تلاش‌های بی‌پایان سازمان مجاهدین ضدخلق برای انتقام از خلق!

بیانات روز سه‌شنبه رهبر معظم انقلاب درباره اغتشاشات اخیر و پرده برداشتن از همکاری‌های سه‌گانه آمریکایی‌اسرائیلی و عربی برای ضربه زدن به کشورمان آن هم با کمک گروهک منافقین، بار دیگر نشان داد که چطور واشنگتن و متحدانش با کمک گرفتن از گروه‌های تروریستی، می‌کوشند تا همان سناریوی بی‌ثبات‌سازی که در سوریه و لیبی و عراق پی گرفته شد را در تهران تکرار کنند.

چنانکه رهبر انقلاب در بیاناتشان تاکید کردند، منافقین و اربابان آن‌ها از اساس با انقلاب اسلامی دچار زاویه بوده و بی‌توجه به مطالبات مردم، از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده می‌کنند و حتی ایجاد شورش و ناامنی در برخی کشورها که بیشترین تاثیر را از انقلاب اسلامی می‌گیرند نیز باز در راستای همان دکترین ضدانقلابی است.

از یاد نباید برد که منافقین سال‌هاست هم‌پیمان با همه دشمنان ایران، برای اقدام علیه نظام انقلابی ایران و مردم کشورمان کوشش می‌کنند. این گروهک که در اوج تجاوز رژیم بعث عراق به ایران، به بغداد پناهنده شد و در کنار ارتش بعثی با رزمندگان ایرانی جنگید، پس از شکست در جبهه‌های جنگ، به غربی‌ها متوسل شد تا پیمان‌کار آنها برای ضربه زدن به ملت ایران باشد.

ترور دانشمندان هسته‌ای، ایجاد ناامنی برای مقامات کشورمان در کشورهای اروپایی، کمک به صدام برای سرکوب شیعیان نزدیک به ایران و مواردی از این دست همه و همه در زمره حرکت‌های تروریستی منافقین برای سنگ‌اندازی در مسیر انقلاب اسلامی است.

منافقین در مقاطع مختلف تاریخی از جمله سالهای 78 و 88 نیز با استفاده ابزاری از برخی اعتراضات، ایران را به صحنه درگیری‌های خیابانی تبدیل کرده و به باراک اوباما کمک کردند تا در سایه این درگیری ها، برای تحریم‌های ضدایرانی خود مشروعیت کسب کند. این همان سناریویی بود که این بار نیز به بهانه مطالبات اقتصادی کلید زده شد اما به دلیل عدم همراهی مردم بی نتیجه ماند و به جز تحریم های بی‌اثر آمریکایی، تاثیری بر نگاه افکارعمومی جهان به ایران نداشت.

نکته جالب توجه آن است که منافقین، به هر دولتی که علیه کشورمان اقدامی انجام دهد نزدیک شده و سعی می‌کند تا نقش پیاده ‌نظام آنها را ایفا کند. از صدام گرفته تا آل‌سعود، همه دولت‌های ضدایرانی اربابان منافقین هستند و در تازه‌ترین سناریو، منافقین به تل‌آویو نیز نزدیک شده و با کمک آنها برای سرنگونی جمهوری اسلامی کوشش می‌کنند.

البته چنانکه رهبر معظم انقلاب به غربی‌ها و متحدانشان هشدار دادند، این دست تحرکات بی‌تقاص نخواهد بود و بی‌تردید مردم ایران در موقعیت مقتضی پاسخ حرمت‌شکنی‌های منافقین و به ویژه به آتش کشیدن پرچم ایران را خواهند داد. با این وجود درسی که می‌توان از اغتشاشات اخیر گرفت این است که همچنان منافقین یکی از دشمنان مردم ایران بوده و این گروهک از شکست‌های گذشته خود عبرت نگرفته و در پی انتقام‌گیری از مردم ایران است.

اتحاد مردم ایران علیه تروریست‌های منافق، حرکت در مسیر انقلاب اسلامی و همراهی با نظام برای غلبه بر پروژه‌های ناامن‌سازی ایران ازجمله راهبردهایی است که می‌تواند باعث شکست منافقین شده و آنها را به دخمه‌هایی که در آن خزیده‌اند بازگرداند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان

جانباز زهرا نوربخش

به‌مناسبت شهادت سردار نورعلی شوشتری و رجبعلی محمدزاده

خاطراتی از سردار شهید نورعلی شوشتری

بازنشر گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید لیلا نوربخش به‌مناسبت سالروز شهادتش

منافقین لیلای دوساله را در آتش کینه خود سوزاندند

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

ردپای عوامل نفوذی در ربودن مرزبانان

برگی دیگر از جنایت منافقین

عکس منتشرنشده از قاتل شهید اشرفی اصفهانی

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

«انحراف اخلاقی»؛ بخشی از هویت منافقین

آنچه در ایران دیدیم خلاف گفته‌های رسانه‌های صهیونیست و غربی بود

دیدار دبیرکل هابیلیان با معاون وزیر اوقاف سوریه

مطالب پربازدید بخش یادداشت

بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)

گروه تروریستی منافقین و تجزیه‌طلبان خوزستان

به بهانه انتشار خاطرات بهمن بازرگانی از رهبران اولیه گروهک منافقین

ریشه‌های نفاق

سیده منیره هاشمی نژاد، دختر شهید هاشمی‌نژاد

یک ترور و بی‌نهایت مرگ

سیده مریم‌ هاشمی‌نژاد، نوه شهید هاشمی‌نژاد

یادداشتی کوتاه به مناسبت سالگرد شهادت سیدعبدالکریم هاشمی‌نژاد

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

مزدوری؛ بخش جدایی‌ناپذیری از هویت منافقین

عملیات‌های کلاسیک با نام و عنوان سازمان مجاهدین خلق

ماجرای خیانت منافقین

«خیانت‌پیشگان»

گزارشی درباره یک کتاب

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

خیانت منافقین به وطن در زمان جنگ

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان