شهید مدنى با شهادت خود ضدانقلاب و منافقین ضداسلام را منزوى کرد

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت شهادت آیت‌الله مدنی نوشت: شهید مدنى با شهادت مظلومانه خود ضد انقلاب و منافقین ضد اسلام را به‌ کلى منزوى کرد.

به گزارش بنیاد هابیلیان، شهید‌ حجت‌الاسلام «سید اسدالله مدنی»، یکی از علمای تأثیرگذار در روند پیروزی انقلاب اسلامی بود، وی پس از انقلاب نیز دست از مبارزه نکشید و علیه ضد انقلاب به مبارزه پرداخت و در دوره پهلوی نیز بارها و بارها توسط ساواک به شهرهای مختلف تبعید شد.


وی سرانجام در 20 شهریورماه سال 1360 توسط منافقین کوردل مانند جدش حضرت علی (ع) در محراب عبادت ترور شد و به شهادت رسید و این‌گونه بود که بنیانگذار عظیم‌الشان انقلاب اسلامی در 21 شهریور 1360/ 13 ذى القعدة 1401 درباره شهادت این اسوه تقوا پیام بلندی به شرح ذیل صادر کردند:‏
 

«إنالله و إنا إلیه راجعون،‏ با شهید نمودن یک تن دیگر از ذریه رسول الله و اولاد روحانى و جسمانى شهید بزرگ، امیرالمؤمنین، سند جنایت منحرفان و منافقان به ثبت رسید. سید بزرگوار و عالم عادل عالی‌قدر و معلم اخلاق و معنویات، حجت‌الاسلام و المسلمین، شهید عظیم‌الشأن، مرحوم حاج «سیداسداللَّه مدنى» (رضوان اللَّه علیه) همچون جد بزرگوارش در محراب عبادت به دست منافقىن شقى به شهادت رسید.


اگر با به شهادت رسیدن مولاى متقیان اسلام محو و مسلمانان نابود شدند، شهادت امثال فرزند عزیزش، شهید مدنى هم آرزوى منافقان را برآورده خواهد کرد. اگر خوارج سیاه‌بخت از شهادت ولى‌اللَّه‌الاعظم طرفى بستند و به حکومت رسیدند، این گروهک‌هاى خائن نیز به آمال خبیث خود، که سقوط حکومت اسلام و برقرارى حکومت آمریکایى است، می‌رسند.


آنان لعنت خدا و رسول، و ننگ ابدى را براى خود و اینان عذاب ابدى خدا و نفرت و لعنت قادر متعال و امت‏ اسلام را براى خود و هم‏پیمانان و اربابان خون‌خوار خویش، به بار آوردند. ملت بزرگ و روحانیون معظم چون صفى مرصوص ایستاده‏‌اند که هر پرچمى از دست تواناى سردارى بیفتد، سردار دیگرى آن را برداشته و به میدان آید و با قدرت بیشتر در حفظ پرچم اسلامى به کوشش برخیزد.


شهید مدنى با شهادت مظلومانه خود ضد انقلاب و منافقین ضد اسلام را به‌ کلى منزوى کرد. این چهره نورانى ـ اسلامى عمرى را در تهذیب نفس و خدمت به اسلام و تربیت مسلمانان و مجاهده در راه حق علیه باطل گذراند و از چهره‏‌هاى کم نظیرى بود که به حد وافر از علم و عمل و تقوا و تعهد و زهد و خودسازى برخوردار بود. به شهادت رساندن چنین شخصیتى به تمام معنا اسلامى، همراه با تنى چند از فرزندان اسلام و یاران با وفاى انقلاب اسلامى در میعادگاه نماز جمعه و در حضور جماعت مسلمین، جز عناد با اسلام و کمر بستن به محو آثار شریعت و تعطیلی جمعه و جماعت مسلمین توجیهى ندارد.


اگر تا امروز براى جنایت‌ها و شرارت‌هاى خود بهانه‏‌هاى بى‏‌پایه‌اى مى‏‌تراشیدند، در شهادت این عالم متقى که جز درباره خدمت به اسلام و مسلمانان نمى‏‌اندیشید، بهانه‏‌اى جز انتقام از اسلام و ملت شریف نمى‏‌توانند بتراشند. انتقام از اسلام، که آن را اساس سقوط دستگاه‌هاى جبار و شکست ابرقدرت‌ها در ایران و پس از آن در منطقه مى‏‌بینند و از ملت قدرتمند که پشت بر آنان نموده و کاخ‌هاى آمال و آرزوى آنان را در هم کوبیده و تمامى آنان را از صحنه تا ابد بیرون رانده است، مى‏‌گیرند.


مردم رزمنده ایران و خصوص مردم غیرتمند آذربایجان که چنین روحانى متعهد و عالم عالی‌قدرى را از دست داده‏‌اند و حریف شکست‏ خورده خود را مى‏‌شناسند با عزمى جزم و اراده‏‌اى خلل ناپذیر، انتقام خود را از آنان مى‏‌گیرند.


اینجانب شهادت این مجاهد عزیز، عظیم و یاران باوفایش را به پیشگاه اجداد طاهرینش، خصوصاً بقیه اللَّه (ارواحنا له الفداء) و به ملت مجاهد ایران و اهالى غیور و شجاع آذربایجان و به حوزه‏‌هاى علمیه و خاندان محترم این شهیدان تبریک و تسلیت مى‏‌گویم.


خط سرخ شهادت، خط آل محمد و على است، و این افتخار از خاندان نبوت و ولایت به ذریه طیبه آن بزرگواران و به پیروان خط آنان به ارث رسیده است. درود خداوند و سلام امت اسلامى بر این خط سرخ شهادت. و رحمت بى‏‌پایان حق تعالى بر شهیدان، این خط در طول تاریخ، افتخار و سرفرازى بر فرزندان پرتوان پیروزى‏‌آفرین اسلام و شهداى راه آن و ننگ و نفرت و لعنت ابدى بر وابستگان و پیروان شیاطین شرق و غرب، خصوصاً شیطان بزرگ، آمریکاى جنایتکار که با نقشه‏‌هاى شیطانى شکست‏‌خورده خود گمان کرده ملتى را که براى خداوند متعال و اسلام بزرگ قیام نموده و هزاران شهید و معلول تقدیم نموده با این دغل‌بازی‌ها مى‏‌تواند سست کند و یا از میدان به در برد.


اینان پیروان سید شهیدانند که در راه اسلام و قرآن کریم از طفل شش ماهه تا پیرمرد هشتاد ساله را قربانی کرد و اسلام عزیز را با خون پاک خود آبیارى و زنده نمود. و ارتش و سپاه و بسیج و سایر قواى مسلح نظامى و انتظامى و مردمى ما پیرو اولیایى هستند که همه چیز خود را در راه هدف و عقیده فدا نموده و براى اسلام و پیروان معظم آن شرف و افتخار آفریدند.


از خداوند تعالى عظمت اسلام و مسلمین و رحمت براى شهیدان، خصوصاً شهداى اخیرمان، و بالأخص شهید عزیز مدنى معظم و سلامت کامل براى مجروحین این حادثه، و صبر و استقامت براى ملت بزرگ، خصوصاً آذربایجانی‌هاى عزیز و بازماندگان شهیدان، خواهانم. سلام و درود بر همگان.»

(صحیفه امام، ج15،ص227)


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

گفت‌وگوی هابیلیان با همسر شهید کوروش فیروزی

جنایت‌های ضدانقلاب ذره‌ای ما را از اهدافمان دور نمی‌کند

به مناسبت سالروز ترور آیت الله توسط فرقان

روایتی از ترور نافرجام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

به مناسبت سالروز انفجار مسجد علی‌ابن‌ابیطالب زاهدان

فرزندانم در مظلومیت به شهادت رسیدند

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوچهل‌وهفتم)

وصیت شهید آستانه‌پرست، 10روز قبل از شهادتش

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

سفره افطار تروریست‌ها

گفتارمتن برنامه گرا در گفت‌وگو با دکتر جواد منصوری+فیلم کامل

سازمان مجاهدین خلق (منافقین) حتی یک درصد هم در پیروزی انقلاب نقش نداشت

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوچهل‌وپنجم)

نحوه ترور شهید خدادادی از زبان برادرش

بیانیه وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات پمپئو

واشنگتن پدر القاعده و داعش است

جدیدترین مطالب

گزارش ان.بی.سی از ارتباط منافقین با آمریکا و آل سعود

از قمار خطرناک ترامپ تا هدیه ریاض به منافقین

شهید استان مازندران

شهید ابراهیم نورانیان

به مناسبت سالروز انفجار مسجد علی‌ابن‌ابیطالب زاهدان

فرزندانم در مظلومیت به شهادت رسیدند

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

خیمه‌شب‌بازی برجامی منافقین

گفت‌وگوی هابیلیان با همسر شهید کوروش فیروزی

جنایت‌های ضدانقلاب ذره‌ای ما را از اهدافمان دور نمی‌کند

گزارش ان. بی. سی از مرکز تروریستی منافقین در قلب اروپا+فیلم

منافقین هزاران دلار به مقامات سیاسی آمریکا می‌پردازند

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوچهل‌وهفتم)

وصیت شهید آستانه‌پرست، 10روز قبل از شهادتش

گفت‌وگو با مسئول تعقیب و مراقبت اطلاعات سپاه تهران

خودم صحنۀ کشته شدن موسی را دیدم

مطالب پربازدید بخش اسناد

گل‌آباد، طرحی که به تاریخ پیوست

بررسی عملیات ناتمام منافقین برای ترور امام خمینی(ره) در حسینیه جماران

کشتار در صندوقِ قرض‌الحسنه +عکس

جنایتی هولناک از منافقین

تقویم وقایع تروریستی ایران

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1359
شنبه یکشنبه دو شنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1
تاریخ : 1359/02/01
2
تاریخ : 1359/02/02
10
تاریخ : 1359/02/10
11
تاریخ : 1359/02/11
12
تاریخ : 1359/02/12
13
تاریخ : 1359/02/13
14
تاریخ : 1359/02/14
15
تاریخ : 1359/02/15
16
تاریخ : 1359/02/16
17
تاریخ : 1359/02/17
19
تاریخ : 1359/02/19
20
تاریخ : 1359/02/20
21
تاریخ : 1359/02/21
22
تاریخ : 1359/02/22
24
تاریخ : 1359/02/24
25
تاریخ : 1359/02/25
26
تاریخ : 1359/02/26
27
تاریخ : 1359/02/27
28
تاریخ : 1359/02/28
29
تاریخ : 1359/02/29
30
تاریخ : 1359/02/30
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان