اسناد دخالت منافقين در ترور دانشمندان هسته‌ای ايران

پايگاه خبری تحلیلی هابیلیان به مناسبت 8آذر سالگرد ترور شهید مجید شهریاری و دکتر فریدون عباسی اسناد مربط به دخالت منافقین در ترور دانشمندان هسته‌ای را مرور می‌کند.

 

پايگاه خبری تحلیلی هابیلیان(خانواده شهداي ترور کشور) بعد از انتشار خبر دخالت منافقين در ترور دانشمندان هسته‌اي کشورمان، اولين سري از اسناد این دخالت را منتشر نمود.

به گزارش پايگاه خبری تحلیلی هابيليان(خانواده شهداي ترور کشور) چند روز پس از ترور دو دانشمند هسته‌اي کشورمان، منافقين به مشارکت در شناسايي اين دو دانشمند هسته‌اي اعتراف کرده و نوشتند: «نقش شهریاری و عباسی، در پروژه تسلیحات اتمی جمهوري اسلامي، پیش از این ،بارها توسط مقاومت افشا‌ شده است.» اما اسناد زير که در طي سال‌هاي گذشته جمع‌آوري شده، نشان مي‌دهد دانشمندان شهيد دکتر شهرياري و دکتر عباسي و بسياري ديگر از دانشمندان هسته‌اي کشورمان همچنان در تيرس جاسوسي منافقين و ترور به دست دشمنان اسلام هستند:

1- سند اول؛ در تاريخ 30 آبان سال 1386 شبکه تلويزيوني فاکس نيوز آمريکا در پايگاه اينترنتي خود مقاله‌اي به قلم يکي از سرکردگان منافقين منتشر نمود که به زعم خود در آن به بررسی امتیازهای البرادعی مدیرکل سابق آژانس بین المللی انرژی اتمی به ايران پرداخته است.

در اين مقاله آمده است: «درتاریخ 15 نوامبر ـ برابر با 24آبان 86 ـ آژانس بین المللی انرژی اتمی, گزارش خود را در رابطه با آخرین وضعیت برنامه اتمی ایران ارائه داد. از هنگام انتشار این گزارش, هم تهران و هم منتقدین آن اعلام پیروزی کرده اند. تهران از این گزارش استفاده می‌کند و مدعی می شود که برنامه اتمی اش یک برنامه صلح آمیز است ... متخصص اتمي عاليرتبه که افسران سپاه پاسداران مي‌باشند،‌ محسن فخري زاده و فريدون عباسي،‌ برنامه تحقيقاتي اتمي نظام را در دانشگاه موسوم به امام حسين اداره مي‌کنند.»

2 – سند دوم؛ در تاريخ 12 آذر همان سال سايت منافقين در گفتگو با يکي از عوامل خود اعلام کرد: «دانشگاه امام حسين(ع) يک مرکز تحقيقاتي و پشتيباني توليد سلاح‌هاي هسته‌اي مي‌باشد که برخي از فعاليت‌هاي انجام شده در آن به قرار زير است:

1 – با استفاده از يک دستگاه ژنراتور نوترون، آزمايش‌هايي درباره پرتاب نوترون با قدرت بالا زير نظر پاسدار «فريدون عباسي» ازمتخصصان بالاي سپاه پاسداران صورت گرفته است.

2 – ... »

در اين نوشته همچنان به سوابق تحصيلي و آدرس محل کار دکتر عباسي اشاره کاملي شده است.

3 – سند سوم؛ در تاريخ 21 آذر سال 86 يکي از سايت‌هاي منافقين اعلام کرد که در صبح روز سه شنبه 11 دسامبر 2007، در ساختمان ملی مطبوعات در واشنگتن دی سی، يکي از سران منافقين در یک کنفرانس مطبوعاتی، از کنترل برنامه سلاح اتمی نظام توسط سپاه پاسداران و مخفی کردن برنامه در تونل های زیرزمینی پرده برداشت. وی گفت دانشگاه امام حسین در تهران در برگیرنده متخصصین اصلی اتمی رژیم می‌باشد. فریدون عباسی و محسن فخری زاده که هر دو تحت تحریمات قطعنامه های 1737 و 1747 شورای امنیت ملل متحد می‌باشند از افسران عالیرتبه سپاه پاسداران می‌باشند که اصلی ترین پروژه های اتمی جمهوري اسلامي را اداره می‌کنند.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

جدیدترین مطالب

به همت بنیاد هابیلیان و با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی

نشست «بررسی ابعاد حقوقی مفهوم تروریسم» برگزار شد

روایتی جامع از گروهک تروریستی منافقین

پخش مستند «به‌نام خلق» از شنبه

به مناسبت سالروز حادثه عملیات انتحاری هیئت‌های عزاداری چابهار

یادی از شهدای حادثه تاسوعای حسینی چابهار

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

چند نکته در باب عملیات تروریستی اخیر در کشور

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدا

به کوری چشم دشمنان، تابستان امسال یکی از بهترین تابستان‌ها بود

هفته‌نامه آمریکایی نیشن بررسی کرد:

نقش جدید منافقین در سیاست ضدایرانی ترامپ

شهید استان فارس

شهید محمدرضا احمدی

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
تاریخ : 1359/09/01
22
23
24
25
26
27
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان