شهداي ترور در ايران بیش از 17 هزار نفر است

براساس اطلاعات جمع آوری شده بنیاد هابیلیان، ایران بیش از ۱۷ هزار شهید ترور در ۳۰ سال گذشته داشته است و بحث تروریسم در ایران یک بحث قدمت دار به قدمت تولد انقلاب اسلامی است

دبيركل بنياد هابيليان گفت: براساس اطلاعات جمع آوري شده بنياد هابيليان، ايران بیش از 17 هزار شهيد ترور در 30 سال گذشته داشته است.

سيدمحمدجواد هاشمي نژاد ديروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: بحث تروريسم در ايران يك بحث قدمت دار به قدمت تولد انقلاب اسلامي است.

وي با اشاره به اينكه بنياد هابيليان در سال 1384 تأسيس شده است، افزود: اين بنياد يك مركز تخصصي بحث تروريسم است. هدف اوليه آن گردآوري و مستندسازي آنچه به عنوان جنايت تروريستي در ايران انجام شده است.

هاشمي نژاد با انتقاد از عدم حفاظت از دانشمندان هسته اي تأكيد كرد: ترور دانشمندان يك بحث دامنه دار و گسترده است و در اين زمينه دولت و انجمن هاي مردمي بايد با يكديگر تعامل داشته باشند.

وي تصريح كرد: دولت، وظيفه امنيتي حفاظت از سرمايه هاي ملي را بايد بر عهده بگيرد و گروه هاي مردمي مانند بنياد هابيليان وظيفه جمع آوري اطلاعات در مورد گروه هاي تروريستي و حاميان آنها در جوامع بين المللي كشور را دارد و روشن سازي آن در جوامع بين المللي بر عهده ماست.

دبيركل بنياد هابيليان ادامه داد: ما در مقاطع مختلف گروه هاي گوناگون تروريستي را داشته ايم و در حال حاضر كشورهاي غربي دو موضوع را براي تضعيف انقلاب اسلامي در پيش گرفته اند كه مهم ترين آن جلوگيري از رشد علمي جامعه كه نماد اين بحث ترور دانشمندان ايران است.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش گفتگو

بازشناخت شخصیت شهید هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با محمد لولاچیان

خبر شهادت ایشان را پیش از عزیمت به مکه مکرمه شنیدم

مرور گفت‌وگوی تفصیلی با دکتر بهجت قاسمی در آستانه ۸ آذر؛

منافقین تمامی اطلاعات شهید شهریاری را برای ترور به اسرائیل داده‌بودند

گفت‌وگوی ایرنا با دکتر سیدمحمدکاظم موسوی بجنوردی

ساواک هفته‌ای یکی‌دو بار با رجوی جلسه داشت

تحلیل‌گر برجسته آمریکایی در گفت‌وگو با هابیلیان:

همراهی منافقین با صدام، خیانت در زمان جنگ و مجازات آن اعدام است

بخشی از گفت‌وگوی ایرنا با دکتر جواد منصوری

واقعه 7 تیر و 8 شهریور ناشی از نفوذ منافقین بود

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
17
تاریخ : 1359/11/17
24
تاریخ : 1359/11/24
25
تاریخ : 1359/11/25
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان