حمله تروریستی در اهواز هدفمند و با حمایت کشورهای غربی بوده است

دبیرکل کانون خانواده قربانیان ترور گفت: کاخ سفید با این گونه تلاشهای کم ارزش به دنبال اقداماتی است که زنجیره ای از فشارها را بر مردم ایران رقم بزند و در این زمینه هم ناکام و سرافکنده به کنار می رود.

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت و گو با پایگاه خبری حیات درخصوص حمله امروز تروریست ها در اهواز گفت: آمریکا و متحدانش مدتهاست که پس از حضور ناموفق خود در کشورهای عراق و افغانستان درصدد است که گروههای تروریستی و جنایتکار را به نیابت از خود به جان مردم منطقه بیاندازد تا آنها را جایگزین شکست ها و ناکامی های خود کند.

وی افزود: این روزها شاهد حملات تروریستی در کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه و کشورهای مختلف منطقه هستیم که پر واضح است سرمنشاء تشکیل و راه اندازی گروهکهای تروریستی، امریکا و رژیم صهیونیستی و عربستان به عنوان منبع مالی آنها است.

هاشمی نژاد با اشاره به این که ترور از سال های پس از انقلاب اسلامی در دستور کار رژیم صهیونیستی و امریکا قرار داشت، تصریح کرد: دفاتر رسمی گروهک های تروریستی که در کشور ایران این جنایت را انجام دادند در کشورهای عربی و همچنین غربی ها و اروپایی ها است که از حمایت های رسانه ای کاملا مشخصی هم برخوردار هستند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه حدود 35 گروهک تروریستی علیه کشور ایران عملیات های مختلفی را انجام داده اند، گفت: گروهکی که اقدامات تروریستی امروز را بر عهده گرفته «الاحوازی» است که رئیس این گروه هم با رسانه های همسوی خود اقدام به انجام مصاحبه کرده است و این نشان می دهد این اقدامات کاملا هدفمند، سازماندهی شده و با حمایت های مستقیم کشورهای غربی صورت گرفته است.

وی یادآور شد: طبیعتاً و با توجه به فضای جمهوری اسلامی ایران که به کشوری قدرتمندتر تبدیل شده است و با توجه به آشوب های تروریستی کشورهای همسایه می بینیم که اقتدار کشور ایران باعث شده است که این نوع حوادث بسیار به ندرت در کشور اتفاق بیفتد.

هاشمی نژاد خاطرنشان کرد: گروهک های هدایت شده نظیر الاحوازی ، ریگی و ... که پیرامون مرزهای ایران با هدایت سرویسهای امنیتی امریکا فعالیت می کنند همان گونه که از اسم این گروهک پیداست عمدتاً با موضوعات قومیتی کار خود را پیش می برند.

دبیرکل کانون خانواده قربانیان ترور اظهار کرد: این گروهک ها فعالیت های متنوع و مختلفی را می توانستند انجام دهند که این تلاش مذبوحانه نشان می دهد که مردم هوشیار مناطق مرزی ما کاملا با این ترفندهای استعماری آنها اشنا هستند.

وی اضافه کرد: با حضور ترامپ در کاخ سفید که تلاش کرد تا با انتخاب تیم امنیتی از کسانی که سابقه حضور در سخنرانی ها و میتینگ های گروه های خیانتکار و جنایتکار نظیر منافقین و ... را داشتند، کشور ایران را از چند جهت تحت فشار قرار دهد و تحرکاتی علیه مردم ایران، مانند: ایجاد شایعه، فرافکنی و ... حملات تروریستی را در این راستا تعریف کند که به نظر من اینها دنبال زنجیره اقدامات فعالیت های خرابکارانه خود بر علیه ایران هستند تا بتوانند بر جمهوری اسلامی ایران فشار بیاروند تا به اهدافشان برسند.

هاشمی نژاد در پایان یادآور شد: به نظر من جنایتکاران کاخ سفید با این گونه تلاشهای کم ارزش به دنبال اقداماتی هستند که زنجیره ای از فشارها را بر مردم ایران رقم بزنند و در این زمینه هم ناکام و سرافکنده به کنار می روند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش گفتگو

بازشناخت شخصیت شهید هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با محمد لولاچیان

خبر شهادت ایشان را پیش از عزیمت به مکه مکرمه شنیدم

مرور گفت‌وگوی تفصیلی با دکتر بهجت قاسمی در آستانه ۸ آذر؛

منافقین تمامی اطلاعات شهید شهریاری را برای ترور به اسرائیل داده‌بودند

گفت‌وگوی ایرنا با دکتر سیدمحمدکاظم موسوی بجنوردی

ساواک هفته‌ای یکی‌دو بار با رجوی جلسه داشت

تحلیل‌گر برجسته آمریکایی در گفت‌وگو با هابیلیان:

همراهی منافقین با صدام، خیانت در زمان جنگ و مجازات آن اعدام است

بخشی از گفت‌وگوی ایرنا با دکتر جواد منصوری

واقعه 7 تیر و 8 شهریور ناشی از نفوذ منافقین بود

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
17
تاریخ : 1359/11/17
24
تاریخ : 1359/11/24
25
تاریخ : 1359/11/25
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان