‌مسعود‌ رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین‌ سال‌ها قبل‌ کشته‌ شده‌ است

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با اشاره به اجتماع اخیر منافقین در پاریس با حضور یک شاهزاده سعودی گفت: سعودی‌ها اخیراً تمام گروه‌های تروریستی ضد ایرانی که مدت‌ها در لاک شکست خودشان فرو رفته بودند را از قبرستان‌هایشان بیرون می‌کشند و با پول‌ها و آموزش‌هایی که در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند، این گروه‌ها را به جنگ و خرابکاری علیه ایران تحریک می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) و به نقل از تابناک، حجت الاسلام علی یونسی در خصوص برگزاری کنفرانس منافقین در پاریس و سخنرانی ضد ایرانی ترکی فیصل در این همایش، گفت: این اجتماع مسأله جدیدی نیست و منافقین این مانور را هر سال برگزار می‌کنند که عمدتا برای پوشاندن تضاد‌ها، مشکلات و بن بست‌های داخلی خودشان صورت می‌گیرد و به شدت مصرف داخلی دارد.

وی افزود: حقیقت این است که سازمان مجاهدین خلق (منافقین) مدت هاست که مرده است؛ به طوری که امروز تنها اسمی از آن باقی مانده است. از طرف دیگر اکثر اعضای این گروهک به شدت دچار پیری، اضمحلال و بی‌انگیزگی شده‌اند و به دلیل اینکه فهمیده‌اند مهره سرویس‌های جاسوسی هستند با مشکلات متعدد سیاسی و ایدئولوژیک دست و پنجه نرم می‌کنند؛ آنان در حال حاضر به شدت با خودشان درگیرند. به همین دلیل برگزاری این مانور‌ها به خاطر روحیه دادن به نیروهای خودشان است.

وزیر اطلاعات دولت اصلاحات تنها اتفاق جدید در کنفرانس امسال سازمان مجاهدین را شرکت ترکی فیصل رئیس پیشین سازمان اطلاعات و امنیت خارجی عربستان دانست و توضیح داد: مسئله این است که مقامات اطلاعاتی سعودی از فهم مسائل اطلاعاتی- امنیتی منطقه به خصوص جمهوری اسلامی عاجز هستند وگرنه شرکت فیصل در این همایش و اظهاراتش با ساده‌ترین اصول اطلاعاتی و امنیتی یک کشور که حفظ مسائل امنیتی دراز مدت آن کشور است، مطابقت ندارد.

وی ادامه داد: فیصل با این خبطی که انجام داد، دو چیز را برای ما مشخص کرد؛ یکی اینکه برای اولین بار مرگ سرکرده منافقین را اعلام کرد و این چیزی بود که منافقین نمی‌خواستند آن را افشا کنند، اما این اتفاق افتاد و برایشان هم خیلی بد شد؛ دوم اینکه از رابطه نزدیک و عمیق عربستان با این گروه تروریستی پرده برداشت. اگر چه این آقای ترکی فیصل در حال حاضر مسئولیت رسمی در حکومت سعودی ندارد اما همیشه یک مقام امنیتی و عضوی از خانواده آل سعود است.

وزیر اطلاعات دولت اصلاحات همچنین خاطرنشان کرد: این واقعه نشان می‌دهد که روابط مقامات امنیتی -اطلاعاتی عربستان سعودی با گروه‌های ضد جمهوری اسلامی از روابط سازمانی و تشکیلاتی گذشته است و به روابط عاطفی تبدیل شده است. وگرنه چه ضرورتی داشت که ترکی فیصل در همایش منافقین شرکت کند، جز اینکه به واسطه همین روابط برای روحیه دادن به آن‌ها در جمع آن‌ها حاضر شود؟! البته این تنها دلیل حضور فیصل در این همایش نیست و آن‌ها می‌خواهند تهدیدی هم برای منطقه و جمهوری اسلامی ایجاد کنند.

وی در ادامه نکته اساسی و مهم‌تر در این رابطه را تغییر استراتژی سعودی‌ها دانست و تصریح کرد: این استرتژی از جنگ یمن شروع شد و در حال حاضر همه ابعاد آن مشخص شده است. این استراتژی بر هم زدن امنیت منطقه به نفع اسرائیل است. چرا که اگر امنیت منطقه برقرار باشد اسرائیل آسیب می‌بیند و باعث متحد شدن کشورهای اسلامی بر علیه اسرائیل می‌شود.

یونسی اضافه کرد: اسرائیل سعودی‌ها را وادار کرده است که استراتژی تهاجمی علیه کشورهای مسلمان منطقه آغاز کنند؛ البته ایران در رأس کشورهای اسلامی و نگهبان و محافظ منطقه است.

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در ادامه اظهار کرد: سعودی‌ها اخیراً تمام گروه‌های تروریستی ضد ایرانی که مدت‌ها در لاک شکست خودشان فرو رفته بودند را از قبرستان‌هایشان بیرون می‌کشند و با پول‌ها و آموزش‌هایی که در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند، این گروه‌ها را به جنگ و خرابکاری برعلیه ایران تحریک می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه حزب دموکرات کردستان ایران، گروهک پژاک و کومله نمونه این گروه‌ها هستند، اظهار کرد: سعودی‌ها وقتی با القاعده و داعش و امثالهم نتوانستند امنیت جمهوری اسلامی ایران را به هم بزنند به سراغ گروه‌های تروریستی ضد انقلابی رفتند که مدت هاست مرگ آن‌ها اعلام شده است و از نظر نظامی و سیاسی شکست خورده‌اند.

علی یونسی اضافه کرد: این استراتژی زشت و احمقانه‌ای است که این‌ها اتخاذ کرده‌اند و‌‌ همان اشتباهی که صدام در استفاده از منافقان به عنوان ماشین جنگی خودش علیه ما به کار برد، را تکرار می‌کنند. صدام با این کارش هم آن‌ها را از بین برد و هم به خودش آسیب رساند.

وی در خصوص اینکه منافقین اعلام کرده‌اند که سلاح را زمین گذاشته‌اند، ادامه داد: البته گروه منافقین از زمانی که رسماً بر علیه جمهوری اسلامی اعلام جنگ مسلحانه کردند، هیچ‌گاه صریحا موضعشان را تغییر ندادند، بلکه به اقتضای زمان اگر قدرت نظامی داشتند علیه جمهوری اسلامی حرکاتی را انجام می‌دادند ولی اگر احساس می‌کردند نمی‌توانند، آن را به زمان دیگری موکول کرده‌اند.

وی تاکید کرد سعودی‌ها در حال تحریک تمام گروه‌های تروریستی ضد ایرانی برای فعال کردن ماشین ترور علیه جمهوری اسلامی هستند.

وزیر اطلاعات دولت اصلاحات همچنین سناریوهای مطرح شده در مورد اعلام مرگ مسعود رجوی را درست ندانست و در خصوص مرگ رجوی گفت: رجوی سال‌ها قبل در بمباران‌های امریکا در عراق یا کشته شده یا به شدت آسیب دیده است، به حدی که قابل حضور در انظار نبوده است؛ اما او به احتمال قریب به یقین در‌‌ همان سال‌ها فوت شده، ولی منافقین به دلایل زیادی نمی‌خواستند تاکنون آن را اعلام کنند.

وی در پایان در مورد استراتژی‌هایی که جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با اقدامات مخربانه عربستان باید اتخاذ کند، اظهار کرد: عربستان متاسفانه کاملاً در راستای منافع اسرائیل حرکت می‌کند و اسرائیل به کمتر از آتش زدن همه منطقه راضی نیست. جمهوری اسلامی باید هوشیار باشد که در دام جنگ منطقه‌ای گرفتار نشود و از طرق مختلف به مقامات سعودی بفهماند که مصلحت آن‌ها و مصلحت منطقه در آرامش و دوستی است نه جنگ.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

سعید محمدی، بنیاد هابیلیان

منافقین و خط 40سالۀ نفوذ

گفت‌وگوی بنیاد هابیلیان با خانواده شهید گاطع عبیداوی

گروهک‌ تروریستی خلق عرب نیازمندان را با وعده پول جذب می‌کرد

ناگفته‌های ماجرای 67 در سلسله‌جلسات اندیشکده برهان (4)

توطئه منافقین در سال 67، نقطه اوج مزدوری برای صدام

به قلم تارا مک کورمک و ترجمه بنیاد هابیلیان

چرا انگلستان به گروه‌های افراطی کمک می‌کند

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در مراسم تشریح ترورهای منافقین در دهه 60

منافقین سرمایه‌های فکری انقلاب را از نظام گرفتند

گفت‌وگو با خانواده و همرزمان شهید کاک‌جلال بارنامه

پیشمرگ انقلابی کردی که توسط منافقین به شهادت رسید

جدیدترین مطالب

شهید استان تهران

شهید اصغر نعمتی

گفت‌وگوی هابیلیان با پسر شهید جنگی‌زهی

30 گلوله سهم شهید وحدت مولوی جنگی‌زهی

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

چرا آمریکا در سوریه می‌ماند!

گفت‌وگوی فارس با دبیرکل بنیاد هابیلیان در حاشیه بزرگداشت شهدای ترور بابل

ترور رئیس‌جمهور تا مردم عادی و زنان و کودکان در دهه60

به مناسبت سالگرد شهادت شهید ولی حاجی‌قلیزاده

گروهک تروریستی پژاک دادستان خوی را مقابل منزلش ترور کرد

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در مراسم تشریح ترورهای منافقین در دهه 60

منافقین سرمایه‌های فکری انقلاب را از نظام گرفتند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهدای وزارت اطلاعات در درگیری با تیم مسلح تروریستی

تشییع پیکر مطهر سه شهید حادثه تروریستی پیرانشهر+فیلم

با تلاش سربازان گمنام امام زمان‌(عج) صورت گرفت

هسته گروهک تروریستی منافقین در شهرستان بروجرد منهدم شد

لاریجانی در در نشست بررسی راهکارهای مبارزه با تروریسم در اسلام آباد

افراطی‌گری و بدفهمی از فرهنگ، عوامل اصلی تروریسم در منطقه است

به مناسبت فرارسیدن سالگرد رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

مروری تاریخی بر مواضع صریح آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درباره منافقین

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1
تاریخ : 1358/10/01
2
تاریخ : 1358/10/02
3
تاریخ : 1358/10/03
9
تاریخ : 1358/10/09
14
تاریخ : 1358/10/14
15
تاریخ : 1358/10/15
16
تاریخ : 1358/10/16
18
تاریخ : 1358/10/18
19
تاریخ : 1358/10/19
27

روزشمار وقایع تروریستی کشور

اینفوگرافی وقایع تروریستی کشور

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان