شرایط در چابهار به کوری دشمنان کوردل عادی است

سرپرست فرمانداری چابهار گفت: به کوری دشمنان بزدل و کوردل شرایط هم اکنون در چابهار عادی است و هیچ مشکل خاصی از لحاظ امنیتی وجود ندارد. 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری صداوسیما اقای بامری در ارتباط تلفنی با شبکه خبر سیما درباره جزئیات حادثه تروریستی صبح امروز چابهار افزود: صبح امروز عاملی انتحاری با خودروی حامل مواد منفجره قصد ورود به مقر نیروی انتظامی شهرستان چابهار را داشت که با عکس العمل به موقع نیروهای جان برکف مواجه شد و در حین حرکت و در نزدیکی مقر مواد را منفجر کرد.

 وی افزود: بر اثر این انفجار یک ستوان و یک سرباز به شهادت رسیدند و تعدادی از مردم و شهروندان ساکن خیابان و کسبه و افرادی که درحال تردد بودند، مجروح شدند که به سرعت به مراکز درمانی و بیمارستان ها انتقال یافتند.

وی گفت: هم اکنون تعداد زیادی از این افراد مرخص شدند و فقط یک نفر درحال عمل جراحی است که حالش هم رضایت بخش است.

بامری افزود:​ دشمنان کوردل چون توان مقابله با جمهوری اسلامی را ندارند دست به این اقدامات بزدلانه می زنند که هیچ ارزش نظامی ندارد و فقط دنبال ایجاد خلل در صفوف مستحکم مردم و نظام هستند که باید این آرزو را به گور ببرند.

­سرپرست فرمانداری چابهار گفت: این عملیات کور انسجام و وحدت میان مردم و ولایت پذیری مردم صبور را گسترده تر خواهد کرد و ایران اسلامی پشت سر ولایت مطلقه فقیه با تمام وجود ایستاده و رو به پیشرفت است.

وی افزود: چابهار هم بعنوان مرکز توسعه جنوب شرق کشور و تنها بندر اقیانوسی مورد توجه همه مسئولان نظام است و قطعاً در مسیر توسعه بیشتر گام برمی دارد.

بامری گفت:​هم اکنون شرایط در چابهار عادی است و همه مشغول کار روزمره هستند و نیروهای امنیتی هم اوضاع را در کنترل دارند.

وی گفت: ​تاکنون هیچ گروهی مسئولیت این اقدام تروریستی را بعهده نگرفته است اما قطعاً گروهک های تروریستی وابسته به نظام سلطه و جیره خواران و سرسپردگان آنها و افراد ذلیلی که از همه جا درمانده اند، عامل این اقدام هستند.

بامری افزود:​آن کودک و آن عابر پیاده ای که دچار جراحت می شود چه جرمی دارد؟ مگر جرم مردم ما غیر از این است که می خواهند استقلال داشته باشند واز مظلومان جهان دفاع کنند؟


 • مقدم

  گزارش

  ضمن عرض تسلیت حادثه تروریستی ناگوارامروزچاه بهاربه خانواده شهدای برزگواربدست منافقین کوردل؟خون برادران هموطنان اهل تسنن واهل تشیع هموارجدای ناپذیر وهموار دریک راه دفاع ازسرزمین ایران وامنیت ملی وارضی ومرزی‌‌کشورباهم جوشیده وجاریست

  حدود 2 ماه قبل
  دوست دارم 0 پاسخ
 • مقدم

  گزارش

  باعرض تسلیت به خانواده شهدای بزرگوار اهل تشیع واهل تسنن نیروی انتظامی حادثه امروزچاه بهاربدست منافقین کوردل تروریست

  حدود 2 ماه قبل
  دوست دارم 0 پاسخ

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
17
تاریخ : 1359/11/17
24
تاریخ : 1359/11/24
25
تاریخ : 1359/11/25
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان