هوشیاری معلمان در برابر موج‌سواری منافقین

برگزاری تجمعات و اعتراضات مسالمت آمیز یکی از شیوه های مرسوم در همه کشورها در راستای احقاق حقوق توسط اصناف و بخش های مختلف جامعه می باشد. البته به شرطی که این تجمعات اختلالی در نظم عمومی ایجاد نکند و مغایرتی با قوانین کشور نداشته باشد. در قوانین اساسی همه کشورها غالبا ماده ای به این موضوع اختصاص داده شده است. در همین رابطه، براساس اصل بیست و هفتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تشکیل اجتماعات و راهپیمایی‌ها بدون حمل سلاح، به شرط آنکه مخل مبانی اسلام نباشد آزاد است.

معلمان کشور در ماه های اخیر برای دستیابی به برخی از حقوق نادیده گرفته خود اقدام به اعتراضاتی نمودند. با وجود این که اعتراضات آنها صرفا یک اقدام طبیعی و مسالمت آمیز بوده اما عده ای سعی نمودند از این فضا برای مخدوش کردن چهره جمهوری اسلامی ایران بهره برداری نمایند. رهبران منافقین جزو اولین افرادی بودند که تلاش کردند به شیوه های مختلف از اعتراضات معلمین در راستای منافع خود و حامیان عربی- غربی استفاده کنند. در همین راستا، در اولین اقدام آنها سعی نمودند تا این نوع از تجمعات مدنی را اعتراضی ضد حکومتی نشان دهند و به جهان بقبولاند که معلمان با اصل نظام ایران مشکل دارند نه این که به‌دنبال تامین مطالبات خود می باشند؛ استراتژی کهنه و تاریخ مصرف گذشته ای که بارها توسط تروریست های سازمان منافقین مورد استفاده قرار گرفته است. 

با شروع اعتراضات، سرکردگان سازمان منافقین با همکاری رسانه های معاند شروع به تبلیغات گسترده و وسیع نمودند و گزارش های جعلی را در رسانه های بین المللی پخش کردند؛ همان تاکتیکی رسانه ای که همواره برای ایجاد فضای هیجانی  مورد استفاده قرار می گیرد.  آنها همچنین سعی نمودند به شیوه های مختلف ارتباطاتی با برخی از افراد ساده لو و اغفال شده ایجاد نمایند و آنها را جذب تشکیلات ضدحکومتی خود کنند. علاوه بر این مزدوران منافقین با نفوذ در میان معلمان و جوسازی و آلوده کردن فضا سعی در انحراف تجمعات از یک اعتراض مسالمت آمیز بسوی اعتراضات خشونت آمیز داشتند. آنها از نشریات تحت حمایت خود نیز جهت تحقق این اهداف بهره برداری نمودند.

آنچه که مسلم است این موضوع است که رهبران تروریست گروهک منافقین در توهم دائمی بسر می برند. آنها هنوز بر این تصور و برداشت هستند که جایگاهی در ایران داشته و مردم کشور آنها را بدیلی برای حکومت در نظر می گیرند. در حالی که مردم ایران هیچ جایگاهی برای این سازمان تروریستی و رهبران آن قائل نیست. چرا که آنها بارها اثبات نموده اند که صرفا در راستای مطامع خود و صاحبان غربی و عربی گام برداشته و صرفا در صدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران و منافع ملت هستند.  شایان ذکر است معلمان هم با شناخت از ماهیت پلید و خصمانه این سازمان، مغفول سیاست ها و تبلیغات آنها نشده و سعی نمودند تا مطالبات خود را از طریق مجاری قانونی و نظامند محقق سازند. البته راهبرد های صحیح دولت هم مانع از بهره برداری ابزاری از این تجمعات مسالمت آمیز گردید.  


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

معیشت معلمان، دستاویز منافقین

به مناسبت شهادت نورخدا موسوی

پیکر نورخدا موسوی در لرستان تشییع شد

افشاگری همسر سوم رودی جولیانی

رسوایی جنسی هوادار گروهک تروریستی منافقین

پرونده‌ای درباره حضور یکی از اعضای گروهک منافقین در بی‌بی‌سی فارسی (لابی‌گران تروریسم)

وقتی منافقین از غار خود بیرون می‌آیند

به مناسبت شهادت سید نورخدا موسوی

روایتی از زندگی شهید نورخدا موسوی

عباس زریباف، نفوذی منافقین

ماجرای یک نفوذی در سپاه دهه ۶۰

گفت‌و‌گوی هابیلیان با جانباز ترور غلامرضا عظیمی برخوردار

روایت مجروحیت جانباز عظیمی، محافظ شهید هاشمی‌نژاد

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

پروژه مشترک منافقین و صهیونیست‌ها علیه ایران

مطالب پربازدید بخش یادداشت

بیماران روانی؛ دستاورد پنج دهه مغزشویی منافقین

خودکشی و روان پریشی، معضل جدید فرقه مجاهدین خلق(منافقین)

به بهانه حمایت منافقین تروریست از معلمان

موج‌سواری گرگ‌ها در لباس میش

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

طنز ده ماده‌ای منافقین!

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

هوشیاری معلمان در برابر موج‌سواری منافقین

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

منافقین و توهم سرنگونی

توطئه جدید علیه ایران

جریان مشکوک ترور در اروپا

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

معیشت معلمان، دستاویز منافقین

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

تروریست‌ها برای نجات ترامپ آستین بالا زدند

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
2
تاریخ : 1359/08/02
6
تاریخ : 1359/08/06
26
27
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان