مجاهدین خلق (منافقین) سیدمحمدحسین حسینی را ترور کردند

محمد حاج حسینی (فرمانده و راننده) و حمید نصیری (نفر آتش) از منافقین با یک هندا 125 گشت میدادند که به یک نفر با اورکت و ریش که سوار یک موتور 125 بوده مشکوک شده، ایست می‌دهند و پس از گشتن از او کارت پلیس قضایی می‌گیرند و حمید نصیری به سوی او شلیک کرده .

عاملین ترور و اسناد جنایت

محمد حاج حسینی

نام مستعار: عیسی

فرمانده واحد تروریستی

حمید نصیری

نام مستعار: محمود

عضو واحد تروریستی

1.اعترافات حمید نصیری یکی از عاملین ترور شهید سید محسن حسینی درباره این جنایت:

" ...افراد واحد: حمید، عیسی ... تاریخ 20/بهمن/60   ساعت 5/7 صبح   مکان: خیابان هاشمی

نوع عملیات: ترور پلیس قضایی    نام شهید: محسن حسینی...

شیوه عملیات: در تاریخ 20/بهمن/60 ساعت 6 صبح من و عیسی به گشت موتوری رفتیم و قرار بود تا .... و من مسئول آتش بودم ... عیسی به یک نفر که سوار بر موتور هندا 125 بود مشکوک شد و گفت من با موتور جلوی او می‌پیچم و تو او را بازرسی کن، اگر کارت داشت به من بگو و وقتی که من فرمان آتش دادم تو آتش کن. بعد از نگه داشتن موتور من رفتم و شخص مزبور را بازرسی کردم و کارت پلیس قضایی وی را گرفتم و تحویل عیسی دادم ... و همین طور به جمعیت افرادی که دور ما جمع می‌شدند اضافه می‌شد و ما هم به عنوان پاسدار شخص مزبور را تفتیش می‌کردیم تا بالاخره عیسی از موتور پایین آمد و به من گفت آتش کن و من وی را با شلیک یک گلوله به سر وی به شهادت رساندم ... “

2. اظهارات محمد رضا جمالو فرمانده چند واحد تروریستی درباره نحوه به شهادت رساندن محسن حسینی:

" ... افراد واحد: محمد حاج حسینی – حمید نصیری ...

شیوه عملیات: محمد حاج حسینی (فرمانده و راننده) و حمید نصیری (نفر آتش) با یک هندا 125 گشت میدادند که به یک نفر با اورکت و ریش که سوار یک موتور 125 بوده مشکوک شده، ایست می‌دهند و پس از گشتن از او کارت پلیس قضایی می‌گیرند و حمید نصیری به سوی او شلیک کرده ... “

3. اظهارات محمد مقدم مسئول و فرمانده واحدهای تروریستی در منطقه شرق تهران:

4. اعتراف منافقین تروریست به این جنایت در بولتن‌های درونی:

شهید سید محسن حسینی

شغل: عضو پلیس قضائی

سن: 23 سال

وضعیت تأهل: متأهل

محل شهادت: بین خیابان دامپزشکی، خیابان هاشمی

تاریخ شهادت: 1360/11/26

زندگینامه

شهید سید محسن حسینی در سال 1337 در شهر مقدس قم، شهر خون و قیام، در دامان خانواده‌ای روحانی دیده به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی را در زادگاهش آغاز نمود و تحت توجهات پدر گرامی اش که از روحانیون ارجمند حوزه علمیه قم بودند با مسائل شرعی و مذهبی آشنا شد و عشق به اسلام و فداکاری در راه دین در دل و جانش ریشه گرفت. از نوجوانی با مجله “مکتب اسلام “همکاری نزدیک داشت و اوقات خود را به مطالعه کتب مذهبی می‌گذراند.

پس از مدتی به همراه پدر به تهران عزیمت نمود و در غرب تهران ساکن گردید. پدر بزرگوارش در یکی از مساجد غرب تهران به سمت امام جماعت در خدمت مسلمین بود و او نیز همراه پدر در مسجد فعالیت می‌نمود و در همین حال تحصیلات متوسطه خویش را در دبیرستان‌های ستارخان و دکتر هوشیار ادامه می‌داد.

پس از اتمام تحصیلات متوسطه به سربازی رفت و به هنگام اوج گیری نهضت شکوهمند اسلامی و به فرمان پیشوایش امام خمینی، پادگان را ترک و به صفوف خروشان انقلاب پیوست و همگام با سایر امت مسلمان در راهپیمایی ها و تظاهرات فعالانه شرکت جست.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، همانند سایر جوانان مؤمن و متعهد به پاسداری در مساجد پرداخت و خلوق نیت همه وجودش را در خدمت اسلام قرار داد. به امام امت عشقی وافر داشت و مقلدی صدیق بود. در اواخر شهریور 1360 جهت خدمت در پلیس قضائی، این میراث ارزنده شهید بهشتی، یک دوره 3 ماهه رزمی، ایدئولوژیکی را گذراند و در دادگستری به عنوان عضو پلیس قضایی به خدمت مشغول شد.

مهربان، با محبت، متین و افتاده بود و به خوبی از ارزش عهدی که با خدای خویش بسته بود آگاهی داشت و می‌دانست در راهی قدم گذاشته است که فداکاری و ایثار و از خودگذشتگی طلب می‌کند و آماده بود تا هر آنچه دارد را در طبق اخلاق قرار دهد.

شهادتنامه

در صبحگاه روز بیست و ششم بهمن 1360، شهید حسینی طبق معمول هر روزه جهت رفتن به محل کار از منزل خارج می‌گردد و سوار بر موتورسیکلت چند صد متری از منزل دور می‌شود. دو نفر از تروریست‌های منافق که ملبس به لباس پاسداری بودند، با همین پوشش به وی ایست می‌دهند و از او کارت شناسایی می‌خواهند. شهید کارت عضویت در پلیس قضایی را نشان می‌دهد و لحظه‌ای بعد توسط گلوله منافقین جنایتکار در خون پاک خویش غوطه می‌خورد و گل سرخ دیگری از بوستان اسلام پر پر می‌شود.

پزشکی قانونی علت شهادت سید محسن حسینی را چنین گزارش کرده است:

"محل ورود گلوله با قطر در حدود شش میلیمتر در طرف چپ سر در ناحیه ... چپ و محل خروج آن در طرف راست در ناحیه ... راست سر اندکی جلوتر از محل ورود دیده می‌شود به طوری که مسیر از چپ به راست و اندکی متمایل به جلو و بالا می‌باشد. گلوله در مسیر خود مغز را متلاشی توأم با استخوان‌های خورد شده دیده می‌شود. علت مرگ اصابت گلوله به سر و متلاشی شدن مغز می‌باشد."

این ترور بدون شناسایی و صرفاً به اعتبار عضویت شهید در پلیس قضایی صورت گرفت. شهید حسینی، حسین گونه زیست و حسین گونه نیز به دست مزدوران استکبار جهانی به شهادت رسید تا خاک آزادگی را با خون پاک خویش آبی دوباره دهد و رویش همیشگی اسلام را تداوم بخشد. یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

مزار شهید، بهشت زهرا، قطعه 24، ردیف 104، شماره 40

هم آوائی با تبهکاران

پلیس قضایی میراث ارزشمند شهید مظلوم انقلاب اسلامی، دکتر بهشتی است و به عنوان عاملین اجرایی دادگستری وظیفه مبارزه با فساد و قانون شکنی و تبهکاران را بر عهده دارد. قاچاقچیان حرفه ای، سوداگران مرگ، سارقین و دیگر انگل‌های اجتماعی، این نهاد را دشمن خود می‌دانند و از این مجریان عدالت و حافظین جان و مال و ناموس مردم بیزارند. اما فقط تبهکاران عادی نیستند که اعضا پلیس قضایی را سد راه خود می‌دانند، منافقین که با همه سوداگران مرگ و مفسدین هم پیمانند و ترویج فساد و هرج و مرج را باب میل خود و همدستان فاجرشان می‌دانند نیز به همان نسبت علیه این مجریان عدالت می‌باشند.

ترور شهید حسینی صرفاً به دلیل عضویتش در پلیس قضایی صورت گرفت و نشان داد که منافقین و همه عناصر فاسد از یک آبشخور مسموم تغذیه می‌کنند. شهادت مظلومانه این شهید افتخار شایسته‌ای برای نهادی است که بنیانگذارش را شهید بزرگواری همچون بهشتی بر عهده داشت.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

روایتی جامع از گروهک تروریستی منافقین

پخش مستند «به‌نام خلق» از شنبه

گاف بزرگ منافقین در مستند جدید

آخرین وضعیت منافقین در آلبانی

به همت بنیاد هابیلیان و با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی

گزارش کامل نشست «بررسی ابعاد حقوقی مفهوم تروریسم»

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب

روایت زندگی شهید دستغیب از زبان دخترش

هفته‌نامه آمریکایی نیشن بررسی کرد:

نقش جدید منافقین در سیاست ضدایرانی ترامپ

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

چند نکته در باب عملیات تروریستی اخیر در کشور

جدیدترین مطالب

در اعتراض به حمایت‌های این کشور از گروه‌های تروریستی

نامه سرگشاده خانواده شهدای ترور کشور به سفیر دانمارک

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله مفتح

شهید مفتح جزو پیشگامان مبارزه با استکبار بود

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

مرام بیگاری در گروهک منافقین

نماینده مردم میرجاوه در مجلس

پنج مرزبان ربوده شده در سلامت کامل هستند

دکتر رضا اختیاری‌امیری، بنیاد هابیلیان

تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی اسرائیل در سوریه

شهید استان خراسان رضوی

شهید محمد حكم‌آبادی

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
تاریخ : 1359/09/01
27
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان