منافقین و سناریوی فروپاشی اقتصادی

اگر به تاریخ مملوء از نفرت سازمان مجاهدین خلق (منافقین) نگاهی ولو سطحی و گذرا بیندازیم به روشنی و به وضوح خواهیم دید که این سازمان و فرقه به ظاهر انقلابی، کینه‌ورزترین و در عین حال سازمان یافته ترین گروه تروریستی در تاریخ سیاسی ایران بوده است. منافقین اعمال تروریستی زیادی برای ایجاد رعب و با هدف وحشت اجتماعی در جهت حصول به طرح‌ها و نقشه‌هایشان انجام داده‌اند و در این راه نیز هیچ گاه بیکار ننشسته اند. آنها در مسیر دشمنی و عداوت با ایران اسلامی از هرگونه ابزاری استفاده کرده و می‌کنند؛ بطوریکه تلاش‌های روزافزون آنها در به خدمت گیری روش‌های ستیزه جویی جدید، همسو با آنچه در گذشته در ذیل تقابل جویی با ایران و ایرانی بکار برده اند، گواهی بر این ادعاست.  

به عبارت دیگر و به بیان ساده تر، این گونه می‌توان گفت که منافقین در این سال‌ها نه تنها با دشمنان ایران در عرصه منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای همراه و همسوی متحد بوده‌اند و اطلاعات و اسنادی را در حوزه‌های مرتبط با امنیت ملی ایران را در اختیار آنها قرار داده‌اند، بلکه تلاش کرده‌اند تا با کمک رسانه‌ها به سمت روند تضعیف نظام اسلامی در داخل و خارج و در نهایت ساقط سازی نظام سیاسی گام بردارند. به نحویکه اخبار مرتبط با طرح ارسال ۳۰۰میلیون یورو پول نقد با هواپیما از آلمان به ایران در وب سایت آنها با همین رویکرد تبلیغاتی انجام می‌شود.

اما نکته مهم در این باره که این روزها در منبع خبررسانی منافقین بدان توجه ویژه‌ای می‌شود و بطور مداوم به آن می‌پردازند استفاده از سناریویی با نام «فروپاشی اقتصادی» است؛ بطوریکه در این راستا ماشین تبلیغاتی این تروریست‌ها با فعالیت تمام به راه افتاده است و تلاش دارند از طریق الگوی بنیادین خود یعنی دروغ پردازی‌های بزرگ، نبض جریان سازی‌های کاذب اقتصادی و اخبارهای مرتبط با آن را در داخل به دست بگیرند.

در واقع منافقین با تزریق دروغ هایی در عرصه اقتصاد به جامعه ایران تلاش دارند نه تنها نظم عمومی را برهم بزنند و به تبع آن زندگی روزمره مردم را دچار اختلال کنند، بلکه قصد دارند با روش‌های تبلیغاتی دروغ این گونه به مردم در جامعه القاء کنند که هیچ راه‌حل برون‌ رفتی هم از این اوضاع وجود ندارد، مگر اینکه مردم به سمت آنها گرایش پیدا کنند؛ چرا که بنا به آنچه تلبیغ کرده و ترویج می‌کنند راه حل نهایی حل بحران‌ها در دست جماعت آنها است و لاغیر. با این حال هر چند که سودجویی از این روش‌های زننده تبلیغاتی با نام سراسر از نفرت این سازمان گره خورده و پیوند دارد و در نزد ایرانیان، منافقین، خائنان به کشور محسوب می‌شوند و هیچ فرد آزاده، انقلابی و اسلامی دل در گرو آنها نخواهد داد اما باید آگاه بود که ترفند‌های منافقین در برنامه ی تبلیغاتی این فرقه که معمولا با عنوان «موضوعات سیاسی اقتصادی» دنبال می‌شود می‌تواند در بذر افشانی یاس و ناامیدی و ایجاد بی اعتمادی جامعه به حاکمیت و شکاف میان آنها در آینده خطرناک باشد.  

از جمله موارد در خور تأمل و توجه در این باره تلاشی است که از سوی منافقین در جهت پیوند زدن وضعیت اقتصادی در داخل به نفوذ منطقه‌ای ایران انجام می‌شود. منافقین از طریق برقراری نسبت میان وضعیت اقتصادی در داخل و برنامه‌های منطقه‌ای ایران درصدد بیان و تکرار اتهامات دشمنان ایرانِ اسلامی یعنی آمریکا، سعودی و رژیم صهیونیستی با لسان خود هستند. با این حال با تبرئه ناشیانه خود از ایران فروشی هایشان در عرصه‌های مختلف تلاش دارند نه تنها چهره‌ای عامه پسند و دلسوز از خود به نمایش بگذارند بلکه سعی می‌کنند با قرار دادن خود در تیتر خبری رسانه‌ها و بزرگ نمایی فرقه‌ای از خود نسبت به سایر اپوزیسیون‌ها و مخالفان نظام اسلامی، از سازمان و فرقه تروریستی شان در نزد اربابان غربی‌عبری‌عربی یک پیش قراول بسازند.

نکته پایانی اینکه، آنچه که در ارتباط با منافقین باید مورد توجه قرار گیرد، آگاهی از امری است که آنها از طریق متنوع سازی طرح‌ها و برنامه هایشان در راستای دشمنی و تقابل با ایران استفاده می‌کنند؛ بطوریکه با علم به اینکه آنها در زمان کنونی به سمت استفاده از بدیل‌های تازه‌ای از ستیزه جویی بر علیه ایران حرکت می‌کنند، وجوب پرداختن به این موضوع از طریق رسانه‌های تصویری، شنیداری و مکتوب امری ضروری به نظر می‌رسد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

بازنشر به مناسبت سالروز شهادت سومین شهید محراب

اسناد عملیات انتحاری منافقین برای ترور شهید دستغیب

روایتی جامع از گروهک تروریستی منافقین

پخش مستند «به‌نام خلق» از شنبه

به همت بنیاد هابیلیان و با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی

گزارش کامل نشست «بررسی ابعاد حقوقی مفهوم تروریسم»

گاف بزرگ منافقین در مستند جدید

آخرین وضعیت منافقین در آلبانی

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب

روایت زندگی شهید دستغیب از زبان دخترش

هفته‌نامه آمریکایی نیشن بررسی کرد:

نقش جدید منافقین در سیاست ضدایرانی ترامپ

جدیدترین مطالب

نماینده مردم میرجاوه در مجلس

پنج مرزبان ربوده شده در سلامت کامل هستند

دکتر رضا اختیاری‌امیری، بنیاد هابیلیان

تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی اسرائیل در سوریه

شهید استان خراسان رضوی

شهید محمد حكم‌آبادی

گاف بزرگ منافقین در مستند جدید

آخرین وضعیت منافقین در آلبانی

گفت‌وگو با مادر شهید محمدحسین حدادیان

پیکر پسرم را در خیابان پاسداران چاک چاک کردند

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

بن سلمان، خطرناک‌ترین تروریست جهان

به همت بنیاد هابیلیان و با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی

گزارش کامل نشست «بررسی ابعاد حقوقی مفهوم تروریسم»

روایتی جامع از گروهک تروریستی منافقین

پخش مستند «به‌نام خلق» از شنبه

مطالب پربازدید بخش یادداشت

پرونده‌ای درباره حضور یکی از اعضای گروهک منافقین در بی‌بی‌سی فارسی (لابی‌گران تروریسم)

وقتی منافقین از غار خود بیرون می‌آیند

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

برش‌هایی از ترس و تن‌فروشی در فرقه منافقین

اقدام تروریستی درتعاریف و موازین بین‌المللی

حاج مهدی زین‌الدین هم شهید ترور است

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

عقده‌هایی که در دل مسعود رجوی ماند

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

16 آذر چه نسبتی با اقدامات و کارکرد منافقین دارد؟!

دکتر نواب محمدی ده‌چشمه، بنیاد هابیلیان

اهداف شوم منافقین؛ در توهم تجزیه سرزمینی ایران

زهرا احمدنیا، بنیاد هابیلیان

منافقین و موضوع فناوری هسته‌ای ایران

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
تاریخ : 1359/09/01
26
27
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان