ترور رئیس‌جمهور تا مردم عادی و زنان و کودکان در دهه60

 

از ابتدای انقلاب تاکنون 17هزار نفر توسط 35 گروهک تروریستی در کشور ترور شده‌اند، اما باز هم ایران به حمایت از تروریسم متهم است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در حاشیه همایش بزرگداشت شهدای ترور بابل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: ایران از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون بیش از 17هزار شهید ترور دارد که بیش از 35 گروهک تروریستی این ترورها را در کشور انجام داده‌اند. این ترورها از بالاترین تا پایین‌ترین رده‌های کشوری، از رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه تا مردم عادی، کودکان و زنان را شامل شده که اکثر آن‌ها در دهه60 اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به اینکه باید درباره این موضوعات از دنیا مطالبه‌ کنیم، افزود: همه گروهک‌هایی که در کشور ما این جنایات را انجام می‌دادند در کشورهای آمریکا و اروپا دفاتر رسمی ایجاد کرده و از آنجا حمایت لوجستیکی و رسانه‌ای می‌شوند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان تصریح کرد: باید این امر در دنیا تبیین شود که ایران قربانی تروریسم است. اکنون دشمنان تلاش دارند که ایران را حامی تروریسم جلوه دهند و از طرفی سعی می‌کنند برای نسل جوان ما که چیزی از حوادث گذشته به یاد ندارند همان جانیان و تروریست‌ها را به عنوان مدعیان حقوق بشر و دموکراسی در کشور جا بزنند.

هاشمی‌نژاد به ضرورت توجه به روشنگری چهره واقعی دشمن در عرصه ملی و بین‌المللی اشاره و خاطرنشان کرد: بنیاد هابیلیان از 12 سال قبل تلاش‌های گسترده‌ای در داخل و حتی عرصه بین‌المللی داشته و دستاوردهای ارزنده‌ای چون برگزاری دو کنگره ملی و بین‌المللی در تهران، برگزاری همایش 1870 شهید ترور در کردستان و امروز هم همایش مهم شهدای ترور بابل داشته است.

وی درباره اغتشاشات اخیر و نقش منافقین در این حوزه افزود: اغتشاشات اخیر از مطالبه‌هایی که در جامعه نسبت به بعضی از عملکردهای مسؤولان وجود داشت شروع شد اما خیلی زود این امر به دست عوامل استکبار و مزدوران آنها از جمله منافقین هدایت شد. این چیزی بود که قبلا نیز نظیر آن را شاهد بودیم. قطعا سرویس‌های امنیتی آمریکا و غرب طراحی این حوادث را از مدت‌ها قبل در دستور کار داشته‌اند و در مواردی توسط پادوهایشان نظیر منافقین آن را اجرایی و به خیال خودشان ایجاد بحران کنند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان ادامه داد: بنیاد هابیلیان در 12 سال گذشته کارهای زیادی در موضوع تروریسم و شهدای ترور انجام داده که از جمله آن‌ها می‌توان به گردآوری لیست شهدای ترور، انتشار 15 نشریه تخصصی درباره تروریسم، چاپ و انتشار کتاب روزشمار حوادث تروریستی، تولیدات نرم‌افزاری و فیلم و مستند اشاره کرد.

 هاشمی‌نژاد از تاثیر دستاوردهای بنیاد هابیلیان در حوزه بین‌الملل نیز خبر داد و تصریح کرد: سایت بنیاد هابیلیان در چهار زبان موضوع تروریسم را مورد بررسی قرار داده است. بسیاری از محصولات بنیاد مورد استناد رسانه‌های منطقه و فرامنطقه‌ای قرار گرفته است و مهم‌ترین  داشته‌های عمومی کشور در حوزه تروریسم همین محصولات بنیاد هابیلیان است.

وی در انتها از برگزاری بیش از 10 نشست تخصصی در دانشگاه‌های کشور با حضور اساتید دانشگاهی در راستای آگاه‌سازی جامعه و جمع‌آوری نظرات اساتید و کارشناسان در حوزه تروریسم خبر داد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

در اعتراض به حمایت‌های این کشور از گروه‌های تروریستی

نامه سرگشاده خانواده شهدای ترور کشور به سفیر دانمارک

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله مفتح

شهید مفتح جزو پیشگامان مبارزه با استکبار بود

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

مرام بیگاری در گروهک منافقین

نماینده مردم میرجاوه در مجلس

پنج مرزبان ربوده شده در سلامت کامل هستند

دکتر رضا اختیاری‌امیری، بنیاد هابیلیان

تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی اسرائیل در سوریه

شهید استان خراسان رضوی

شهید محمد حكم‌آبادی

مطالب پربازدید بخش گفتگو

بازشناخت شخصیت شهید هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با محمد لولاچیان

خبر شهادت ایشان را پیش از عزیمت به مکه مکرمه شنیدم

گفت‌وگوی روزنامه شهروند با «سعید براتی»

روایتی از ۱۵ ماه اسارت در «جیش‌العدل»

در گفت‌وگوی ایرنا با سرهنگ محمدمهدی کتیبه

روایت بازمانده انفجار دفتر نخست وزیری

گفت‌و‌گوی تسنیم با سردار فرجیان‌زاده

خیانت‌های منافقین علیه اسرا

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
تاریخ : 1359/09/01
27
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان