رسانه‌های غربی علیه منافقین

مدتی است که رسانه‌های غیرایرانی و غربی، توجه شایان ملاحظه‌ای نسبت به پرونده گروهک تروریستی منافقین (مجاهدین خلق) کرده‌اند.

این موضوع از حجم نوشته‌ها و مستندها و گزارش‌های شبکه‌های تلویزیونی غربی به خوبی دیده می‌شود. چه تلویزیون آلبانی و چه شبکه‌های آمریکایی از جمله ان‌بی‌سی و شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار گزارش‌هایی از واقعیت‌های این فرقه ویرانگر هستند.

اینکه این موضوع برای این رسانه‌ها و غربی‌ها جالب شده است به خودی‌خود موضوعی مهم است چرا که نشان‌دهنده کنجکاو شدن رسانه‌های غربی نسبت به این گروه و تلاش برای شناسایی واقعیت آن است. واقعیت‌هایی که در بطن خود افشاکننده تاریخ سیاه و پرجنایت این گروه است.

افزون بر اینکه گسترش روزبه‌روز رسانه‌هایی که درباره این گروه مطالبی منتشر می‌کنند ارتباطی معکوس با تلاش‌‌های منافقین برای اتخاذ ژستی مسالمت‌آمیز و حقوق‌بشردوستانه از خود است.

منافقین بیش از 15 سال است که با سرنگونی رژیم صدام و با اجبار، تن به خلع سلاح داده‌اند. آن‌ها از همین موضوع به عنوان فرصتی برای ترسیم یک چهره حقوق‌بشردوستانه استفاده کرده‌اند تا خود را نه به عنوان یک گروه میلیشیایی و مزدور بلکه یک گروه سیاسی جا بزنند.

اما آنچه جالب است اینکه این تغییر رویه منافقانه نه تنها برای آن‌ها سودی نداشته بلکه در ماه‌های اخیر، رسانه‌های غربی توجه بیشتری برای کشف گذشته و واقعیت این گروه مبذول داشته‌اند.

در این پرونده اسناد درباره منافقین بسیار زیاد است و بسیار مهم است که رسانه‌های داخلی و فعالان رسانه با یک حرکت برنامه‌ریزی شده، نسبت به افشاگری علیه این گروه در فضای بین‌المللی و با زبان انگلیسی اقدام کنند تا همگام با رسانه‌ها و فعالان غربی، حرکتی یکدست و هماهنگ و به دور از پراکندگی صورت بگیرد.

 

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش یادداشت

محمدرضا سرابندی، بنیاد هابیلیان

9 دی، تجلی قدرت خدا در حرکتی ماندگار

پنجاه سال عروسک خیمه شب بازی

همه بلاهایی که منافقین بر سر زنان آوردند

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

میلیتاریسم در خدمت تروریسم

رابطه رازآلود ایالات متحده با گروهک منافقین

ماجرای خروج منافقین از لیست گروه‌های تروریستی

دکتر رضا اختیاری‌امیری، بنیاد هابیلیان

تروریسم سایبری منافقین

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

هدف اصلی منافقین چیست؟

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

از کوزه منافقین چه می‌تراود؟

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

سوگواری برای تروریست‌ها در لهستان

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان