دست و پا زدن آدمکشان زیرسایه شیطان

گروهک تروریستی منافقین در سخت ترین شرایط بزرگترین خیانت ها را داشته اند، به گونه ای که هیچ یک از مردم خباثت ها و آدمکشی های آنان را فراموش نخواهند کرد و امروز نیز همنوا با دشمنان ملت، آتش بیار معرکه فشار و تهدید علیه ایران اسلامی شده اند.

برای مردم ایران که در طول 40 سال گذشته همواره با بصیرت و آگاهی گام های دشمنان برای ضربه به کشور را شناخته و مقابل آن ایستادگی کرده اند، هویت تروریست های گروهک منافقین ناآشنا نیست و نسبت به اهداف و آرمان های آنان که تامین کننده منافع صهیونیست ها شناخت کامل دارند.

17 هزار شهید ثمره خباثت های منافقین کوردل هستند که این جنایت ها هرگز از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد و کارنامه سیاه آنان در دشمنی با مردم هیچگونه فراموش نخواهد شد.

در 40 سال گذشته و در مقاطع مختلف که ملت ایران دشوارترین شرایط را سپری می کردند، گروهک تروریستی منافقین نمک بر زخم های این مردم می پاشیدند و به عنوان عوامل دشمن بزرگترین خیانت ها را در حق ملت ایران روا داشتند، به شهادت رساندن مسئولان خدمتگزار مردم در نظام نوپای اسلامی، کشتن مردم در کوی و برزن و انتقال اطلاعات محرمانه کشور به سرویس های جاسوسی بیگانه تنها بخشی از این اقدامات است.

این روزها سالگرد عملیات غرورآفرین مرصاد است که به کمینگاهی علیه منافقین کوردل مبدل شد و بساط نفاق را که نفوذ به کشور را در سر می پروراندند، برچید.

حسن روحانی رییس جمهوری درباره این عملیات می گوید: ظاهر این عملیات این است که در مقطعی عراقی ‌ها با همکاری منافقین از غرب کشورمان رخنه کردند و از اسلام ‌آباد غرب به سمت کرمانشاه روانه شدند، در جریان این عملیات نیروهای مسلح کشورمان اعم از سپاه، ارتش، نیروی هوایی، زمینی و هوانیروز با قاطعیت در مقابل این حمله ایستادگی کردند.

مدعیان حقوق بشر به ویژه دولت های آمریکا نیز همواره از منافقین به عنوان اهرم پوسیده خود برای دشمنی با ملت ایران دفاع کرده اند تا از این طریق بتوانند به اهداف استکباری خود دست یابند.

حجت‌الاسلام والمسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه هفته گذشته در کرمانشاه در این باره گفت: غربی ها از منافقی که در بیمارستان جنایت کرده و بیماران را به گلوله می‌بندد و از منافقی که ترور می‌کند، دفاع می کنند، این همان کارهایی است که صهیونیست‌ها انجام می دهند.

وی در خصوص معرکه‌ای که در غرب اتفاق افتاد، افزود: ماهیت منافقان جنایت است چرا که آنها از هیچ جنایتی بر علیه ملت ایران فروگذار نکردند.

معاون قوه قضاییه افزود: منافقین اسم خود را ارتش رهایی بخش گذاشتند و می‌خواستند مردم را رها کنند آیا آنها می‌خواستند تا با کشتن افراد در بیمارستان‌ها مردم را رها کنند.

منافقین که پس از انقلاب اسلامی آمال و آرزوهای خود برای رسیدن به قدرت را بر باد رفته دیدند، بنای انتقام جویی را بنیان نهاده و پای در مسیر دشمنی با ملت ایران گذاشتند و تا امروز نیز از هیچ دشمنی دریغ نکرده اند.

این روزها نفسی برای این گروهک تروریستی و منفور ملت ایران باقی نمانده و دست و پا زدن هایشان برای تجدید حیات زیرسایه شیطان بزرگ به نتیجه نخواهد رسید.

فرمانده هوا نیروز ارتش جمهوری اسلامی در این باره گفت: بعد از عملیات مرصاد در سال 1367 تاکنون هیچ نفسی از منافقین بلند نشد، تا اینکه به تازگی در دامن ترامپ دیوانه افتاده اند و می خواهند خیانت دیگری کنند، اما مطمئن باشند مردم گورستان دیگری برای آنان خواهند ساخت.

امیر سرتیپ یوسفعلی قربانی در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته تهران با تبریک سالروز عملیات مرصاد به عنوان آخرین عملیات دفاع مقدس، گفت: هوانیروز در این عملیات 425 ساعت پرواز و سه هزار و 380 عملیات انجام داد و توانست گورستانی در تنگه چهار زبر برای منافقین ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: منافقین که خود را مدافع خلق می دانستند، در اسلام آباد مردم بی گناه را به آتش کشیدند و حتی کسانی که مخالف نظام بودند از این کار، اعلام انزجار کردند.

این روزها شاهد لفاظی و تهدیدات ترامپ رییس جمهوری آمریکا هستیم که تلاش می کند آزموده های اسلاف خود را بار دیگر بیازماید و در این بین منافقین نیز گمان کرده اند فرصتی برای احیاء نعش متعفن خود یافته اند اما این حرکات نشان می دهد که آنها ملت ایران را به درستی نشناخته اند و نسبت به انسجام، ایستادگی و غیرتمندی آشنایی کامل ندارند.

این گروهک تروریستی در تلاشی بی ثمر قصد ایجاد ناامنی و بی ثباتی در کشور را دارد تا یکپارچگی موجود در کشور را مورد خدشه قرار دهد، اما ظاهرا حافظه تاریخی آنان پاک شده که فراموش کرده اند مردم ایران در دام شیاطین بزرگ و کوچک گرفتار نمی شوند و با آگاهی و عزم راسخ مشکلات را از پیش پای خود برداشته و به سمت فتح قله ها حرکت می کنند.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه نیز درباره تحرکات اخیر منافقین، گفت: گروهک ترویستی منافقین پس از ناکامی در نشست سالانه خود و برای جبران شکست در کسب حمایت سیاسی در جهت اهداف ضدانسانی و ضد ایرانی اش و همچنین با توجه به سفر موفق ریاست جمهوری اسلامی ایران به دو کشور اروپایی، همانند گذشته مبادرت به برنامه ریزی و اجرای سناریوی دیگری کرده تا به تخریب جایگاه و موقعیت ایران و ایرانیان نزد افکار عمومی اروپا در این مقطع حساس کنونی دست بزند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

گفت‌وگو با مادر شهید شاهرخ طهماسبی که با شکنجه وحشیانه منافقین شهید شد

کاش منافقین پسرم را در لحظه ربایش به شهادت می‌رساندند!

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

منافقین و اعتراضات مدنی ایران: توهم یک بازی برد-برد

به مناسبت سالروز شهادت سه پاسدار

منافقین سه پاسدار را در عملیات مهندسی سلاخی کردند

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)

یک تیم تروریستی در شمال غرب کشور منهدم شد

دکتر مصطفی مطهری، بنیاد هابیلیان

توهمی که فرقه رجوی بدان مبتلا شده است

گفت‌وگوی بنیاد هابیلیان با همسر شهید عباس وصال

خمپاره کومله به گردن همسرم اصابت کرده بود

دکتر مصطفی مطهری، بولتن نیوز

معاشقه این روزهای منافقین با رسانه‌ها

گفت‌وگوی هابیلیان با همسر شهید عزیزالله حیدری

بدنش پر از ترکش‌های ضدانقلاب بود

جدیدترین مطالب

ناطق نوری در گفتگوی تفصیلی با مهر:

شهید لاجوردی در شناخت منافقین پیشتاز بود

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

تروریسم اقتصادی در دستورکار منافقین

شهید استان کردستان

شهید جهان‌بخش زندیه

گفت‌وگوی هابیلیان با خواهر شهید عبدالمهدی تیکدری‌نژاد

کومله بعد از اتمام درگیری، از پشت به برادرم شلیک کرد

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوشصت‌ونهم)

منافقین سه بار سوء قصد به جان شهید سلطانی کرده بودند

شهید استان کردستان

شهید اسماعیل احمدی

دیدار با خانواده شهید ترور مهدی قیومی

خانواده شهید قیومی در برنامه ستارگان پر فروغ

مطالب پربازدید بخش یادداشت

به مناسبت کشتار حجاج در مکه در روز ۹مرداد۱۳۶۶

نقش منافقین در كشتار خونین مكه در سال 66

گفتارمتن مستند درباره عملیات مرصاد

کمین‎گاه الهی

دکتر نواب محمدی ده چشمه، بنیاد هابیلیان

اقدامات ملی در راستای استرداد منافقین

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

موساد و منافقین؛ پیوندی ضدایرانی

همزمان با سی و یکمین سالروز کشتار حجاج منتشر شد

سرنوشت اعضای دخیل گروهک منافقین در کشتار حج ۶۶

دکتر سیدمحسن موسوی‌‌زاده، بنیاد هابیلیان

مروری بر پیامدهای عملیات مرصاد بر منافقین

دکتر نواب محمدی ده چشمه، بنیاد هابیلیان

فروغ جاویدان؛ نقض قواعد بین‌المللی

گفت‌وگوی بنجامین با یکی از اعضای ارشد منافقین

ماهیت فرقه‌ای منافقین را در این ویدئو ببینید

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
23
تاریخ : 1359/05/23
27
تاریخ : 1359/05/27
28
29
30
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان