منافقین در دهه 60 می‌خواستند استخوان‌های انقلاب را خرد کنند


منافقین در دهه 60 می خواستند استخوان‌های انقلاب را خرد کنند، اما همه نقشه‌های شوم آنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب منجر به تحکیم قدرت انقلاب اسلامی شد. آمریکا و غرب فریبکارانه شعار مبارزه با تروریست سر می‌دهند اما منافقین را تأیید کرده و مورد حمایت قرار می دهند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور)، مراسم بزرگداشت سی و ششمین سالروز شهادت آیت الله بهاء الدین عراقی و شهدای ترور استان کرمانشاه، پنجشنبه (۱۹مرداد) با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری و استانی در مسجد آیت الله بروجردی کرمانشاه برگزار شد.

آیت الله محمود محمدی عراقی فرزند آیت الله شهید بهاء الدین محمدی عراقی، هدف از برگزاری این مراسم را گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مظلوم ترور برشمرد و گفت:مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در خرداد ماه امسال فرمودند: دهه ۶۰ در تاریخ انقلاب اسلامی بسیار مهم است و از صاحب‌نظران و نویسندگان، متفکران و تحلیلگران و هنرمندان خواستند که بیشتر به اتفاقات این دهه بپردازند.

وی گفت: اکثریت جامعه امروز را جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب تشکیل می دهند که آینده سازان این کشور هستند اما از این تاریخ اطلاع ندارند و نمی دانند در دهه ۶۰ در طول این ده سال برمردم ما چه گذشت.

وی ابراز کرد: مردم کرمانشاه از جور گروهک ها و منافقین مصیبت ها و سختی های فراوانی را متحمل شدند که تقدیم 17 هزار شهید ترور از سراسر کشور در دهه ۶۰ دلیل محکمی بر این مدعاست.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، با بیان اینکه مردم ایران در دهه شصت با هجوم ناجوانمردانه گروهکها مواجه بودند، اظهار کرد: باتوجه به تحرکات منافقین و جنایات آنان در شهرها و مرزهای کرمانشاه از جمله پاوه، جنگ در استان کرمانشاه خیلی زودتر برای مردم ما آغاز شد.

آیت الله محمدی عراقی، با بیان اینکه استان کرمانشاه تقریباً ۱۰ سال در درگیری و جنگ بود، اظهار کرد: عقب افتادگی ها و محرومیت هایی که در استان کرمانشاه وجود دارد و فقر و بیکاری که همچنان ادامه دارد از آثار و نتایج همین درگیری ها و خساراتی است که در دوران جنگ تحمیلی و جنایات منافقین در این استان رخ داده است.

وی هدف از برگزاری این مراسم را گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای ترور از جمله شهید آیت الله بهاء الدین عراقی اعلام کرد و گفت: استان کرمانشاه 34 شهید ترور دارد که در راس آن ها شهید محراب حضرت آیت‌الله اشرفی اصفهانی(ره) قرار دارد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد: استان کرمانشاه مفتخر است که دو شهید محراب دارد یک شهید نماز جمعه که شهید اشرفی اصفهانی(ره) است و دومین شهید آیت الله بهاء الدین محمدی عراقی(ره) که در هنگام بازگشت از نماز جماعت از مسجد و محراب ناجوانمردانه مورد هدف منافقین کوردل قرار گرفت و با اصالت ۱۷ گلوله به سر و صورتشان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وی ابراز کرد: امروز دنیای استکبار درصدد تطمیع منافقین است برای آنها در پاریس میتینگ برگزار می‌کند و سردمداران کفر و ارتجاع منطقه در جلسه این تروریست ها شرکت می کنند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، با دروغین خواندن شعارهای مبارزه با تروریست از سوی سران استکبار، اظهار کرد: فریبکارانه شعار مبارزه با تروریست سر می‌دهند اما این گونه منافقین را مورد حمایت قرار می دهند.

وی تصریح کرد: امروز با بلای تروریسم در منطقه مواجه هستیم اما به برکت خون شهدا و فداکاری و جانبازی رزمندگان و نیروهای مسلح در مرزها توانسته ایم امنیت را در کشور برقرار کنیم.

آیت الله محمدی عراقی، گفت: در سایه این امنیت پیشرفت ها در کشور روز به روز بهتر و بیشتر می‌شود.

وی در ادامه از طرح پیشنهادی مبنی بر ثبت روز ۲۰ مرداد سالروز شهادت آیت الله بهاء الدین عراقی(ره) به شورای فرهنگ عمومی کشور جهت نامگذاری با عنوان روز بزرگداشت شهدای ترور خبر داد.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه نیز با بیان اینکه داعش در مسیر منافقین قرار دارد، گفت: استکبار با قدرت رسانه ای که در اختیار دارد هر طور که بخواهد ظالم، جلاد و مظلوم را تعریف می کند.

حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کرمانشاه، در این مراسم گفت:17 هزار شهید از سراسر ایران به واسطه ترور به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند که 34 شهید ترور مربوط به استان کرمانشاه است.

وی افزود: پس از شکل گیری انقلاب شکوهمند اسلامی در سال ۵۷ منافقین با توجه به اینکه در بین مردم جایگاه، مقبولیت و مشروعیت نداشتن برای اینکه مردم را وادار به عقب نشینی کنند شروع به ترور های وحشیانه کردند.

حجت‌الاسلام عسگری، با اشاره به شهادت آیت الله بهاء الدین عراقی در 20 مرداد سال 1360، اظهار کرد: این شهید بزرگوار به جرم تکلیف محوری، خدمت به مردم و مهربانی و خوبی بر اثر اصابت  ۱۷ گلوله به سر و صورت، توسط منافقین کوردل به شهادت رسید.

وی ابرازکرد: جرم شهید آیت الله اشرفی اصفهانی چهارمین شهید محراب که در استان کرمانشاه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و از یاران امام راحل بود نیز خدمت به مردم و انجام تکلیف بود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه، بیان کرد: مردم هیچ گاه جنایات منافقین و به شهادت رساندن بسیجیان که توسط منافقین سر بریده شده، زنده زنده سوزانده می شدند و یا اینکه پوستشان را می کندند؛ فراموش نمی کنند.

وی اذعان کرد: این برنامه مراسم ختم نیست بلکه مراسمی برای انعکاس واقعیت هاست تا خاطراتی را که از ابتدای انقلاب با ترور های وحشیانه منافقین و شهادت چهره‌های برجسته نخبگان و افراد نافع برای مردم  داشتند، فراموش نکنیم.

حجت الاسلام عسگری، با بیان اینکه امروز داعش هم در مسیر منافقین قرار دارد، تأکید کرد: هدف از این مراسم این است که جای شهید و جلاد و ظالم و مظلوم عوض نشود چون رسانه ها و حنجره های تبلیغ در اختیار استکبار است و هر طور که بخواهند ظالم، جلاد و مظلوم را تعریف می‌کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه، با بیان اینکه باید جنایات منافقین بازخوانی شود، تصریح کرد: آنها سعی کردن شخصیت ها، نخبگان و افراد نافع برای مردم و هر کسی که ظاهری مذهبی داشت را از سر راه بردارند و این در حالی است که از 17 هزار شهید ترور ۱۲ هزار نفر از آنان را مردم کوچه و بازار از زنان، کودکان و  مردانی تشکیل می دهند که مورد هدف این جنایتکاران قرار گرفته اند.

وی اضافه کرد: اوج ترورها در سال های ۶۰ و ۶۱ بود که شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان، شهادت آیت الله بهاء الدین عراقی، سوء قصد به مقام معظم رهبری، شهادت رجایی و باهنر، شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی و ۳۴ شهید ترور استان مربوط به این سال هاست.

حجت الاسلام عسگری، ابراز کرد: استان کرمانشاه این افتخار را دارد که در عملیات مرصاد طومار منافقین در این استان در هم پیچیده شد.

وی بیان کرد: خاری و خفت و ذلت از آن تروریست‌ها و عزت سربلندی از آن مردم و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

مدیرکل بنیاد شهید استان، خاطرنشان کرد: شهید آیت‌الله بهاءالدین عراقی و شهید اشرفی اصفهانی و همه شهدای ترور و دوران دفاع مقدس در دل مردم جای دارند و هرجایی که نامی از شهدا باشد حضور یافته و به مقام والای آنان ادای احترام می کنند.

 

حجت الاسلام ابوترابی فرد سخنران دیگر این مراسم بود و گفت: دشمنان در دهه 60 می خواستند استخوانهای انقلاب را خرد کنند، اما همه نقش های شوم آنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب منجر به تحکیم قدرت انقلاب اسلامی شد. در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان می‌کوشیدند تا در نقاط مختلف ایران اسلامی آتش بیفروزند و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ تلاشی مضایقه نمی کردند و یکی از مهمترین این تهدیدات را در دهه 60 و در ترور شخصیت‌ها شاهد بودیم.

ابوترابی‌فرد اضافه کرد: دهه 60 جریان نفاق با همه قدرت و توان دوشادوش مزدوران صدام به عنوان بازوی استکبار و صهیونیست‌ها اقدامات خود را در کشور ما آغاز کرد.

نائب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان با گلوله مغز شهید مطهری‌ها و آیت‌الله عراقی ها را هدف قرار دادند، افزود: همه تلاش دشمنان این بود که امثال شهید بهشتی را از ما بگیرند.

وی یادآور شد: دشمنان در دهه 60 می خواستند استخوانهای انقلاب را خرد کنند، اما همه نقش های شوم آنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب نهایتا منجر به تحکیم قدرت انقلاب اسلامی شد.

 ابوترابی‌فرد با تاکید بر اینکه امروز ایران اسلامی باید نماد قدرت در حوزه های مختلف علمی، عقلانی، اقتصادی، سیاسی و دفاعی باشد، اظهار کرد: امروز فقط با زبان قدرت برآمده از علم می توان با دنیا سخن گفت.

وی اضافه کرد: اگر مردم ایران اسلامی هشت سال در برابر همه توان دنیای استکبار ایستادگی کرد و اجازه نداد حتی یک سانتیمتر از خاک ایران اسلامی زیر چکمه بیگانگان برود، این اتفاق ثمره ایمان و باور به ارزش های دینی است.

وی اذعان کرد: امروز ایران اسلامی نماد قدرت سیاسی و امنیتی بوده و پیشرو در عرصه علم و دانش است و در تلاش است تا در این زمینه ها به عنوان یک الگو پیرامون امت اسلام ایفای نقش نماید.

ابوترابی‌فرد در ادامه به بیان چرایی پرجاذبه بودن انقلاب اسلامی ایران برای جوامع بشری امروزی پرداخت و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران پیام آور معارف دین بود و با پیام دین و قرآن در برابر همه دنیای استکبار ایستاد.

وی از ایران اسلامی به عنوان نماد وحدت امت اسلامی یاد کرد و افزود: تبلور وحدت امت اسلامی را در استانی مثل کرمانشاه با تعدد مذاهب شاهد هستیم.

 ابوترابی‌فرد در ادامه  با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مرهون تربیت دینی مدرسه اهل بیت(ع) است، شخصیت دینی و اخلاقی امام خمینی(ره) را برگرفته از آموزه‌های پرجاذبه دین اسلام برشمرد.

نائب رئیس سابق مجلس شورای اظهار کرد: امروز جاذبه‌های دین در سایه تلاش فقها و مراجع بزرگ دین و در راس آنها امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در خدمت جوامع بشری قرار گرفته است.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

گفت‌وگوی بنیاد هابیلیان با دکتر سیّدحسین موسویان

فرانسه با میزبانی از منافقین، نقشی ریاکارانه و بی‌ثبات‌کننده ایفا می‌کند

مهدی آخوندی، بنیاد هابیلیان

حقوق‌بشر آمریکایی در کنگره آمریکا

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

ابهام در مصوبه ضدتروریستی اخیر مجلس شورای اسلامی

گفتارمتن مستند گرگ‌ها، قسمت هشتم

نفاق و دورویی

خاطرات شهدای ترور (قسمت هفتاد)

کومله ها آرامش مردم کرد را برهم زده بودند

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

تعارض ادراکی در مواجهه با تروریسم و بحران کشورهای عربی

از پیام تسلیت لاریجانی تا بیانیۀ وزارت خارجه

ایران حادثۀ تروریستی اسپانیا را محکوم کرد

دکتر علیرضا رضاخواه، بنیاد هابیلیان

تیپولوژی تروریسم داخلی در آمریکا

جدیدترین مطالب

گفت‌وگوی بنیاد هابیلیان با دکتر سیّدحسین موسویان

فرانسه با میزبانی از منافقین، نقشی ریاکارانه و بی‌ثبات‌کننده ایفا می‌کند

مهدی آخوندی، بنیاد هابیلیان

حقوق‌بشر آمریکایی در کنگره آمریکا

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

ابهام در مصوبه ضدتروریستی اخیر مجلس شورای اسلامی

گفتارمتن مستند گرگ‌ها، قسمت هشتم

نفاق و دورویی

خاطرات شهدای ترور (قسمت هفتاد)

کومله ها آرامش مردم کرد را برهم زده بودند

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

تعارض ادراکی در مواجهه با تروریسم و بحران کشورهای عربی

از پیام تسلیت لاریجانی تا بیانیۀ وزارت خارجه

ایران حادثۀ تروریستی اسپانیا را محکوم کرد

دکتر علیرضا رضاخواه، بنیاد هابیلیان

تیپولوژی تروریسم داخلی در آمریکا

مطالب پربازدید بخش خبر

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
تاریخ : 1358/05/01
2
تاریخ : 1358/05/02
5
تاریخ : 1358/05/05
6
تاریخ : 1358/05/06
7
تاریخ : 1358/05/07
8
تاریخ : 1358/05/08
9
تاریخ : 1358/05/09
10
تاریخ : 1358/05/10
12
تاریخ : 1358/05/12
14
تاریخ : 1358/05/14
15
تاریخ : 1358/05/15
16
تاریخ : 1358/05/16
19
تاریخ : 1358/05/19
21
تاریخ : 1358/05/21
22
تاریخ : 1358/05/22
24
تاریخ : 1358/05/24
25
تاریخ : 1358/05/25
26
تاریخ : 1358/05/26
27
تاریخ : 1358/05/27
29
30
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان