مظلومیت شهدا و قربانیان ترور باید درجامعه جهانی مطرح شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به وجود حدود 17 هزار شهید ترور در کشور تأکید کرد: مظلومیت شهدا و قربانیان ترور بایستی بیش از گذشته در جامعه جهانی مطرح شود.

به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) و به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی روز سه شنبه 17 آذرماه در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن دفاع از قربانیان تروریسم که درمحل مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر برگزارشد، ضمن تسلیت ایام رحلت پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) و شهادت امام رضا (ع) و امام حسن مجتبی (ع)، گفت: از زمان حضور دربنیاد شهید و امورایثارگران همواره بر حضور و فعال بودن تشکل های شاهد و ایثارگرتأکید داشته و تلاش کردیم فعالیت تشکل ها شکل منسجم تر و هدفمندتری به خود بگیرد زیرا تشکل های شاهد و ایثارگر را اتاق فکر بنیاد می دانیم.

وی با اشاره به زمان صدر اسلام و مقایسه آن زمان با شرایط فعلی گفت: پیامبراکرم (ص) با 3 گروه روبرو بودند، گروه اول ایمان آوردند و همراه ایشان شدند، گروه دوم در مقابل او ایستادند و در این بین گروه سومی بودند که در مقابل ایشان ادعای همراهی و دوستی داشتند و درمقابل دشمنان ایشان به مخالفت با اسلام می پرداختند و از این گروه سوم در قرآن کریم تحت عنوان منافقین یاد شده است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد ادامه داد: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی نیز همین 3 گروه در کشور حضور داشتند. گروهی در کنار حضرت امام (ره) ایستادند و یاور ایشان بودند و امروز نیز همچنان در کنار رهبر معظم انقلاب هستند و در واقع مؤمنین به انقلاب اسلامی ایران هستند. گروه دوم همان هایی بودند که از روز نخست به مخالفت علنی با انقلاب اسلامی پرداختند و مواضع آن ها مشخص بود و همانند صدر اسلام گروه سومی نیز بودند که با اسم امام (ره) و اسلام، در واقع به جنگ با انقلاب اسلامی برخاستند که این گروه از گروه دوم خطرناک تر بودند زیرا در ظاهر خود را همراه نشان می دادند.

معاون رئیس جمهوری با بیان اینکه گروه منافقین همواره پس از آشکار شدن چهره واقعی خود مجبور به مخالفت عیان می شوند، افزود: منافقین در کشور ما نیز پس از زمانی رو به انجام اقدامات تروریستی آوردند که برای کشور و انقلاب اسلامی ما بسیار گران تمام شد یعنی تنها در روز هفتم تیرماه سال 60، 72 تن از بهترین های کشور را به شهادت رساندند و در کشور ما حدود 17 هزار نفر از بهترین افراد و از اقشار مختلف قربانی ترور شده اند و منافقین تا امروز نیز کماکان مشغول توطئه بر علیه انقلاب اسلامی بوده اند و با تمام مخالفان کشورمان درجهان از جمله صدام در جنگ تحمیلی همراه شده اند.

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران خطاب به اعضای انجمن دفاع ازقربانیان تروریسم گفت: انجمن شما در حال افشاگری جنایات منافقین و تروریست ها است و باید این جنایات با شیوه های مناسب درسطح بین المللی ارائه شوند تا چهره واقعی این گروه ها برای همه مشخص شود. شما باید بکوشید با تسلط بر شیوه های نوین و زبان های زنده دنیا مظلومیت شهدای ترور را در عرصه بین الملل مطرح کنید و قطعاً هم موفق خواهید بود زیرا بر حق هستید.

در ابتدای این دیدارعلی عباس کمری رئیس مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به ارائه گزارشی از فعالیت های انجمن دفاع از قربانیان تروریسم پرداخت و گفت: عمده فعالیت های این انجمن در عرصه بین المللی است و این انجمن دارای کرسی مشورتی در سازمان ملل است.

همچنین ایرج مرادی عضو هیات مدیره انجمن دفاع از قربانیان تروریسم نیز به ارائه گزارشی از فعالیت های بین المللی این انجمن پرداخت و گفت: این انجمن در بحث های دانشگاهی درسطح جهانی ورود پیدا کرده و در راستای انجام فعالیت های ضد تروریسم و معرفی قربانیان ترور در کشورمان، با رهبران مذهبی سایر کشورها ارتباط برقرار کرده است ضمن اینکه وضعیت و آلام روحی و روانی خانواده معظم شهدا و قربانیان ترور که در برخی موارد شاهد ترور عزیزان خود بوده اند را پیگیری می کند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید رضا نادری

فرزند 21ساله‌ام به جنگ بعثی‌ها رفت که توسط منافقین شهید شد

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

وطن‌فروشی منافقین در جنگ تحمیلی

گفت‌وگوی هابیلیان با خانواده شهید امیرمحمد مکاری

محاکمه سرکردگان گروهک‌های تروریستی، حق قانونی خانواده شهدای ترور است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت و گو با حیات عنوان کرد:

حمله تروریستی در اهواز هدفمند و با حمایت کشورهای غربی بوده است

بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)

گروه تروریستی منافقین و تجزیه‌طلبان خوزستان

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند:

گوشمالی سختی به تروریست‌ها خواهیم داد

جدیدترین مطالب

کامور بخشایش در نشست رونمایی از کتاب خیانت ‌پیشگان

اجرای تاکتیکهای شکنجه روانی در میان اسرای ایرانی از تخصص‌های منافقین بود

گفت‌وگوی هابیلیان با خواهر شهید محمد جاوید

محمد ۱۹ساله به اردوگاهش می‌رفت که کومله به پشت سرش شلیک کرد

هاشمی‌نژاد در نشست «نگاهی به نقش منافقین در جنگ تحمیلی»

منافقین تلاش دارد پیشینه جنایتکارانه خویش را پاک کند

شهید استان کردستان

شهید محمدباقر رحمانی

کامور بخشایش در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما

نفوذ منافقین به اردوگاه اسرای ایرانی با هدف جذب نیرو در دوران جنگ

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما

منافقین درصدد مأیوس کردن مردم ایران هستند

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

رونمايي از كتاب «خيانت پيشگان»

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند:

گوشمالی سختی به تروریست‌ها خواهیم داد

تقویم وقایع تروریستی ایران

Previous MonthNext Month
شهریور 1359
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
12
تاریخ : 1359/06/12
20
تاریخ : 1359/06/20
21
تاریخ : 1359/06/21
22
تاریخ : 1359/06/22
25
تاریخ : 1359/06/25
26
تاریخ : 1359/06/26
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان