دوستان شیطان ،محکوم به نابودی هستند

کمیته حقوق بشر کانون هابیلیان

شهید علي محمد یزداني

 

 

 

محمدعلي یزداني در سال 1336به دنیا آمد . در روستاي محل زندگي خود به مكتب رفت . در سن 10 سالگي مادر خود را از دست داد . و تحصیلات خود را تا سوم راهنمایی ادامه داد . در سال 1355 توسط ژندارمري محل ، دستگیر شد و به خدمت سربازي فرستاده شد . در دوران خدمت به جهت دستور رژیم شاه كه بایستي به روي مردم تیراندازي مي كرد ، فرار كرد . بالاخره در سال 1357 سربازي وي به اتمام رسید . پس از دوران سربازي به مشهد رفت و به كار تزئینات ساختمان مشغول شد . و در سال 1358 با دختر دائي خود ازدواج کرد. سرانجام در تاریخ 22مردادسال 1360 ساعت 5/9 صبح توسط منافقین كوردل به شهادت رسید.

 

 

 

همسر شهید در مورد چگونگی شهادت ایشان می گوید:

ما در سال 58 با هم ازدواج كردیم و فقط 7 ماه بود كه در خانه خودمان با هم زندگي كردیم .دوران سربازی ایشان هم زمان شد با اوج گیری انقلاب اسلامی،ایشان از طریق توزیع اعلامیه های امام (ره) و ارتباط با مراجع دیني و شرکت در تظاهراتها در جریان انقلاب حضور داشت .

پس از پیروزی انقلاب و بازگشت از سربازی ، یکسره در خدمت انقلاب بود و شبها برای امنیت محلات تا دیرهنگام در مساجد حضور داشتند.ایشان هم کار می کرد و هم در بسیج فعالیت داشت. روزي كه ایشان را ترور كردند ابتدا،چون که من فرزندم را باردار بودم و برای این که کمتر نگران شوم گفتند که محمد تصادف كرده تا ساعت 5 بعدازظهر كه فهمیدم محمد را ترور كردند و قسمت نشد که هیچوقت فرزندش را ببیند.

گناه منافقین از دولت اسرائیل هم بیشتر است چون منافقین هم وطنان و هم كیشان خود رادر نهایت ناجوانمردی و با ترور مي كشتند ولي اسرائیل به طور آشكارا مي كشد . منافقین یك سازمان توخالي و بي هدف است . اگر هدف مشخصي داشت حتما بعد از این همه سال به آن مي رسید . و اگر هر روز از روز قبل بیشتر تنزل مي كند به خاطر بلند پروازي هاي بي اساس رهبران این گروه است . این مردم چه گناهي داشتند كه خیلي راحت در خیابان راه مي افتادند و اسلحه به دست مي گرفتند و آدم هاي بي گناه را قتل عام مي كردند . بچه ما چه گناهي داشت كه هنوز به دنیا نیامده باید پدر خود را از دست بدهد .

هرروز كه از انقلاب مي گذرد مردم بیشتر به اسلام و انقلاب علاقمند مي شوند،اما منافقین هر روز پوچ تر و ذلیل تر می شوند.

اگر امروز منافقین از دست ایران به امریكایی ها پناه بردند فرداي قیامت مي خواهند به چه كشوري پناه ببرند .

هر كجا كه جنگ وخون ریزي هست رد پاي امریكا هم آنجاست .امریكا جنایتكاري است كه هیچ وقت دست از كارهایش برنمي دارد . و به هر كجا سر زده براي مردم آن منطقه جز تنفر دیگر چیزي باقي نگذاشته است .

امریكا از مسلمانان ، خوشش نمي آید و مي خواهد نسل ما را از بین ببرد ولي هرگز به اهداف خود نمي رسد . امریكا بزرگترین تروریست دنیا است وهر كجا گروه تروریستي باشد بي شك امریكا از آن حمایت مي كند .

به فرموده امام خمیني (ره) " امریكا شیطان بزرگ است " آیا شیطان دوست آدم مي شود ویا درستكار مي شود . امریكا همیشه به فكر منافع خودش بوده و هست و هركسي كه براي امریكا كار مي كند تا وقتي به نفع امریكا باشد به آن حمایت مي كند ولي بعد كه دیگر به دردشان نخورد مثل یك دستمال با آنها رفتار مي كند و سازمان مجاهدین همین حالت را براي امریكا دارد .

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش حقوق‌بشر

حکایت حضور پرشور زنان در انقلاب

ماجرای شهادت ۲ زوج انقلابی توسط منافقین

جاوید منتظران- کارشناس ارشد روابط بین‌الملل

بررسی حقوقی تحریم ایران توسط اروپا

مناطق کردنشین غرب کشور و انقلاب اسلامی

زنانی که با خــون خود خیانت ضدانقلاب را برملا کردند

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
17
تاریخ : 1359/11/17
24
تاریخ : 1359/11/24
25
تاریخ : 1359/11/25
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان