گروهک تروریستی منافقین هیچ الزام و اعتقادی به اسلام ندارد

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه گروهک تروریستی منافقین هیچ الزام و اعتقادی به دین مقدس اسلام نداشت، گفت: این گروه از سویی با سازمان سیا کار کرده و از طرف دیگر نیز با شوروی متحد شده بود؛ چرا که تنها تشنه‌ قدرت بوده و هیچ اعتقادی به دین، استقلال و ملت ندارند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) و به نقل از ایسنا، جواد منصوری در اختتامیه سلسله‌ نشست‌های علمی‌تخصصی اساتید گروه‌های معارف دانشگاه‌های استان، با ارائه مطالبی در خصوص گروهک تروریستی منافقین اظهار کرد: سازمان مجاهدین خلق گروهی با یک عده افراد خاص نیست؛ چرا که این یک جریانی است که 150 سال قبل به تدریج از غرب وارد کشور ما شده است.

وی ادامه داد: سازمان مجاهدین خلق اولین گروه نیست که التقاط را ایجاد کرده و آخرین آن‌ هم نخواهد بود، چرا که گروهک منافقین تنها مصداقی از این جریان است.

وی گفت: سازمان مجاهدین خلق، یک گروه ملی نبوده بلکه گروه آنارشیستی و ماجراجوست.

فرمانده اسبق سپاه که به مدت سه سال اسیر گروهک تروریستی منافقین بوده است، افزود: بنده از شنیده‌ها نمی‌گویم، بلکه تمامی این گفته از روی عینیت بوده و بنده با چشم خود شاهد تمامی این امورات بوده‌ام و سازمان مجاهدین خلق نیز دارای اصول فکری خاصی بود که عبودیت مرکزیت، مباح بودن وسیله‌ برای رسیدن به هدف و از همه مهم‌تر فریب مردم و نمایش اعتقاد به اسلام از جمله برنامه‌های این گروه است.

وی خاطرنشان کرد: اعضای مجاهدین خلق، رهبران خود را مطلق دیده و مانند بت می‌پرستیدند و از هیچ راهی برای رسیدن به هدفشان فروگذار نبودند و همچنین با فریب مردم خود را معتقد به اسلام و اهل‌بیت (ع) نشان می‌دادند و از این طرق نیز باعث فریب بسیاری از مردم شده بودند.

وی بیان کرد: این گروه با فریب مردم و ظاهرسازی شدید نسبت به اعتقادات خود قوی عمل می‌کردند اما بنیان‌گذار کبیر انقلاب از همان سال 52 فهمید که این گروه چه موجوداتی هستند در حالی که بسیاری از افراد ماهیت این گروه را درک نکرده بودند.

منصوری که در سال 61 توسط گروهک تروریستی منافقین مورد ترور  واقع شده و 13 گلوله خورده بود، با اشاره به فایل صوتی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده است، تاکید کرد: در این خصوص می‌توان گفت که این گروه منافق با فریب و ظاهرسازی بسیاری از افراد را فریب داده بود و موضوع عجیبی هم نیست، چرا که در این خصوص به قدری قوی عمل می‌کردند که کمتر کسی می‌توانست پی به باطن‌شان ببرد.

وی با تاکید بر اینکه در سال 76 نیز متن این فایل صوتی منتشر شده بود، بیان کرد: این موضوع توسط رسانه‌های مخالف خارجی، به دلیل تحت‌تاثیر قرار دادن مردم بوده و هر سال در مرداد ماه جریانی را منتشر کرده و بر روی آن مانور می‌دهند که به نوعی بازی تبلیغاتی است و در تلاش برای سوء استفاده هستند.

وی با تاکید بر اینکه این گروه تروریستی یک گروه ملی نیست، گفت: وطن فروشی، پستی، مزدوری، فساد اخلاقی، بی‎اعتقادی، خیانت و ... از جمله ماهیت این گروه بود و بر اساس همین ماهیت بود که باعث شد خباثت این گروه روشن شود.

منصوری خاطرنشان کرد: سازمان مجاهدین خلق از بین نخواهد رفت، چرا که آمریکا، انگلیس، اسرائیل و برخی از کشورهای عربی به خصوص عربستان از این گروه حمایت کرده و هرگز نمی‌گذارند که این گروه عقب بکشد؛ چون این گروه از اهرم‌های بسیار مناسب، در جهت استفاده علیه ایران است.

وی با تاکید بر اینکه رژیم صهیویستی روی این گروهک توجه زیادی دارد، بیان کرد: دشمنان ایران، مرکز بسیار مجهزی در آلبانی به این گروه داده‌اند که تماس‌های ما را رصد کرده و با تخلیه‌ی اطلاعاتی، موارد مهمی را به دست می‎آورند.

وی گفت: به طور قاطع نمی‌توان در مورد مرده یا زنده بودن مسعود رجوی حرفی زد، اما بر اساس شواهد موجود و مجموعه‌ی اتفاقات و اخبار، به نظر می‌رسد که مرده باشد و رئیس دادگستری کشور نیز این موضوع را تایید می‌کند.

این فرمانده اسبق سپاه پاسداران در این خصوص ادامه داد: به احتمال زیاد و بر اساس قرائن موجود مسعود رجوی مرده است و یا اگر هم زنده باشد، ممکن است از لحاظ جسمی سالم نباشد، چرا که عملا به مدت 10 سال است هیچ نقشی در سازمان مجاهدین خلق ندارد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

معیشت معلمان، دستاویز منافقین

به مناسبت شهادت نورخدا موسوی

پیکر نورخدا موسوی در لرستان تشییع شد

به مناسبت شهادت سید نورخدا موسوی

روایتی از زندگی شهید نورخدا موسوی

عباس زریباف، نفوذی منافقین

ماجرای یک نفوذی در سپاه دهه ۶۰

افشاگری همسر سوم رودی جولیانی

رسوایی جنسی هوادار گروهک تروریستی منافقین

گفت‌و‌گوی هابیلیان با جانباز ترور غلامرضا عظیمی برخوردار

روایت مجروحیت جانباز عظیمی، محافظ شهید هاشمی‌نژاد

پرونده‌ای درباره حضور یکی از اعضای گروهک منافقین در بی‌بی‌سی فارسی (لابی‌گران تروریسم)

وقتی منافقین از غار خود بیرون می‌آیند

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

پروژه مشترک منافقین و صهیونیست‌ها علیه ایران

جدیدترین مطالب

مهدی عسکری فرسنگی، بنیاد هابیلیان

دروغگوها به بهشت نمی‌روند

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوهشتادوچهارم)

منافقین همه خانواده‌ام را در یک لحظه به رگبار گلوله بستند

شهید استان آذربایجان شرقی

شهید نادر محمدزاده

پرونده‌ای درباره حضور یکی از اعضای گروهک منافقین در بی‌بی‌سی فارسی (لابی‌گران تروریسم)

وقتی منافقین از غار خود بیرون می‌آیند

افشاگری همسر سوم رودی جولیانی

رسوایی جنسی هوادار گروهک تروریستی منافقین

سیدرضا قزوینی، بنیاد هابیلیان

«22بهمن1397»؛ تشدید روند فروپاشی گروهک ضدمردمی

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوهشتادوسوم)

روایتی کوتاه از شهادت بی‌رحمانه کاووس لطفی به‌دست کومله

شهید استان آذربایجان غربی

شهيد احمد نوعی

مطالب پربازدید بخش خبر

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

ردپای عوامل نفوذی در ربودن مرزبانان

واکنش محمد خواستار به اظهارات رسانه‌های معاند در گفت‌و‌گو اختصاصی با «صبح توس»:

منافق غلط ‌کرده از پدرم حمایت کند

آنچه در ایران دیدیم خلاف گفته‌های رسانه‌های صهیونیست و غربی بود

دیدار دبیرکل هابیلیان با معاون وزیر اوقاف سوریه

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
2
تاریخ : 1359/08/02
6
تاریخ : 1359/08/06
24
25
26
27
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان