موج‌سواری گرگ‌ها در لباس میش

شوی سیاسی منافقین برای وانمود کردن اینکه در ایران دارای پایگاه اجتماعی است، تمامی ندارد. منافقین درحالی سعی می‌کنند خود را در داخل ایران محبوب نشان دهند که براساس همه نظرسنجی‌ها و تحقیقات به‌عمل امده از سوی نهادهای داخل و حتی خارج از کشور، این گروه یکی از منفورترین سازمان‌های ضدایرانی محسوب می‌شود که سابقه حمله نظامی به کشور خود را دارد و در این راستا حتی اپوزسیون خارج‌نشین نیز حاضر نیست ننگ همراهی با این گروهک تروریستی را تحمل کند.

با این حال رسانه‌های منافقین می‌کوشند تا با روش‌های گوناگون هر حرکتی در داخل کشور را به‌نوعی منسوب به منافقین کرده و از این راه برای این سازمان فراموش شده اعتباری کسب کنند. در تازه‌ترین نمونه در این راستا، برخی اعتراضات صنفی معلمان به منافقین نسبت داده شده و این سازمان از این حرکت حمایت کرده است!

بدیهی است که هیچ‌یک از معلمان معترض به قصد همراهی با منافقین دست به اعتراض صنفی نزده‌اند و این منافقین هستند که می‌خواهند به هرصورتی خود را عامل اصلی بروز تنش در داخل کشور معرفی کنند. با این حال برای آنکه میزان حمایت راستین جریان نفاق از معلمان به‌خوبی معلوم شود، بد نیست یادآوری کنیم که در جریان ترورهای دهه شصت، همین سازمان تروریستی، 156 معلم فرهیخته کشورمان را به شهادت رساند و گروهکی که دستش به خون معلمان بیگناه آلوده است، اکنون چطور می‌تواند داعیه‌دار حمایت از قشر مظلوم معلم باشد.

یکی از ویژگی‌های منافقین چنانکه از نامشان نیز پیداست، آن است که چهره‌ای نقاب‌زده از خود ارائه کرده و برخلاف ماهیت اصلی خود، ژست‌ متفاوت می‌گیرند. بنابراین جریان نفاق به‌خوبی می‌تواند درحالیکه برای فشار معیشتی به مردم ایران برنامه‌ریزی کرده و به دونالد ترامپ مشاوره می‌دهد، ژست حمایت از مردم به خود گرفته و برای فقر و فشار اقتصادی مردم اشک تمساح بریزد.

این درست همان نقشی است که منافقین در برابر معلمان فرهیخته بازی می‌کنند و در شرایطی که عامل اصلی تنگناهای اقتصادی، وطن‌فروشی سازمان‌هایی چون منافقین است، این سازمان می‌کوشد تا نه فقط خود را حامی اقشار مختلف مردم جلوه داده، که حتی فراتر از آن، مدعی اعتراض مردم در حمایت از همین سازمان تروریستی شود.

ناگفته پیداست که این کوشش‌ها در داخل ایران هیچ تاثیری بر افکارعمومی نداشته و مردم ایران سابقه ننگین و سیاه منافقین را در یاد دارند. با این وجود باید برای دولت‌هایی دل سوزاند که فریب شوی سیاسی – خیابانی منافقین را خورده و به گمان اینکه به‌واقع منافقین در میان مردم ایران جایگاهی دارند، به این سازمان کمک مالی کرده و به امید براندازی نظام انقلابی ایران، پول خود را دور می‌ریزند.

در داخل ایران، معلمان، کارگران، رانندگان، دانشجویان و همه اقشار مردمی که می‌دانند می‌توانند آزادانه اعتراضات خود را بیان کنند، از منافقین اعلام برائت کرده و می‌دانند جلادان منافق که دست‌شان به خون همکاران آنها آلوده است، هیچ‌گاه به‌فکر منزلت معلمان و ارتقای موقعیت زندگی آنها نبوده و همه مواضعی که به‌زعم خود در قبال حمایت از جریان‌های اعتراضی در ایران می‌گیرند، مقدمه‌ای بیش نیست برای افزایش فشارها بر مردم مظلوم ایران.

دکتر مصطفی انتظاری، استاد دانشگاه، بنیاد هابیلیان


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی«وطن امروز» با پژوهشگر ارشد جریان‌های تروریستی در بنیاد هابیلیان

بررسی آخرین وضعیت گروهک منافقین در اروپا

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

#آدم کش‌های – اجاره – ‌ای

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

منافقین و فاشیست‌های اروپا

دکتر نواب محمدی‌ده‌چشمه

پیوند نامبارک تروریست ها در عراق و شام

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

منافقین اوباش تروریست

مطالب پربازدید بخش یادداشت

محمدرضا سرابندی، بنیاد هابیلیان

9 دی، تجلی قدرت خدا در حرکتی ماندگار

پنجاه سال عروسک خیمه شب بازی

همه بلاهایی که منافقین بر سر زنان آوردند

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

میلیتاریسم در خدمت تروریسم

رابطه رازآلود ایالات متحده با گروهک منافقین

ماجرای خروج منافقین از لیست گروه‌های تروریستی

دکتر رضا اختیاری‌امیری، بنیاد هابیلیان

تروریسم سایبری منافقین

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

هدف اصلی منافقین چیست؟

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

از کوزه منافقین چه می‌تراود؟

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

سوگواری برای تروریست‌ها در لهستان

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان