برپایی نمایشگاه تزویر و تحجر در دبیرستان دخترانه امام حسین(ع) مشهد

بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، نمایشگاه تزویر و تحجر را به مدت یک هفته در نمازخانه دبیرستان دخترانه امام حسین(ع) مشهد برپا نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع­‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه  به بررسی زمینه­های شکل­‌گیری و انحرافات فکری و عملی فرقه ضاله بهائیت و انجمن منحرف حجتیه پرداخت.

در این نمایشگاه ابعاد ناشناخته‌ای از فرقه ضاله بهائیت با موضوعاتی از قبیل نگاهی به تاریخچه فرقه ضاله بهائیت، گاف‌های علی‌محمد شیرازی(باب)، نگاهی به برخی اعتقادات بهائیان، ازدواج با محارم در فرقه ضاله بهائیت، تحری حقیقت در تشکیلات بهائیت، نظر حضرت امام خمینی(ره) درباره بهائیت، تشکیلات بهائیت و جنگ اعراب و اسرائیل، قبله بهائیان؛ جایی در اسرائیل و... در قالب عکس و پوستر درمعرض دید دانش­‌آموزان قرار گرفت.

زمینه‌های شکل‌گیری انجمن حجتیه، انحرافات فکری و اعتقادی سران انجمن از بدو تاسیس، ارتباطات گسترده این فرقه با ساواک، اسناد مالی انجمن حجتیه، روش‌های تبلیغ انجمن در محیط‌های مختلف، طریقه جذب نیرو در انجمن حجتیه، معرفی سایت‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای که درخدمت اهداف انجمن تاسیس شده و هم‌اکنون به فعالیت می‌پردازند از پوسترهایی بود که در موضوع انجمن منحرف حجتیه به نمایش درآمد.

گفتنی است در این نمایشگاه کارشناسان بنیاد هابیلیان برای دانش­آموزان پوسترهای نمایشگاه را به صورت روایت‌گری شرح دادند.

شایان ذکر است برگزاری نشست پرسش و پاسخ، مسابقه و پخش فیلم­ برای آشنایی بیشتر دانش­‌آموزان با فرقه ضاله بهائیت و انجمن منحرف حجتیه از برنامه‌­های جانبی در این نمایشگاه بود که با استقبال بی­نظیر دانش­‌آموزان مواجه گردید.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی«وطن امروز» با پژوهشگر ارشد جریان‌های تروریستی در بنیاد هابیلیان

بررسی آخرین وضعیت گروهک منافقین در اروپا

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

#آدم کش‌های – اجاره – ‌ای

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

منافقین و فاشیست‌های اروپا

دکتر نواب محمدی‌ده‌چشمه

پیوند نامبارک تروریست ها در عراق و شام

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

منافقین اوباش تروریست

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان