یادواره شهید صادق گنجی در برازجان برگزار شد

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت:شهید صادق گنجی با آن استعداد ،نبوغ و توانمندیش پس از طی پله های ترقی و مدارج عالی تحصیل در راه ترویج اسلام ناب و مبارزه با کفر و الحاد گام برداشت و در این راه جان خود را از دست داد.

به گزارش هابیلیان و به نقل از ایرنا، آیت‌الله حسینی بوشهری روز یکشنبه در یادواره شهید صاددق گنجی در برازجان افزود: او شهید بیداری اسلامی ومبارزه با جریانات تکفیری هم نامش وهم راهش صادق بود. او به عنوان سفیر فرهنگی جمهوری اسلامی در لاهور پاکستان به زیبایی درخشید وبه وظیفه و رسالتش به خوبی عمل کرد.
وی یادآورشد :سخن گفتن درباره شهدا کاری دشوار است چون هم او مسئولیت سنگینی بر دوش گرفته و هم ما به عنوان بازماندگان وظیفه سترگی در این راه داریم که هدف و جهت این شهدا را یافته و در راه آنها قدم گذاشته ایم.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت : شهدا از تمام هستی و تعلقات دنیوی خود گذشتند و بدون شک آنها پیام هایی برای پیر و جوان و زن و مرد دارند.
وی گفت : ایستادگی ،مسئولیت پذیری ،تسلیم نشدن در مقابل دشمن از پیام های شهید گنجی ها و دیگر شهداست.
حسینی بوشهری افزود : پیام مهم دیگر این یادواره ها این است که ما همچنان دشمن داریم، اگر شهید گنجی در لاهور پاکستان و شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم ما در دفاع از دین و این انقلاب از جان خود گذشتند نشانه این است که ما هنوز دشمن داریم .
وی یادآورشد: در نتیجه ما باید با قدم گذاشتن در راه این شهدا دشمن را شناخته و راه آنان را ادامه بدهیم.
صادق گنجی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان بود که به سال ۱۳۶۹ ترور شد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
17
تاریخ : 1359/11/17
24
تاریخ : 1359/11/24
25
تاریخ : 1359/11/25
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان