احمد شهید هنگام ترور دانشمندان ایرانی کجا بود؟

زمان‌هایی که عملیات تروریستی علیه مردم بیگناه ایران از سوی پژاک و گروهک ریگی و... صورت می‌گرفت،‌ گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مربوط به حقوق بشر در ایران کجا بود؟ چرا هیچ گزارشی را منتشر نکرد؟

کارشناس ارشد مسائل خاورمیانه به سیاست‌ یک بام و دو هوای مجامع غربی در پرداختن به مقوله حقوق بشر پرداخت و تاکید کرد: آقای "شهید" در زمانی که دانشمندان ایرانی ترور می‌شوند کجاست؟

"محمد صادق الحسینی" کارشناس ارشد مسائل خاورمیانه در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل فارس با اشاره به دومین گزارش احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مربوط به حقوق بشر در ایران گفت:‌ این فرد که شخصی سکولار، لیبرال و استکبار زده است، نسبت به جوامع مسلمان، مستقل و آزاده کینه دارد.

وی با بیان اینکه دومین گزارش احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مربوط به حقوق بشر در ایران بر اساس مدل غربی تهیه شده است، افزود: این فرد دیدگاه متناقضی در نگریستن به قضایای حقوق بشر در منطقه دارد به گونه‌ای که چشمانش در قبال نقض حقوق بشر در افغانستان – که توسط سربازان آمریکایی صورت می‌گیرند- و سرکوب قیام ملت‌ها علیه سران مرتجع عربی نزدیک به آمریکا کور می‌شود و آنها را نمی‌بیند.

این تحلیلگر مسائل ایران و منطقه با بیان اینکه احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مربوط به حقوق بشر در ایران،‌ هر گاه که منافع آمریکا به خطر می‌افتد،‌ قلمش شکسته می‌شود، به سیاست‌ یک بام و دو هوای مجامع غربی در پرداختن به مقوله حقوق بشر پرداخت و افزود: آقای شهید در زمانی که دانشمندان ایرانی ترور می‌شوند و یا زمانی ملت‌های مسلمان به خاطر مقاومت در مقابل اشغالگران کشته می‌شوند؛ کجا بوده است؟

صادق الحسینی گزارش احمد شهید در خصوص حقوق بشر در ایران را تحریف حقائق خواند و افزود: زمان‌هایی که عملیات تروریستی علیه مردم بیگناه ایران از سوی پژاک و گروهک ریگی و... صورت می‌گرفت،‌ گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور مربوط به حقوق بشر در ایران کجا بود؟ چرا هیچ گزارشی را منتشر نکرد؟

وی تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران، ‌متمدن ترین نظامی است که با مخالفان خود تعامل انسان دوستانه داشته است. در ایران حتی در صدا و سیما به صورت زنده از شخصیت‌های اصلی نظام انتقاد می‌شود در حالی که در غرب چنین امکانی وجود ندارد که مثلا از اوباما، ملکه انگلیس و یا رئیس جمهور فرانسه انتقاد شود.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان