عملیات مرصاد تودهنی بزرگ ایران به منافقین و آمریکا

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان پیروزی در عملیات مرصاد را تودهنی بزرگ به منافقین و آمریکا دانست و گفت: با وجود کارشکنی‌ها از سوی دشمنان، اما ایران از وضعیت خوبی برخوردار است.

به گزارش هابلیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در محفل خاطره‌گویی و روایتگری سالروز عملیات مرصاد که در حوزه هنری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: نکته تلخ و ظریف و پیچیده‌ای در کشور ایران طی ۴۰ سال گذشته رخ داد و آن ظهور و بروز منافقین بود.

وی خاطرنشان کرد: تلخ از آن جهت گروهی که به نام دین و اسلام وارد شده بودند و جوانان مملکت ما را فریفتند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عملیات مرصاد را از حیث ماهیتی مشابه حمله داعش به موصل دانست و افزود: دشمن مدل‌هایی دارد که با آن‌ها خیلی از حکومت‌ها را از پای انداخته است، به‌طور مثال یک مدل دشمن این است که هر جایی رگه‌هایی از مبارزه و مخالفت یک ملت با استبداد را می‌بیند با نفوذ در میان آن‌ها و با سر دادن شعار‌هایی چه‌بسا تندتر از ملت مبارز، فرماندهی آنان را در دست می‌گیرد.

کشکولی بیان داشت: نفوذ مسعود رجوی در جمع مجاهدین خلق نمونه دیگری از تلاش‌های دشمن برای از پای درآوردن نظام جمهوری اسلامی ایران بود که با شکست مواجه شد.

 وی با بیان اینکه منافقین با این باور می‌جنگیدند که مردم ایران نظام و انقلاب خود را نمی‌خواهند، افزود: امروز ترامپ نیز در محاسبات خود دچار اشتباه شده و تصور می‌کند دل مردم ایران با نظام و انقلاب نیست و البته این تصور، خطایی بیش نیست.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ادامه داد: ساواک از روزی که رجوی را ساخت و در سازمان مجاهدین خلق نفوذ داد تا به امروز در دست آمریکا قرار داشته و دارد.

 کشکولی با ابراز اینکه منافقین با شعار کشتن افراد حامی آمریکا اقدام به ترور شخصیت‌هایی همچون دکتر بهشتی می‌کرد، گفت: این در حالی است که از ۱۷ هزار ترور کشور یک نفر که متمایل به غرب بوده و یا ملی‌گرا باشد دیده نمی‌شود، بلکه تمامی شهدای ترور افراد ضد آمریکا و ضد غرب بودند.

 وی بیان داشت: با وجود این جنایت‌ها، اما هنوز برخی مردم باور ندارند که مجاهدین خلق ساخته دست آمریکا و رخنه داده شده در انقلاب اسلامی بود و آن را مجموعه‌ای از افراد مجاهد و مبارز می‌دانند که از سر ناچاری وارد سازمان شده‌اند.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه دشمن مردم سالاری واقعی را درک نکرده و به همین جهت است که از لفظ براندازی نظام استفاده می‌کند، گفت: در ایران ملت صاحب واقعی کشور است و چگونه می‌توان یک ملت همراه با نظام را برنداز کرد.

 کشکولی پذیرفتن قطعنامه ۵۹۸ از سوی امام راحل هوشمندانه خواند و بیان داشت: هوشمندانه از آن جهت که زمان تصویب قطعنامه در شورای امنیت زمانی بود که ما در کشور عراق ورود پیده کرده و دست برتر داشتیم و آن‌ها با قطعنامه خواهان برگشت نیرو‌های ایرانی بودند.

 وی ادامه داد: عراق با وجود پذیرش صلح، اما اقدام به حمله در سرپل ذهاب کرد و نیرو‌های ایرانی را در غافلگیری قرار داد، در همین شرایط منافقین نیز با پرچم ایران وارد عمل شده و شروع به کشتن رزمنده‌ها کردند.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان پیروزی در عملیات مرصاد را تودهنی بزرگ به منافقین و آمریکا عنوان و تصریح کرد: امروز نیز اگرچه کارشکنی‌های بسیاری از سوی دشمنان انجام می‌شود، اما ایران از وضعیت خوبی برخوردار است.

 کشکولی تصریح کرد: بهترین کلمه در وصف تیم تشکیل شده از آمریکا، اسرائیل، وهابیت، منافقین و سلطنت‌طلبان، ورشکستگان به تقصیر است.

 وی ضمن تاکید بر تفاوت قائل شدن بین مطالبات صنفی و حرکت‌های ضد انقلابی، اظهار داشت: مطالبات صنفی حق مردم ایران است و بایستی مورد توجه قرار گیرد.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان خاطرنشان کرد: امروز دشمن به دنبال جنگ اقتصادی، جنگ روانی بسیار حجیم و میدان‌داری در صحنه‌های ریز است، کافی است صاحب منصبی در ایران خطا کند دشمن آن را بزرگ کرده، به‌گونه‌ای که گویی خطا در کشور فراگیر است.

 کشکولی با تاکید بر اینکه در مطالبات خود هوشمندانه عمل کنیم، گفت: مطالبات اصناف و اقشار بایستی باشد و با پیگیری مانع از غفلت و بی‌توجهی صاحب منصبان شد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان

جانباز زهرا نوربخش

به‌مناسبت شهادت سردار نورعلی شوشتری و رجبعلی محمدزاده

خاطراتی از سردار شهید نورعلی شوشتری

بازنشر گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید لیلا نوربخش به‌مناسبت سالروز شهادتش

منافقین لیلای دوساله را در آتش کینه خود سوزاندند

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

ردپای عوامل نفوذی در ربودن مرزبانان

آنچه در ایران دیدیم خلاف گفته‌های رسانه‌های صهیونیست و غربی بود

دیدار دبیرکل هابیلیان با معاون وزیر اوقاف سوریه

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

«انحراف اخلاقی»؛ بخشی از هویت منافقین

جدیدترین مطالب

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان