بدتر از داعشی‌های وحشی!

مقایسه حجم گسترده فجایعی که آمریکا در جهان، به ویژه در غرب آسیا و این روزها در یمن رقم زده با ادعای مضحک و کذب مقامات کاخ سفید در خصوص التزام واشنگتن به دفاع از حقوق بشر و مبارزه با تروریسم، سناریویی تهوع‌آور و وقیحانه را به نمایش گذاشته است.

جمهوری اسلامی تنها کشوری در جهان است که علناً اقدام به روشنگری و مبارزه نرم افزاری با نظام سلطه خصوصاً آمریکا کرده است و در همین راستا، چندین پرونده قطور از جنایات کاخ سفید با بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش، بار دیگر در معرض افکار عمومی جهان قرار گرفت.

آمریکا در حالی پرچم‌دار «حقوق بشر»، «مبارزه با تروریسم»، دفاع از حقوق ملت‌ها و ده‌ها ادعای دیگر شده که بن مایه و تار و پود این کشور با خشونت و سبعیت درآمیخته است. گروه های تکفیری مثل داعش و جبهه النصره، امروز به نماد خشونت تبدیل شده‌اند، در حالی که به فرموده رهبر حکیم انقلاب، «ظالم‌ترین و بی‌رحم‌ترین مجموعه‌های دنیا، حکومت آمریکا است که حتی بدتر از داعشی‌های وحشی است.» علت توحش یانکی‌ها نیز کاملاً مشخص است. منافع آمریکایی‌ها از طریق پاشیدن بذر تروریسم و خشونت در دنیا تأمین می‌شود و اگر این گروههای وحشی حضور نداشته باشند، اساساً برای تداوم حضور نامشروع نیروهایشان در کشورهای منطقه و فروش سلاح به متحدان فریب خورده، نمی‌توانند بهانه ای بتراشند.  شواهد و قرائن آن نیز بسیار است. اوایل دی‌ماه بود که فرمانده ستاد کل ارتش روسیه از آموزش تروریست‌های داعش در پایگاه نظامی آمریکا در جنوب شرق شهر «التنف» سوریه خبر داد و در آذرماه نیز «مرکز روسی نظارت بر آتش‌بس در سوریه» اعلام کرد ائتلاف تحت فرماندهی آمریکا از اردوگاه آوارگان حسکه سوریه به عنوان پایگاهی برای آموزش تروریست‌هایی که از ماه‌ها قبل از مناطق مختلف به این شهر گریخته بودند، استفاده کرده است که بیشتر این تروریست‌ها از اعضای داعش یا جبهه النصره بودند. از سوی دیگر، پنتاگون در طول 7 سال گذشته، مجموعه‌ای از تسلیحات مدرن را در اختیار بیش از 130 گروهک تروریستی حاضر در سوریه از جمله داعش قرار داده است. فرماندهان آمریکایی در این مدت، با استفاده از آبی که گلآلود کرده بودند، آموزش اعضا داعش را برعهده داشتند، در سازماندهی میدانی و عملیاتی تروریست‌ها نقش برجسته‌ای ایفا نموده و کانال‌های امنی برای انتقال کمک 60 میلیارد دلاری عربستان به وحوش داعشی و اذنابش فراهم کردند. علاوه بر این، اخیراً با تار و مار شدن تکفیری‌ها، داعش با چراغ سبز آمریکا، رسماً اعلام کرده است مرزهای رژیم صهیونیستی با سوریه، تنها «نقطه امن» برای آن‌هاست، ضمن اینکه انتقال عناصر داعش و جبهه النصره به بیمارستان‌های سرزمین‌های اشغالی، از هماهنگی دقیق میان فرماندهان صهیونیستی و تکفیری برای نجات جان تروریست‌ها حکایت دارد.

نمایی دیگر از آمریکای وحشی، حضور مزدوران شرکت تروریستی- آمریکایی «بلک واتر» است که کارنامهای سیاه از جنایات متعدد علیه غیرنظامیان، زنان و کودکان در عراق دارند. در دوران اشغال عراق توسط ارتش آمریکا، بلک واتر در نقش ماشین ترور و آدم‌کشی واشنگتن ظاهر شد و حدود 195 عملیات تروریستی در خاک عراق انجام داد. در طول این عملیات‌ها که سبعیت برخی از آن‌ها غیرقابل نقل است، صدها نفر از مردم عراق، قربانی توحش مزدوران بلک واتر شدند که به استناد گزارش‌های شاهدان عینی، در حین ارتکاب جنایت‌های خود، حالت عادی نداشته و مست بودند. تروریست‌های بلک واتر در 16 سپتامبر 2007 با شلیک به سوی مردم غیرنظامی در میدان «نیسور» بغداد، 17 تن را به قتل رساندند و دادگاه فدرال آمریکا در جریان محاکمه عاملان این جنایت، پنج نفر از مباشران این کشتار را تبرئه کرد که اعتراض گسترده محافل حقوق بشری دنیا را به همراه داشت. با آغاز جنگ داخلی در سوریه در مارس 2011 و گسیل تروریست‌های تکفیری به این کشور، مأموران بلک واتر نیز فرصت را مغتنم شمرده و به نیابت از آمریکا، مستقیماً وارد نبرد با نیروهای ارتش سوریه شدند. مزدوران بلک واتر، علاوه بر عراق و سوریه، در پاکستان و یمن نیز حضور داشتند و به عنوان نمونه، خبر شرکت نیروهای کلمبیایی این شرکت در یمن برای مشارکت در جنایات رژیم کودک کش سعودی، سر و صدای زیادی به پا کرد.

مقایسه حجم گسترده فجایعی که آمریکا در جهان، به ویژه در غرب آسیا و این روزها در یمن رقم زده با ادعای مضحک و کذب مقامات کاخ سفید در خصوص التزام واشنگتن به دفاع از حقوق بشر و مبارزه با تروریسم، سناریویی تهوع آور و وقیحانه را به نمایش گذاشته است. سناتور «کریس مورفی» در آبان ماه سال جاری، در جلسه ای با حضور خبرنگاران، از همکاری تنگاتنگ آمریکا و عربستان در هجمه همه جانبه به یمن خبر داد و فاش کرد: «بمباران زیرساخت‌های تولید برق در یمن بدون حمایت آمریکا صورت نگرفته است... آمریکا اطلاعات لازم برای تعیین اهداف را به جنگنده - بمب افکن‌های عربستان ارائه می‌کند و جنگنده های آمریکایی که در آسمان یمن پرواز می‌کنند، سوخت لازم بمبافکن‌های سعودی را برای پرواز طولانی‌تر و حمله به اهداف بیشتر فراهم می‌کنند.» مورفی در آن جلسه، تصاویری از فقر، گرسنگی و شیوع وبا را در یمن نشان داد و خطاب به رئیس جمهور تروریست پرور آمریکا گفت: «شما می‌گویید به سعودی‌ها اطمینان کامل دارید اما من می‌خواهم شما را نسبت به عملکرد سعودی‌ها علیه یمن مطلع کنم!»  جالب اینجاست که تجاوز سه ساله عربستان علیه یمن که به کشتار هزاران غیرنظامی و از بین رفتن زیر ساخت‌های این کشور منجر شده، از نظر سردمداران کاخ سفید، نقض حقوق بشر محسوب نمی‌شود ولی شلیک چند موشک برای گوشمالی دادن قارون‌های سعودی، هم غیرقابل تحمل و هم محملی است برای تکرار ادعاهای نخ نما شده علیه ایران درباره حمایت از تروریسم و بی ثبات کردن منطقه! سعودی‌ها به جای پاسخگویی به جنایات خود و گرسنه نگه داشتن حدود 17 میلیون نفر از طریق محاصره مطلق یمن، با فرار رو به جلو، ایران اسلامی را مسئول حملات موشکی انصارالله و ارتش این کشور می‌دانند؛ حال آنکه پیش‌تر ادعا کرده بودند چفت و بست محاصره آنقدر محکم است که امکان انتقال کوچک‌ترین اشیاء نیز به نیروهای مردمی وجود ندارد و ناخواسته با این تناقض فاحش، ادعای خود را باطل کردند !!  و بالاخره باید گفت یکی از دلایل توحش پراکنی و پشتیبانی بی سابقه کلیدداران گذشته و حال کاخ سفید از تروریسم، مقابله با قدرت روز افزون انقلاب اسلامی در منطقه و به تبع آن، جبهه مقاومت است ولی با چرخش تحولات اخیر، تیر آن‌ها یک بار دیگر به سنگ خورد. به تعبیر اخیر رهبر معظم انقلاب در پنج شنبه گذشته: «در قضیه‌ مقاومت، آمریکایی‌ها تصمیم گرفتند ریشه‌ مقاومت را در غرب آسیا بکَنند... ما ایستادیم و گفتیم نمی‌گذاریم. امروز برای همه‌ دنیا ثابت شده است که او می‌خواست و نتوانست، و ما خواستیم و توانستیم.»


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید سید علی‌اکبر حسینی

گروهک کومله پسر 16ساله‌‌ام را با بی‌رحمی به‌شهادت رساند

گفت‌وگو با مسئول اطلاعات قرارگاه حضرت ابوالفضل(ع)

تشکیلات جنگل منافقین از طریق نفوذ متلاشی شد

نماینده ولی‌فقیه استان چهارمحال‌وبختیاری در دیدار با دبیرکل بنیاد هابیلیان

152 شهید ترور در چهارمحال‌وبختیاری ظرفیت بسیار بالایی است

همه آنچه که باید از پشت‌پرده اتفاقات کازرون بدانید

از فراخوان تکراری منافقین تا هشتگ «کازرون در خون» رضا پهلوی

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

سفره افطار تروریست‌ها

گفتارمتن برنامه گرا در گفت‌وگو با دکتر جواد منصوری+فیلم کامل

سازمان مجاهدین خلق (منافقین) حتی یک درصد هم در پیروزی انقلاب نقش نداشت

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

اروپا در هراس از جنگ‌افروزی‌های آمریکا

جدیدترین مطالب

جنایتی دیگر از آمریکا و رژیم صهیونیستی

سرکوب وحشیانه معترضان فلسطینی: مصداق بارز جنایت جنگی

گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید مهدی امینی

پسرم در آخرین روز خدمتش توسط جیش‌العدل شهید شد

رفتارهای دوگانه آمریکا و غرب در برابر تروریسم

گفتارمتن مستند «تروریسم، یک معیار دوگانه»

شهید استان کرمان

شهید روح‌الله غلامی‌زاده

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوچهل‌وششم)

بمب جاسازی‌شده داخل جعبه شیرینی باعث شهادت همسرم شد

دکتر مصطفی مطهری، بنیاد هابیلیان

دلسوزی خرس‌خاله‌های منافق

گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید علی‌اصغر ابارشی

جانیان کومله به بدترین شکل علی‌اصغر را شکنجه داده و به‌ شهادت رساندند

مطالب پربازدید بخش یادداشت

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

چرا گروهک تروریستی منافقین به تصفیه‌های درونی رو آورد

یادداشت روح‌الله نخعی در روزنامه همدلی

ترور یک شهر: حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی و آمریکا به غزه

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

شباهت گروهک‌های تروریستی منافقین و فرقان

همصدایی منافقین با آمریکا برای اعمال تحریم‌های نامحدود علیه ایران

بازهم خوش‌رقصی عروس پیر منافقین؛ این‌بار برای ترامپ

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

نبرد تروریستی در زمین اقتصاد

تقویم وقایع تروریستی ایران

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1359
شنبه یکشنبه دو شنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1
تاریخ : 1359/02/01
2
تاریخ : 1359/02/02
10
تاریخ : 1359/02/10
11
تاریخ : 1359/02/11
12
تاریخ : 1359/02/12
13
تاریخ : 1359/02/13
14
تاریخ : 1359/02/14
15
تاریخ : 1359/02/15
16
تاریخ : 1359/02/16
17
تاریخ : 1359/02/17
19
تاریخ : 1359/02/19
20
تاریخ : 1359/02/20
21
تاریخ : 1359/02/21
22
تاریخ : 1359/02/22
24
تاریخ : 1359/02/24
25
تاریخ : 1359/02/25
26
تاریخ : 1359/02/26
27
تاریخ : 1359/02/27
28
تاریخ : 1359/02/28
29
تاریخ : 1359/02/29
30
تاریخ : 1359/02/30
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان