منافقین و سناریوی فروپاشی اقتصادی

اگر به تاریخ مملوء از نفرت سازمان مجاهدین خلق (منافقین) نگاهی ولو سطحی و گذرا بیندازیم به روشنی و به وضوح خواهیم دید که این سازمان و فرقه به ظاهر انقلابی، کینه‌ورزترین و در عین حال سازمان یافته ترین گروه تروریستی در تاریخ سیاسی ایران بوده است. منافقین اعمال تروریستی زیادی برای ایجاد رعب و با هدف وحشت اجتماعی در جهت حصول به طرح‌ها و نقشه‌هایشان انجام داده‌اند و در این راه نیز هیچ گاه بیکار ننشسته اند. آنها در مسیر دشمنی و عداوت با ایران اسلامی از هرگونه ابزاری استفاده کرده و می‌کنند؛ بطوریکه تلاش‌های روزافزون آنها در به خدمت گیری روش‌های ستیزه جویی جدید، همسو با آنچه در گذشته در ذیل تقابل جویی با ایران و ایرانی بکار برده اند، گواهی بر این ادعاست.  

به عبارت دیگر و به بیان ساده تر، این گونه می‌توان گفت که منافقین در این سال‌ها نه تنها با دشمنان ایران در عرصه منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای همراه و همسوی متحد بوده‌اند و اطلاعات و اسنادی را در حوزه‌های مرتبط با امنیت ملی ایران را در اختیار آنها قرار داده‌اند، بلکه تلاش کرده‌اند تا با کمک رسانه‌ها به سمت روند تضعیف نظام اسلامی در داخل و خارج و در نهایت ساقط سازی نظام سیاسی گام بردارند. به نحویکه اخبار مرتبط با طرح ارسال ۳۰۰میلیون یورو پول نقد با هواپیما از آلمان به ایران در وب سایت آنها با همین رویکرد تبلیغاتی انجام می‌شود.

اما نکته مهم در این باره که این روزها در منبع خبررسانی منافقین بدان توجه ویژه‌ای می‌شود و بطور مداوم به آن می‌پردازند استفاده از سناریویی با نام «فروپاشی اقتصادی» است؛ بطوریکه در این راستا ماشین تبلیغاتی این تروریست‌ها با فعالیت تمام به راه افتاده است و تلاش دارند از طریق الگوی بنیادین خود یعنی دروغ پردازی‌های بزرگ، نبض جریان سازی‌های کاذب اقتصادی و اخبارهای مرتبط با آن را در داخل به دست بگیرند.

در واقع منافقین با تزریق دروغ هایی در عرصه اقتصاد به جامعه ایران تلاش دارند نه تنها نظم عمومی را برهم بزنند و به تبع آن زندگی روزمره مردم را دچار اختلال کنند، بلکه قصد دارند با روش‌های تبلیغاتی دروغ این گونه به مردم در جامعه القاء کنند که هیچ راه‌حل برون‌ رفتی هم از این اوضاع وجود ندارد، مگر اینکه مردم به سمت آنها گرایش پیدا کنند؛ چرا که بنا به آنچه تلبیغ کرده و ترویج می‌کنند راه حل نهایی حل بحران‌ها در دست جماعت آنها است و لاغیر. با این حال هر چند که سودجویی از این روش‌های زننده تبلیغاتی با نام سراسر از نفرت این سازمان گره خورده و پیوند دارد و در نزد ایرانیان، منافقین، خائنان به کشور محسوب می‌شوند و هیچ فرد آزاده، انقلابی و اسلامی دل در گرو آنها نخواهد داد اما باید آگاه بود که ترفند‌های منافقین در برنامه ی تبلیغاتی این فرقه که معمولا با عنوان «موضوعات سیاسی اقتصادی» دنبال می‌شود می‌تواند در بذر افشانی یاس و ناامیدی و ایجاد بی اعتمادی جامعه به حاکمیت و شکاف میان آنها در آینده خطرناک باشد.  

از جمله موارد در خور تأمل و توجه در این باره تلاشی است که از سوی منافقین در جهت پیوند زدن وضعیت اقتصادی در داخل به نفوذ منطقه‌ای ایران انجام می‌شود. منافقین از طریق برقراری نسبت میان وضعیت اقتصادی در داخل و برنامه‌های منطقه‌ای ایران درصدد بیان و تکرار اتهامات دشمنان ایرانِ اسلامی یعنی آمریکا، سعودی و رژیم صهیونیستی با لسان خود هستند. با این حال با تبرئه ناشیانه خود از ایران فروشی هایشان در عرصه‌های مختلف تلاش دارند نه تنها چهره‌ای عامه پسند و دلسوز از خود به نمایش بگذارند بلکه سعی می‌کنند با قرار دادن خود در تیتر خبری رسانه‌ها و بزرگ نمایی فرقه‌ای از خود نسبت به سایر اپوزیسیون‌ها و مخالفان نظام اسلامی، از سازمان و فرقه تروریستی شان در نزد اربابان غربی‌عبری‌عربی یک پیش قراول بسازند.

نکته پایانی اینکه، آنچه که در ارتباط با منافقین باید مورد توجه قرار گیرد، آگاهی از امری است که آنها از طریق متنوع سازی طرح‌ها و برنامه هایشان در راستای دشمنی و تقابل با ایران استفاده می‌کنند؛ بطوریکه با علم به اینکه آنها در زمان کنونی به سمت استفاده از بدیل‌های تازه‌ای از ستیزه جویی بر علیه ایران حرکت می‌کنند، وجوب پرداختن به این موضوع از طریق رسانه‌های تصویری، شنیداری و مکتوب امری ضروری به نظر می‌رسد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید رضا نادری

فرزند 21ساله‌ام به جنگ بعثی‌ها رفت که توسط منافقین شهید شد

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

وطن‌فروشی منافقین در جنگ تحمیلی

گفت‌وگوی هابیلیان با خانواده شهید امیرمحمد مکاری

محاکمه سرکردگان گروهک‌های تروریستی، حق قانونی خانواده شهدای ترور است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت و گو با حیات عنوان کرد:

حمله تروریستی در اهواز هدفمند و با حمایت کشورهای غربی بوده است

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

نقش خیانت گروهک تروریستی منافقین در جنگ تحمیلی

سیدرضا قزوینی غرابی، بنیاد هابیلیان

مزدوران بی‌وطن

جدیدترین مطالب

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند:

گوشمالی سختی به تروریست‌ها خواهیم داد

بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)

گروه تروریستی منافقین و تجزیه‌طلبان خوزستان

سیدرضا قزوینی غرابی، بنیاد هابیلیان

مزدوران بی‌وطن

به مناسبت هفته بزرگداشت هشت سال دفاع مقدس

برگزاری نشست «نگاهی به نقش منافقین در جنگ تحمیلی»

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

نقش خیانت گروهک تروریستی منافقین در جنگ تحمیلی

گفت‌وگوی هابیلیان با خانواده شهید امیرمحمد مکاری

محاکمه سرکردگان گروهک‌های تروریستی، حق قانونی خانواده شهدای ترور است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت و گو با حیات عنوان کرد:

حمله تروریستی در اهواز هدفمند و با حمایت کشورهای غربی بوده است

مطالب پربازدید بخش یادداشت

بازنشر به مناسبت مرگ حامی منافقین تروریست

سناتوری که جمهوری‌خواهان هم به او «افراطی» می‌گفتند

دکترسیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

فضای مجازی علیه منافقین

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

سوگ تروریست‌ها در مرگ پدرخوانده

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

بحران اخلاقی زیربنای تروریسم منافقین

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

بررسی نسبت منافقین و آیت‌الله طالقانی

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

حمایت آمریکا از مجاهدین خلق؛ داستان یک تناقض

تقویم وقایع تروریستی ایران

Previous MonthNext Month
شهریور 1359
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
12
تاریخ : 1359/06/12
20
تاریخ : 1359/06/20
21
تاریخ : 1359/06/21
22
تاریخ : 1359/06/22
25
تاریخ : 1359/06/25
26
تاریخ : 1359/06/26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان