منافقین و توهم سرنگونی

اعتراضات اخیر مردمی در ایران در راستای مطالبات بحق صنفی و اقتصادی رهبران سازمان تروریستی منافقین را این به توهم واداشت که سرنگونی جمهوری اسلامی ایران نزدیک است. در همین راستا، سرکردگان فرقه مجاهدین خلق(منافقین) با جمع آوری کلیه اعضا و برگزاری نشست عمومی پیامی را که گفته می شد منتسب به مسعود رجوی است را برای اعضا قرائت کردند که در آن تاکید شده بود که « بطور قطع با افزایش خیزش های اجتماعی و شکل گیری کانون های شورشی، همزمان با معضل گرانی و تورم رژیم جمهوری اسلامی در بهمن ماه 97 سرنگون خواهد شد و سازمان درمیان استقبال مردمی و با سلام و صلوات وارد ایران شده و مریم را بر تخت ریاست جمهوری خواهند نشاند!»

سخنان بی اساس رهبران تروریست سازمان منافقین از چند منظر قابل تامل و تحلیل است: نخست این که اعتراضات داخلی اقتصادی و معیشتی می تواند یک رخداد طبیعی در هر کشوری محسوب گردد. در برخی مواقع شاید بدلیل تحولات جاری بین المللی، کشوری نظیر ایران که در تقابل با قدرت های متخاصم گوناگونی قرار دارد برای یک مقطع و تحت شرایط تشدید فشارهای دشمنان در یک وضعیت دشواری قرار بگیرد و متعاقبا با کمبودهایی مواجه شود. افزیش کمبودها و الزامات مختلف زندگی در برهه ای باعث شکل گیری اعتراضاتی خواهد شد و با رفع کاستی ها، شرایط به حالت طبیعی بر خواهد گشت. باید این نکته را بخاطر سپارد که  ایران کشوری ثروتمند است که به لطف برخورداری از منابع غنی داخلی از این قابلیت و امکان برخوردار است که بتواند از مشکلات اقتصادی عبور کرده و کنترل اوضاع را از دست ندهد.

دوم، بنظر می رسد که سران فرقه تروریستی منافقین هیچ شناختی از تحولات بین المللی و ظرفیت های دستگاه دیپلماسی ایران ندارند و از این موضوع غافلند که جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت های آشکار و پنهانی در عرصه سیاسی و روابط بین المللی برخوردار است و چنانچه شرایط سخت و دشوار شود، بر اساس منطق و عقلانیت از تمامی ظرفیت های خود جهت حفظ و تامین منافع ملی و امنیت کشور استفاده خواهد کرد. 

سوم این که سال هاست که رهبران سازمان تروریستی منافقین با وعده و وعید سرنگونی حکومت جمهوری اسلامی ایران قادر گشته اند تا ضمن حفظ ماهیت خود، زمینه تداوم حیات سیاسی خود را فراهم سازند. اما اکنون پس از گذشت چهل سال کماکان به اهداف خود نائل نشده اند. سرکردگان این سازمان تروریستی حتی به اعضاء اطمینان داده بودند که اعتراضات اخیر در ایران نشانه های سرنگونی حکومت است؛ که البته خیالی بیهوده بوده است. به همین دلیل است که طی ماه های اخیر این سازمان با بحرانی داخلی مواجه شده و بسیاری از اعضا ضمن نا امید شدن از وعده های بی حاصل، شروع به اعتراض و حتی برخی اقدام به فرار از کمپ آلبانی کردند. ظاهرا با وخیم شدن اوضاع، هفته گذشته مریم رجوی در کمپ حضور یافته و سعی کرده است تا با برگزاری سلسله نشست های ایدئولوژیک با لایحه های مختلف سازمان، انسجام درونی را حفظ نماید  و مانع از اضمحلال داخلی گردد.

رجوی سعی می کند با شعار سرنگونی نزدیک است امید را در درون سازمان زنده نگه دارد و مانع از آغاز شورش های احتمالی شود. وی بهمن 97 را زمان فروپاشی نظام ایران اعلام کرده است. به نظر می رسد که بهمن ماه آزمون جدی برای سرکردگان مزدور سازمان منافقین باشد. قطعا پس از شکست آزمون نهایی، رهبران منافقین باید منتظر بحران شدید داخلی باشند. اعضای مستاصل و فریب خورده سازمان منافقین دیگر انگیزه ای برای ماندن در سازمان نداشته و با محقق نشدن وعده نهایی رهبران، لزومی جهت  باقی ماندن در سازمان نمی بینند.    

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

پرونده‌ای درباره حضور یکی از اعضای گروهک منافقین در بی‌بی‌سی فارسی (لابی‌گران تروریسم)

وقتی منافقین از غار خود بیرون می‌آیند

به مناسبت سالروز شهادت مهدی زین‌الدین

شهید زین‌الدین به روایت همسرش

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوهشتادوچهارم)

منافقین همه خانواده‌ام را در یک لحظه به رگبار گلوله بستند

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

دروغگوها به بهشت نمی‌روند

اقدام تروریستی درتعاریف و موازین بین‌المللی

حاج مهدی زین‌الدین هم شهید ترور است

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

عقده‌هایی که در دل مسعود رجوی ماند

مطالب پربازدید بخش یادداشت

بیماران روانی؛ دستاورد پنج دهه مغزشویی منافقین

خودکشی و روان پریشی، معضل جدید فرقه مجاهدین خلق(منافقین)

پرونده‌ای درباره حضور یکی از اعضای گروهک منافقین در بی‌بی‌سی فارسی (لابی‌گران تروریسم)

وقتی منافقین از غار خود بیرون می‌آیند

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

معیشت معلمان، دستاویز منافقین

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

طنز ده ماده‌ای منافقین!

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

منافقین و توهم سرنگونی

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

هوشیاری معلمان در برابر موج‌سواری منافقین

توطئه جدید علیه ایران

جریان مشکوک ترور در اروپا

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

تروریست‌ها برای نجات ترامپ آستین بالا زدند

عباس زریباف، نفوذی منافقین

ماجرای یک نفوذی در سپاه دهه ۶۰

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
2
تاریخ : 1359/08/02
6
تاریخ : 1359/08/06
27
تاریخ : 1359/08/27
28
تاریخ : 1359/08/28
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان