نابودی ایران؛ آرزوی محالی که منافقین برای رسیدن به آن هر کاری می‌کنند

گره زدن سرنوشت تاریک خود به قدرت‌های فرامنطقه‌ای و منطقه‌ایِ دشمن ایران، تاریخی به قدمت عمر سازمان مجاهدین خلق (منافقین) دارد به‌طوری‌که این سازمان از همان ابتدا حیات خود را در گرو حمایت‌های خارجی دید. با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و به تبع آن خروج تروریستی آنها بر نظام اسلامی برآمده از آرا و اندیشه اسلامی و مردمی، رهبران منافقین که این ارزش‌های عمومی را در تضاد و تعارض با ماهیت فکری‌عملی خود دیدند، رویکردهای تهاجمی با محوریت ترور و خشونت را اساس رفتارهای بیرونی خود قرار دادند.

به عبارت دیگر اینکه، واقعیت امر این است که آغاز عداوت ورزی‌های منافقین با ایران و ایرانی به یک مسیر و گزینه مخیرانه انتخابی ختم گردید که شامل ترور شخصیت‌های انقلابی و مردمی از یک‌سو و ایجاد رعب و وحشت اجتماعی در میان آحاد جامعه ایران در روزهای پر التهاب آغازین پیروزی انقلاب اسلامی از سوی دیگر بود. اصرار به دشمنی با نظام اسلامی و مردم انقلابیِ ایران در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی نیز با شدت بیشتری ادامه پیدا کرد؛ به‌طوری‌که قرار گرفتن در جبهه دشمن بعثی در ذیل تجاوز آنها به ایران برای رسیدن به هدف اصلی آنها (منافقین) یعنی براندازی انقلاب اسلامی، چهره واقعی و ماهیت فکری این گروهک تروریستی را برای عموم ایرانیان بیش از پیش آشکار کرد.

با گذر زمان و عبور از دوران ذکر شده و فراهم آمدن بسترهای تثبیت نظام سیاسی در ایران، منافقین فعالیت‌های خود را در جهت ایجاد مشکل و انسداد در مسیر انقلاب اسلامی با شدت بیشتری ادامه دادند. در سال‌های اخیر با دادن اطلاعات و جاسوسی از مراکز حساس هسته‌ای و وارد سازی اتهامات واهی مبنی بر اینکه انجام این فعالیت‌ها برای دسترسی به سلاح هسته‌ای از سوی جمهوری اسلامی دنبال شده است، همسو با صهیونیست‌ها و سعودی‌ها و غربی‌ها، تلاش‌های ایران ستیزانه خود را وارد مراحل جدیدی از تنش‌ها برای ترور شخصیت نظام اسلامی کردند. این رفتارهای ایران ستیزانه منافقین زمانی تکمیل شد و با خوشحالی بی حد و مرز منافقین روبرو گردید که غربی‌ها مدعی شدند باید جلوی پیشرفت‌های ایران در حوزه موشکی را گرفت که تهدیدی علیه منافع خود و همپیمانان منطقه است. این روزها نیز دامنه خوشحالی‌های آنها با خروج ایالات متحده آمریکا از برجام شدت غیرقابل وصفی به خود گرفته است به‌طوری‌که در تلاش‌های موازی با اقدامات جریان غربی سعودی برای محدودسازی و فشار بر ایران، گردهمایی و نشست هایی برگزار می‌کنند. این نشست‌ها با محتوای ایران ستیزی و پیشنهاداتی به دوستان غربی خود در کنار هدایا و هبه‌های مالی به آنها برای فشار بیشتر به ایران و مردم ایران است و اکنون رنگ و بویی تازه به خود گرفته است.

منافقین در زمینه سناریوسازی‌های خود در جهت اقناع دشمنان نظام اسلامی در زمینه فشار بیشتر به ایران از یکسو و پذیرش و قبول آنها به عنوان یک عامل ستون پنجم در خدمت منافع آنها، روند التهاب سازی درونی و برهم زدن نظم اجتماعی در درون جامعه را نشانه گذاری کرده اند. رهبران منافقین با ایجاد شایعاتی بی اساس و کوبیدن بر طبل جنگ و نابودی تلاش می کنند افکار عمومی در ایران را به سمت افکار فرقه‌ای خود از سیاست، اجتماع، تفکر و اندیشه و عمل سوق دهند.

اگرچه وجود تفکرات نفاق گرایانه برای دستیابی به امیال و خواسته‌های نامشروع سیاسی از سوی منافقین، موضوعی معمولی و عادی به نظر می رسد؛ اما با این حال باید آگاه بود در شرایط موجود منطقه ای و تهدیدات ادامه دار دشمنان علیه نظام اسلامی، رفتارهای دامنه دار منافقین در آروغ زدن و تکرار گفته‌های بی پایه و اساس رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و مقامات سعودی از ولیعهد و وزیر خارجه آن در بازگرداندن ثبات منطقه ای از طریق تغییر رژیم در ایران با عناوینی چون ایران آزاد و دموکراتیک و... ، طراحی راهبردهای دیپلماتیک ملی را در جهت مبارزه با آنها در عرصه جهانی از سوی مسئولان و متولیان دستگاه سیاست خارجی را طلب می کند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

گفت‌وگو با مادر شهید شاهرخ طهماسبی که با شکنجه وحشیانه منافقین شهید شد

کاش منافقین پسرم را در لحظه ربایش به شهادت می‌رساندند!

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

منافقین و اعتراضات مدنی ایران: توهم یک بازی برد-برد

به مناسبت سالروز شهادت سه پاسدار

منافقین سه پاسدار را در عملیات مهندسی سلاخی کردند

دکتر مصطفی مطهری، بنیاد هابیلیان

توهمی که فرقه رجوی بدان مبتلا شده است

گفت‌وگوی هابیلیان با همسر شهید عزیزالله حیدری

بدنش پر از ترکش‌های ضدانقلاب بود

دکتر مصطفی مطهری، بولتن نیوز

معاشقه این روزهای منافقین با رسانه‌ها

گفت‌وگوی بنیاد هابیلیان با همسر شهید عباس وصال

خمپاره کومله به گردن همسرم اصابت کرده بود

جدیدترین مطالب

گفت‌وگوی ایرنا با آزادگان

منافقین به روایت آزادگان خراسان رضوی

ناطق نوری در گفتگوی تفصیلی با مهر:

شهید لاجوردی در شناخت منافقین پیشتاز بود

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

تروریسم اقتصادی در دستورکار منافقین

شهید استان کردستان

شهید جهان‌بخش زندیه

گفت‌وگوی هابیلیان با خواهر شهید عبدالمهدی تیکدری‌نژاد

کومله بعد از اتمام درگیری، از پشت به برادرم شلیک کرد

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوشصت‌ونهم)

منافقین سه بار سوء قصد به جان شهید سلطانی کرده بودند

شهید استان کردستان

شهید اسماعیل احمدی

مطالب پربازدید بخش یادداشت

به مناسبت کشتار حجاج در مکه در روز ۹مرداد۱۳۶۶

نقش منافقین در كشتار خونین مكه در سال 66

گفتارمتن مستند درباره عملیات مرصاد

کمین‎گاه الهی

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

موساد و منافقین؛ پیوندی ضدایرانی

دکتر سیدمحسن موسوی‌‌زاده، بنیاد هابیلیان

مروری بر پیامدهای عملیات مرصاد بر منافقین

همزمان با سی و یکمین سالروز کشتار حجاج منتشر شد

سرنوشت اعضای دخیل گروهک منافقین در کشتار حج ۶۶

گفت‌وگوی بنجامین با یکی از اعضای ارشد منافقین

ماهیت فرقه‌ای منافقین را در این ویدئو ببینید

دکتر نواب محمدی ده چشمه، بنیاد هابیلیان

فروغ جاویدان؛ نقض قواعد بین‌المللی

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
23
تاریخ : 1359/05/23
27
تاریخ : 1359/05/27
28
29
30
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان