ایجاد 365 گور دسته جمعی توسط حزب بعث و منافقین

رسوایی جدید منافقین ؛

حزب بعث عراق در زمان حکومت صدام با کمک سازمان تروریستی منافقین خلق برای دفن اجسادی که به دستور صدام در درگیری ها یا اعدام ها کشته می شدند اقدام به ایجاد 365 گور دسته جمعی نمود .

یک منبع آگاه عراقی که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان ( خانواده شهدای ترور) در بغداد با اعلام این مطلب افزود : صدام از منافقین خواسته بود در درگیریهایی که نیروهای وی با مردم عراق دارند ، منافقین نیز باید حداقل در کشتار 2 درصد از این افراد شرکت کنند تا بخشی از کمک های پرداختی صدام به آنها همچنان ادامه داشته باشد .

وی گفت : صدام تنها در یک مورد از کمک هایی که به این سازمان می کرد هر سه ماه یک بار 50 میلیون دلار به منافقین پرداخت می کرد اما رقم واقعی تمام کمک هایی که صدام به منافقین اهدا می کرد بر هیچ کس آشکار نشده است .

وی ابراز داشت : در سال 1991 و در جریان دفع قیام کردهای شمال عراق توسط صدام که با همراهی گسترده منافقین صورت گرفت ، شخصی به نام " داودی " رابط منافقین با حزب بعث بود و دستورات فرماندهان حزب بعث برای سرکوب کردها را فرماندهان منافقین ابلاغ می نمود .

به گفته این منبع آگاه در جریان دفع انتفاضه مردم جنوب در همان سال نیز شخصی به نام "حسینی" رابط منافقین با حزب بعث عراق بود و وظیفه ای مشابه را انجام می داد .

وی در ادامه تصریح کرد : منافقین در جریان دفع انتفاضه مردم جنوب عراق بانفوذ در صفوف مبارزین انتفاضه اعلام می کردند که از جانب حکومت ایران هستند و حامل کمک های ایران به مردم جنوب عراق و قیام کنندگان هستند اما پس از جلب اعتماد قیام کنندگان ، طی عملیاتهایی غافلگیرانه به سرکوب مردم جنوب عراق می پرداختند .

وی که تا چند سال پیش با منافقین در ارتباط بود و از آنها حقوق ماهیانه دریافت می کرد در خصوص علت جدایی خود از منافقین گفت : از چند سال پیش و از طریق منابع خبری متعددی می شنیدم که سازمان با تروریستها ارتباط دارد اما وقتی برایم مشخص شد که آنها در کشتار کردها و دفع قیام مردم جنوب عراق مشارکت گسترده ای داشتند و نیز وقتی به رفتارهای متناقض آنها پی بردم ارتباطم را با آنها کاملا قطع کردم .


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش یادداشت

محمدرضا سرابندی، بنیاد هابیلیان

9 دی، تجلی قدرت خدا در حرکتی ماندگار

پنجاه سال عروسک خیمه شب بازی

همه بلاهایی که منافقین بر سر زنان آوردند

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

میلیتاریسم در خدمت تروریسم

رابطه رازآلود ایالات متحده با گروهک منافقین

ماجرای خروج منافقین از لیست گروه‌های تروریستی

دکتر رضا اختیاری‌امیری، بنیاد هابیلیان

تروریسم سایبری منافقین

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

هدف اصلی منافقین چیست؟

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

از کوزه منافقین چه می‌تراود؟

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

سوگواری برای تروریست‌ها در لهستان

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان