پروژه تبلیغات دروغ، تاکتیک تازه منافقین از شرایط داخلی ایران

کسی نمی تواند وضعیت سخت و پر مشقت اقتصادی این روزهای مردم ایران را انکار کند؛ اما بزرگ نمایی از وضعیت موجود اقتصادی در ایران و کشاندن دامنه این سختی ها و مرارت های اقتصادی مردم به میدان های اعتراض با گرایشات سیاسی موضوع دیگری که سازمان مجاهدینِ فریب خلق در پی طراحی آن است. گروهکی که اصالتی ایران ستیز داشته و دستیابی به مطالبات نامشروع خود را در تعامل با دشمنان ایران و مردم ایران می بیند و دنبال می کند؛ بدان معنا که منافع خود را به منافع معاندان ایران گره زده است و در این راه حتی تداوم حیات سیاسی خود را در گرو تامین منافع دشمنان ایران می بیند. از این رو تلاش می کند به هر نحویکه شده است به آنها خدمت رسانی کند. اگر چه در شیوه سرویس دهی منافقین به دشمنان نظام اسلامی در طی این سال ها تغییرات متنوعی صورت گرفته است، اما در روش تقابل جویی آنها با ایران اسلامی و میزان نفاقی که در پَسِ بذرافشانیِ سیاست تفرقه افکنانه شان در جهت ایجاد شکاف و جدایی میان مردم و نظام وجود داشته و دارد، با قاطعیت می توان گفت با گذشت زمان نه تنها کم نشده است بلکه نسبت به سالهای گذشته با شدت بیشتری دنبال می شود و شکل متنوع تری نیز به خود گرفته است.

استفاده از واژگان قیام و شورش بجای اعتراض و عبور آنها از جنبه ادبی و مفهومی و بار معنایی این واژگان که در چند ماه گذشته آن را اعتراض می نامیدند، نشان دهنده طرح پلکانی فرقه رجوی برای سمت و سو دادن به مطالبات اجتماعی، و سیاسی کردن است. بطوریکه از طریق تاکتیک مورد نظر در تغییر مفاهیم و حامل های معنایی آنها، منافقین درصدد نهادینه کردن تفکر تغییر و کشاندن گروه های هدف و حتی بی طرف نسبت به موضوعات سیاسی به خیابان ها در راستای منافع و مقاصد تشکیلاتی خود هستند.   

واقعیت امر این است که منافقین با دست گذاشتن بر روی اتفاقات کوچک اعتراضی در چند روز گذشته که عمدتاً با محوریت اعتراض به موضوعات اقتصادی و گرانی های موجود و به تبع آن تورم صورت گرفت، سیاستِ سیاسی نمودن این اقدام ولو ناچیز را در پیش گرفته اند؛ از این رو در گام بعدی تلاش دارند با سوق دادن آن به سمت اقدامات خرابکارانه به اهداف برنامه ریزی شده خود در این راستا نزدیک شوند. بطوریکه آنها با پرداختن به موضوع مذکور در وب سایت سازمان مجاهدین خلق، تلاش کرده اند تا سازمان و تشکیلات خود را یک بنیاد دردمند از مردم و برای مردم و دادخواه در پیگیری حقوق شهروندان ایران نشان دهند. و در این مسیر با اشاره به سخنان رییس جمهور خود خوانده شورای به اصطلاح مقاومت!!! یعنی مریم رجوی، از زبان مردم سخن می گویند و مدعی شده اند که قیام آفرینان به چیزی کمتر از آزادی خلق و میهن رضایت نمی‌دهند.

با این حال ادعاهای دروغین و دروغ پردازی های منافقین از شرایط موجود در کشور و مطالبات صنفی گروه های مختلف اجتماعی در کشور به این جا ختم نشده است. در واقع منافقین با استفاده تئوریک حول مبانی ذکر شده و با تفکیک و تقسیم بندی خود ساخته از مراحل اعتراضی که به زعم آنها و تعریف آنها قیام نام دارد، این ادعا را در حال پرورندان هستند که اعتراضات ( یا بگفته آنها قیام) وارد دور سوم خود شده است. و ویژگی عمده مرحله سوم بنا به تحلیل آنها، تغییر کیفی آن نسبت به مراحل قبلی آن است؛ به عبارتی منظور آنها از ورود به مراحل کیفی تر در مرحله سوم، افزایش تعداد افراد معترض از نظر آنها از یکسو و متنوع تر شدن مطالبات از سوی دیگر می باشد. به علاوه با این ایده پردازی های دروغین از موضوع مورد تحلیل در این یادداشت است که منافقین به تکرار فراخوان های پی در پی برای پیوستن به جنبش دادخواهی با محوریت تروریستِ آزادی خواه یعنی مریم رجوی مبادرت می ورزند.

با این حال نکته مورد اشاره در این باره که باید مورد توجه بنیادین قرار گیرد اطلاع رسانی های عمومی از طرح و نقشه های منفعت محورانه منافقین با نام مردم ایران است تا روند آگاهی بخشی اجتماعی از ماهیت واقعی سازمان فریبکار منافقین و برنامه های آنها برای مردم ایران از یکسو و شرایط موجود در بین آحاد جامعه از سوی دیگر شکل بگیرد. به نوعی که از طریق سیاستگذاری های مرتبط با برملا سازی و خنثی نمودن طرح ها و برنامه های منافقین برای مردم و جامعه ایران، دور نمودن جامعه از فضای التهابی که منافقین درصدد تزریق آن هستند، میسر خواهد شد. چرا که در شرایط فعلی جامعه ایران به مانند رانندگان در یک اتوبان یا بزرگراه هستند که با شنیدن خبر دروغین خطر تصادف در چند ثانیه آینده در چند متر جلوتر، به ناگه و بطور ناخودآگاه که در ظاهرخود آگاه و عقلانی است، در وسط بزرگراه توقف خواهند کرد و خطر بزرگ نابودی خود را رقم خواهند زد. منافقین در مثال بالا رادیو و یا گوینده و خبررسان دروغ پردازی است و رانندگان نیز مردم و افراد فریب خورده از تبلیغات دروغ منافقین هستند که خود را با استناد به دروغ رسانه ای آنها در معرض خطر نابودی قرار خواهند داد. از این رو طراحی، هدف گذاری و انجام اقدامات تقابلی در ذیل نبرد رسانه ای با منافقین در جهت آگاه سازی عمومی از سوی دستگاه ذیربط و متولیان نظام امری واجب و ضروری است تا از هدر رفتن سرمایه های اجتماعی و انسانی که قابیلت فریب خوردن و قرار گرفتن در دام دروغ های منافقین را دارند، جلوگیری به عمل آید.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

گفت‌وگو با مادر شهید شاهرخ طهماسبی که با شکنجه وحشیانه منافقین شهید شد

کاش منافقین پسرم را در لحظه ربایش به شهادت می‌رساندند!

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

منافقین و اعتراضات مدنی ایران: توهم یک بازی برد-برد

به مناسبت سالروز شهادت سه پاسدار

منافقین سه پاسدار را در عملیات مهندسی سلاخی کردند

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)

یک تیم تروریستی در شمال غرب کشور منهدم شد

دکتر مصطفی مطهری، بنیاد هابیلیان

توهمی که فرقه رجوی بدان مبتلا شده است

گفت‌وگوی بنیاد هابیلیان با همسر شهید عباس وصال

خمپاره کومله به گردن همسرم اصابت کرده بود

دکتر مصطفی مطهری، بولتن نیوز

معاشقه این روزهای منافقین با رسانه‌ها

گفت‌وگوی هابیلیان با همسر شهید عزیزالله حیدری

بدنش پر از ترکش‌های ضدانقلاب بود

جدیدترین مطالب

ناطق نوری در گفتگوی تفصیلی با مهر:

شهید لاجوردی در شناخت منافقین پیشتاز بود

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

تروریسم اقتصادی در دستورکار منافقین

شهید استان کردستان

شهید جهان‌بخش زندیه

گفت‌وگوی هابیلیان با خواهر شهید عبدالمهدی تیکدری‌نژاد

کومله بعد از اتمام درگیری، از پشت به برادرم شلیک کرد

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوشصت‌ونهم)

منافقین سه بار سوء قصد به جان شهید سلطانی کرده بودند

شهید استان کردستان

شهید اسماعیل احمدی

دیدار با خانواده شهید ترور مهدی قیومی

خانواده شهید قیومی در برنامه ستارگان پر فروغ

مطالب پربازدید بخش یادداشت

به مناسبت کشتار حجاج در مکه در روز ۹مرداد۱۳۶۶

نقش منافقین در كشتار خونین مكه در سال 66

گفتارمتن مستند درباره عملیات مرصاد

کمین‎گاه الهی

دکتر نواب محمدی ده چشمه، بنیاد هابیلیان

اقدامات ملی در راستای استرداد منافقین

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

موساد و منافقین؛ پیوندی ضدایرانی

همزمان با سی و یکمین سالروز کشتار حجاج منتشر شد

سرنوشت اعضای دخیل گروهک منافقین در کشتار حج ۶۶

دکتر سیدمحسن موسوی‌‌زاده، بنیاد هابیلیان

مروری بر پیامدهای عملیات مرصاد بر منافقین

دکتر نواب محمدی ده چشمه، بنیاد هابیلیان

فروغ جاویدان؛ نقض قواعد بین‌المللی

گفت‌وگوی بنجامین با یکی از اعضای ارشد منافقین

ماهیت فرقه‌ای منافقین را در این ویدئو ببینید

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
23
تاریخ : 1359/05/23
27
تاریخ : 1359/05/27
28
29
30
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان