نفرت مردم از دولت‌های حامی منافقین روز به روز بیشتر می‌شود

دبیر کل بنیاد هابیلیان گفت: منافقین از ده سال پیش روی سیاستمداران آمریکایی متمرکز شده اند، اما میزبانی، حمایت و پشتیبانی آنها از سوی کشورهای اروپایی صورت می گیرد حمایت های اطلاعاتی و امنیتی آنها با سرویس های امنیتی موساد اسرائیل و سیا آمریکاست؛ تأمین کننده مالی این سازمان کشورهایی نظیر کشور عربستان است و اینکه تصور کنیم فقط فرانسه پشت پرده این ماجراست اشتباه بوده و فرانسه نمادی از این حمایت های زنجیره ای است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیر کل بنیاد هابیلیان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص نشست سالانه منافقین در پاریس اظهار داشت: حضور سازمان منافقین در کشورهای اروپایی نظیر فرانسه و سایر کشورهای اروپایی و آمریکا یک حضور نهادینه شده است و در همه گزارش های بین المللی مانند گزارش وزارت خارجه آمریکا که به جنایات منافقین به آن اشاره شده است به صراحت عنوان می شود که کشتار حزب جمهوری اسلامی و کشتن رئیس جمهور و  نخست وزیر ایران به دست سازمان مجاهدین خلق یا همان منافقین رخ داده است.

بیشتر بخوانید:

# ﻫﺰﺍﺭ_ﺟﻼﺩ_ﻫﺰﺍﺭ_ﺍﺷﺮﻑ/ قیام مردم علیه قابیلیان

رونمایی از قطعۀ موسیقی «هفت تیر» در همایش منافقین و ترور یک ملت + فیلم

تهیه طوماری از امضای خانواده‌‌های قربانیان ترور منافقین برای ارائه به مجامع بین‌المللی

آمریکا و پرونده قطور مداخله جویی در ایران

عداوت 70 ساله کاخ سفید با ملت ایران

وی در ادامه افزود: در این گزارش به صراحت ذکر می شود که این اتفاق زمانی رخ داده است که مجاهدین در کشور فرانسه پایگاه‌هایی داشته و با پشتیبانی این پایگاه‌ها هزاران نفر از مردم ایران را ترور کرده اند و دقیقا از لفظ ترور هم برای این اقدامات استفاده شده و در این گزارش‌ها تصریح شده است که کشتارها با همکاری کشورهای اروپایی صورت گرفته است.

این فعال حقوق بشر در ایران با بیان اینکه وزیر جنگ جورج بوش در زمان حمله به افغانستان تروریست‌ها را به دو گروه خوب و بد تقسیم کرد عنوان کرد: در جای جای اظهارات و عملکرد غربی‌ها به صراحت اعلام شده است که جایی که تروریست‌ها در راستای منافع آنها عمل می کنند تروریست‌های خوب و در جایی که خلاف منافع آنها عمل کنند تروریست بد نامیده می‌شوند.

هاشمی‌نژاد در ادامه گفت: آنچه که اکنون اتفاق می افتد و فرانسه میزبانی تروریست ها را بر عهده گرفته اگرچه بد است، اما بدتر از اقدامات آنها در دهه 60 نیست که با حمایت و هدایت آنها منافقین 17 هزار نفر را در ایران ترور کرده و به شهادت رساندند. اگر امکانات لازم را برای تروریست ها و منافقین فراهم نمی‌کردند ایران هم این تعداد شهید نمی‌داد.

وی ضمن اشاره به خدمات فرانسه و اسرائیل به این گروهک تروریستی گفت: از آنجایی که منافقین در ایران به شدت مورد نفرت مردم ایران هستند نفرت مردم از دولت های حامی آنها نیز روز به روز بیشتر می‌شود؛ حمایت فرانسه از منافقین نشان می‌دهد که چقدر دست آن‌ها برای ضربه زدن به ایران خالی است که از یک گروهک رو سیاه و جانی برای این کار استفاده می‌کنند.

دبیر کل بنیاد هابیلیان با تأکید بر اینکه پایه های جمهوری اسلامی بسیار مستحکم است  عنوان کرد: تمام اپوزیسیون که علیه جمهوری اسلامی به خط شده‌اند دیگر از رده خارج شده و هیچ کارکردی ندارند از همین رو این مانوری که منافقین در فرانسه انجام می دهند در عمل تأثیری نداشته است. تیم امنیتی ترامپ امروز جیره خواران منافقین هستند و سال گذشته در جلسات منافقین حضور داشتند.

هاشمی نژاد ضمن تأکید بر اینکه در گزارش های سالانه منافقین هر ساله بر براندازی نظام ایران به عنوان یک هدف تأکید می شود بیان داشت: وقتی مقامات آمریکا از این جلسات سالانه خارج می شوند اعلام می کنند که به دنبال براندازی نیستند و به سلیقه مردم احترام می گذارند و البته منظور آنها از مردم گروهک های جانی مانند منافقین است.

وی همچنین گفت: منافقین از ده سال پیش روی سیاستمداران آمریکایی متمرکز شده اند، اما میزبانی، حمایت و پشتیبانی آنها از سوی کشورهای اروپایی صورت می گیرد حمایت های اطلاعاتی و امنیتی آنها با سرویس های امنیتی موساد اسرائیل و سیا آمریکاست؛ تأمین کننده مالی این سازمان کشورهایی نظیر کشور عربستان است و اینکه تصور کنیم فقط فرانسه پشت پرده این ماجراست اشتباه بوده و فرانسه نمادی از این حمایت های زنجیره ای است.

فرزند شهید هاشمی نژاد با تأکید بر دشمنی منافقین با ملت ایران عنوان کرد: سیاست های آمریکا واحد بوده و از این جریان برای پیش برد اهداف خود استفاده کرده است؛ در ایام تجمعات صنفی مردم در سال گذشته و چند ماه اخیر شاهد بودیم که منافقین با رخنه در تجعمات صنفی سعی در به حاشیه راندن این تجمعات و پیاده کردن اهداف خود داشتند.

هاشمی نژاد در پایان گفت: اصل کار منافقین به این شکل است که حتی یک اعتراض عادی صنفی را به یک وضعیت غیر عادی تبدیل کنند در بسیاری از موارد در چند ماه گذشته شاهد بودیم که منافقین از یک اعتراض صنفی یک معضل امنیتی ایجاد کرده و با حمله به نیروی انتظامی قصد مسلح کردن خود و نیروهای خود را داشتند که در اعتراضات اخیر هم منافقین به دنبال تکرار تجربه های قبلی هستند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

به مناسبت سالروز ترور شهید ماموستا شیخ‌الاسلام توسط گروهک توحیدوجهاد

ماموستا شیخ‌الاسلام همیشه به‌دنبال حفظ وحدت مسلمانان بود

اعضای جدا شده فرقه رجوی فاش کردند

جزئیات به‌کارگیری منافقین در فضای مجازی

گفت‌وگوی هابیلیان با همسر شهید سیدقاسم حسینی

منافقین سیدقاسم را جلوی چشمانم تیرباران کردند

معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه:

سازمان منافقین نوع دیگری از داعش است

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

حملات تروریستی 11 سپتامبر و امنیتی‌شدن محیط پیرامونی ایران

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

شلیک اقتدار، در دفاع از شهروندان مظلوم کُرد

گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید رضا نادری

فرزند 16ساله‌ام به جنگ بعثی‌ها رفت که توسط منافقین شهید شد

سارا معصومی، روزنامه اعتماد

اپوزیسیونی از ربات‌ها

جدیدترین مطالب

گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید رضا نادری

فرزند 16ساله‌ام به جنگ بعثی‌ها رفت که توسط منافقین شهید شد

سارا معصومی، روزنامه اعتماد

اپوزیسیونی از ربات‌ها

به کارگردانی جواد شمقدری

سریال «نفوذ» در دهه فجر پخش می‌شود

به مناسبت سالروز ترور شهید ماموستا شیخ‌الاسلام توسط گروهک توحیدوجهاد

ماموستا شیخ‌الاسلام همیشه به‌دنبال حفظ وحدت مسلمانان بود

اعضای جدا شده فرقه رجوی فاش کردند

جزئیات به‌کارگیری منافقین در فضای مجازی

شهید استان کردستان

شهید علی‎اکبر بهاری

مطالب پربازدید بخش گفتگو

گفتگو با برادر حمید، معاون امنیت واحد اطلاعات سپاه منطقه‎ی 3 کشوری

جدال نفس‎گیر با منافقین در جنگل‎های شمال

گفت‌وگو با مسئول اطلاعات قرارگاه حضرت ابوالفضل(ع)

تشکیلات جنگل منافقین از طریق نفوذ متلاشی شد

گفت‌وگو با مسئول تعقیب و مراقبت اطلاعات سپاه تهران

خودم صحنۀ کشته شدن موسی را دیدم

گفت‌وگو با خواهر شهید طالب طاهری

مقاومت طالب ۱۷ساله منافقین را متعجب کرده بود

فرزند آیت‌الله طالقانی در گفت‌وگو مشروح با فارس

واکنش سخت آیت‌الله طالقانی به مسعود رجوی

تقویم وقایع تروریستی ایران

Previous MonthNext Month
شهریور 1359
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
12
تاریخ : 1359/06/12
20
تاریخ : 1359/06/20
21
تاریخ : 1359/06/21
22
تاریخ : 1359/06/22
25
تاریخ : 1359/06/25
26
تاریخ : 1359/06/26
28
29
30
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان