سوگواری برای تروریست‌ها در لهستان

گروه های تروریستی یک بار دیگر باهم متحد شده و این بار ثمره این اتحاد، یارگیری از میان دولتهایی است که ماهیت واقعی خود در دفاع از تروریسم را به نمایش می گذارند.

وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا که به کشورهای متحد واشنگتن در خاورمیانه سفر کرده است، اعلام کرده که به زودی در لهستان اجلاسی علیه ایران برگزار شده و در این اجلاس تلاش می شود تا وحدتی میان همه مخالفان تهران ایجاد شود.

مراد او از وحدت علیه ایران، ائتلاف میان گروه های تروریستی و دولتهایی است که از شکست تروریست ها به خشم آمده و می کوشند تا با ایجاد فضاسازی های رسانه ای، عامل اصلی این شکست ها یعنی ایران را منزوی کنند.

سناریوی اخیر ایجاد جبهه ای مشترک علیه تهران پس از آن عملیاتی شد که برخی دولتهای اروپایی تهران را متهم کردند که در خاک اروپا عملیاتی علیه مخالفان خود به اجرا می گذارد.

روشن است که خط اصلی این اخبار که ایران آنها را بارها رد کرده، از سوی سازمان منافقین دنبال می شود. همان سازمانی که دستش به خون هزاران شهروند ایرانی و عراقی آلوده است و حالا در مقام مشاور سیاسی و حقوق بشری آمریکا و اروپا می کوشد تا با دروغ پراکنی، ائتلافی را علیه نظام جمهوری اسلامی شکل دهد.

راهبرد ایران در برابر هجمه های اخیر سیاسی و تبلیغاتی می تواند ابعاد مختلف داشته باشد. سکوت، افشاگری و مقابله به مثل سیاسی، ازجمله راهکارهای تهران در برابر این شوی آمریکایی – تروریستی است.

طبیعی است که سکوت، جز به جری تر شدن تروریست ها و افزایش فشارهای تبلیغاتی منتهی نخواهد شد. مقابله به مثل و رفتار تند سیاسی و دیپلماتیک در برابر برگزارکنندگان این نشست و مثلا قطع رابطه با کشور لهستان در اعتراض به میزبانی چنین نشستی، نمی تواند به خوبی مظلومیت ایران در برابر این نمایش خیمه شب بازی را اثبات کند.

بنابراین به نظر می رسد که تهران باید با افشاگری و استفاده فعالانه از دیپلماسی عمومی، به جهان نشان بدهد که پشت پرده این تبلیغات جدید، چیزی به جز حمایت از تروریست هایی نیست که شکست کامل آنها در سوریه به رسمیت شناخته شده و آمریکا با بی آبرویی و شرمساری در حال ترک سوریه است.

پمپئو و ترامپ خوب می دانند که چطور در سوریه شکست خورده و با وجود میلیاردها دلار سرمایه گذاری، نتوانستند بر جبهه مقاومت پیروز شود. حالا که آنها در سوگ داعش نشسته اند، می خواهند با ایجاد یک جنگ تبلیغاتی علیه تهران، مانع از آن شوند که تهران موفقیت های خود را در سایر نقاط منطقه تثبیت کند.

در همین راستا از کشورهای اروپایی که داعیه حمایت از ایران در چارچوب برجام را دارند تا آمریکا و متحدان عربش که نگران قدرت روزافزون کشورمان هستند، قصد آن را دارند که در جبهه ای واحد علیه تهران بایستند.

با این حال استقلال ایران چنان برای مردم منطقه جذابیت دارند که آنها با وجود همه این تلاشها، تهران را الگوی مقاومت در برابر تروریسم قرار داده و این فشارها نه فقط محبوبیت کشورمان در سطح منطقه را کاهش نمی دهد، بلکه می تواند به افزایش آن کمک کند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی«وطن امروز» با پژوهشگر ارشد جریان‌های تروریستی در بنیاد هابیلیان

بررسی آخرین وضعیت گروهک منافقین در اروپا

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

#آدم کش‌های – اجاره – ‌ای

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

منافقین و فاشیست‌های اروپا

دکتر نواب محمدی‌ده‌چشمه

پیوند نامبارک تروریست ها در عراق و شام

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

منافقین اوباش تروریست

مطالب پربازدید بخش یادداشت

محمدرضا سرابندی، بنیاد هابیلیان

9 دی، تجلی قدرت خدا در حرکتی ماندگار

پنجاه سال عروسک خیمه شب بازی

همه بلاهایی که منافقین بر سر زنان آوردند

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

میلیتاریسم در خدمت تروریسم

رابطه رازآلود ایالات متحده با گروهک منافقین

ماجرای خروج منافقین از لیست گروه‌های تروریستی

دکتر رضا اختیاری‌امیری، بنیاد هابیلیان

تروریسم سایبری منافقین

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

هدف اصلی منافقین چیست؟

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

از کوزه منافقین چه می‌تراود؟

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

سوگواری برای تروریست‌ها در لهستان

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان