آمریکا مهم‌ترین حامی جنایت‌های منافقین است

مدیر جامعه المصطفی العالمیه در چین با اشاره به خیانت ها و جنایت های منافقین علیه دولت و ملت ایران اظهار کرد جنایات منافقین علیه ایران با حمایت های آمریکا و رژیم صهیونیستی انجام شده و دست این دو کشور به خون ملت ایران آغشته است.

حجت الاسلام علی اکبر عطاران طوسی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: منافقین پس از اینکه نتوانتستند اهداف تروریستی خود را در ایران پیاده کنند به سراغ رژیم صهیونیستی و آمریکا و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران رفته و به طور جدی با آنان عقد اخوت بستند تا با نوکری آنان علیه ایران اسلامی خدمت کنند.

وی افزود: منافقین از ابتدا در صراط مستقیم حرکتی نداشتند و انحراف ها از همان سال های اولیه در این مجموعه تاثیر جدی گذاشته و بین عمل و ادعای آنها خیلی فاصله بود.

حجت الاسلام عطاران اضافه کرد: منافقین از همان اوایل انقلاب اسلامی، مبارزه با حکومت اسلامی و جریان های انقلابی را آغاز کرده و سلاحی که به دست داشتند و ترورهای فراوانی که علیه مردم مظلوم ایران انجام داده اند گواهی بر این ادعا است.

مدیر جامعة المصطفی العالمیه در چین با اشاره به اینکه بسیاری از فرزندان ایران اسلامی در ماه مبارک رمضان از سوی این افراد قتل عام شده اند، افزود: آنها هدف های خود را از بین مردم شیعه و سنتی، دختر و پسر، زن و مرد و پیر و جوان و کودک و بزرگ سال انتخاب می کردند و آنها دشمن تمام ملت ایران بودند.

وی گفت: منافقین از هر وسیله ای که هدفشان را توجیه می کرد برای نابودی انقلاب اسلامی و ملت ایران استفاده می کردند و حتی در جنگ تحمیلی نیز علیه ایران اسلامی اقدام کردند و با دادن اطلاعات مختلف باعث شهادت بسیاری از هموطنانمان شدند.

حجت الاسلام عطاران افزود: در بسیاری از موارد نیز خود منافقین به محل اجتماع های مردم ایران از جمله مساجد و بازار مراجعه می کردند و با انجام عملیات های انتحاری مجددا باعث حزن و اندوه مردم ایران می شدند.

وی گفت: منافقین کور دل سرمایه های بزرگی از جمله شهیدان باهنر، رجایی و بهشتی را از ایران گرفته و ما را برای همیشه از خدمات آنان محروم کردند.

حجت الاسلام عطاران ادامه داد: حتی جنایت های این گروه تروریستی به نسل کشی کردهای عراق ختم شد و در عملیات انفال با ارایه نقشی تاثیر گذار، ماهیت اهداف و برنامه های خود را برای جهانیان به نمایش گذاشتند.

وی اضافه کرد: نکته حایز اهمیت دیگر در مورد رفتارهای فساد پذیر گروهک منافقین است که در آن زنان را برای برقراری ارتباط جنسی با رهبرانان این گروهک وادار می کردند این امر در بین تمامی کشورهای جهان مساله نکوهیده به شمار می رود.

به شهادت رساندن 17 هزار تن از جمله مقامات بلندپایه نظام، همکاری با صدام و حضور در کنار رژیم بعث در زمان جنگ تحمیلی، دست داشتن در ترور دانشمندان و نخبگان هسته ای، همسویی با اهداف نظام سلطه، رژیم صهیونیستی و همچنین رژیم های مرتجع منطقه علیه میهن اسلامی تنها بخشی از جنایت ها و خیانت های گروهک منافقین است که هیچگاه از اذهان ملت ایران پاک نمی شود.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

به بهانه انتشار خاطرات بهمن بازرگانی از رهبران اولیه گروهک منافقین

ریشه‌های نفاق

از شهدای «حادثه تروریستی مریوان»

روایتی از روزهای بیقراری خانواده شهید آرش زارعی

در حاشیه بازدید از نقاط صفر مرزی استان کرمانشاه

هشدار سرلشکر باقری به‌گرو‌هک‌های ضدانقلاب‌

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

خیانت منافقین به وطن در زمان جنگ

گفت‌وگوی هابیلیان با خانواده شهید محمدرضا چشم‌پوران

روایت امدادگری که به دست کومله شهید شد

لاریجانی در سومین نشست رؤسای مجالس حوزه اوراسیا:

بروز حادثه تروریستی در اهواز بیانگر تداوم حملات تروریستی در دنیاست

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

رسوایی دیگر برای تروریسم دولتی سعودی

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش گفتگو

بازشناخت شخصیت شهید هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با محمد لولاچیان

خبر شهادت ایشان را پیش از عزیمت به مکه مکرمه شنیدم

گفت‌وگو با مسئول اطلاعات قرارگاه حضرت ابوالفضل(ع)

تشکیلات جنگل منافقین از طریق نفوذ متلاشی شد

گفت‌وگو با مسئول تعقیب و مراقبت اطلاعات سپاه تهران

خودم صحنۀ کشته شدن موسی را دیدم

گفت‌وگو با خواهر شهید طالب طاهری

مقاومت طالب ۱۷ساله منافقین را متعجب کرده بود

گفتارمتن برنامه گرا در گفت‌وگو با دکتر جواد منصوری+فیلم کامل

سازمان مجاهدین خلق (منافقین) حتی یک درصد هم در پیروزی انقلاب نقش نداشت

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
26
27
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان