روایت باهنر از جنایات و خیانت‌های منافقین

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:‌ داستان نهضت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی و هزینه‌هایی که مردم برای حفظ و استمرار انقلاب پرداختند باید به صورت دقیق به نسل امروز و آینده منتقل شود.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)،‌ محمدرضا باهنر در مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی، باهنر، لاجوردی، اندرزگو و عراقی که به همت سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: تعداد شهدای ترور بسیار بیشتر از شهدایی است که در زمان رژیم پهلوی به شهادت رسیدند.

وی افزود: تروریست‌های منافقین از زمانی که احساس کردند نمی‌توانند با رای مردم در قدرت حضور داشته باشند و ایدئولوژی آن‌ها از نظر مردم با اسلام ناب محمدی سازگاری ندارد، به مقابله با انقلاب مردم پرداختند. آن‌ها خطی را در مقابل خط امام (ره) ترسیم کردند و در این خط طرفداران آمریکا، سلطنت‌طلبان، توده‌ای‌ها و منافقان و لیبرال‌ها حضور داشتند و علیه خط امام (ره) شمشیر کشیدند و از خرداد 60 که اعلام جنگ مسلحانه علیه جمهوری اسلامی ایران کردند از هیچ جنایتی دریغ نکردند.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما در اوایل انقلاب جرات نداشتیم از دفتر حزب جمهوری اسلامی ایران به منزل برویم زیرا احتمال کشته شدن به دست منافقین زیاد بود، تصریح کرد: آن‌ها به هیچ کس رحم نکرده و دنبال انتقام از همه ملت ایران بودند. اما وقتی با قدرت نیروی اطلاعاتی و امنیتی، توان جولان آن‌ها در کشور محدود شد، آن‌ها خدمات خود را به دشمنان انقلاب ارائه کرده و آنتن بعثی‌ها شدند و به دلیل کارهای پست و خشنی که انجام می دادند تنها حکومت تروریستی صهیونیست ها از آن‌ها حمایت کرد و وقتی هم که صدام قطع‌نامه  598 را مجبور شد بپذیرد این منافقین به ایران حمله کرده و فکر می‌کردند چند روزه ایران را می‌گیرند.

باهنر در ادامه گفت:‌ آن‌ها به وسیله نفوذی‌ها با زندانیان خود در ایران ارتباط برقرار کردند و قرار بود همزمان با حمله آن‌ها به ایران ، زندانیان هم شورش کرده و صدا و سیما را بگیرند و سپس به سمت جماران بروند اما این توطئه از چشم نیروهای اطلاعاتی ما پنهان نماند. تعدادی از این منافقین در زندان ها در حالی که خونشان مباح بود مورد رافت اسلامی قرار گرفته بودند با این حال آن‌ها در زندان شورش کرده و دنبال توطئه بودند. امام هم به قوه قضاییه دستور رسیدگی به مسائلی که در زندان ها رخ داده بود را داد و در نهایت تعدادی از افرادی که مسلحانه علیه نظام اقدام کردند و مردم و مسئولان را کشته بودند حکم اعدامشان صادر شد.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین هم‌چنین افزود: اکنون آل سعود می خواهد سازمان منافقین را به یک سازمان آزادی بخش تبدیل کند در حالی‌که آن‌ها 11 هزار و 500 مورد ترور در ایران انجام دادند. البته اگر صهیونیست‌ها، آل سعود و آل خلیفه توانستند خود را آزادی‌بخش جا بزنند منافقین هم خواهند توانست. ما بیشترین قربانی تروریسم را داده‌ایم بنابراین با همه توان خود در برابر تروریست‌ها می‌ایستیم.

باهنر با بیان اینکه اکنون بزرگترین مصیبت جهان اسلام آل سعود است، گفت: آن‌ها با کمک آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش دارند ایران را ناامن سازند اما با هوشیاری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشورمان و  هم‌چنین دوراندیشی رهبر انقلاب، ما مرزهای استراتژیک خود را صدها کیلومتر آن طرف‌تر تعریف کردیم تا با تروریست‌ها در داخل کشور درگیر نشویم.

وی در ادامه گفت:‌ ما شکی نداریم آل سعود  و آمریکا دنبال ایجاد جنگ در جهان اسلام هستند تا از جمهوری اسلامی ایران و امام (ره) انتقام بگیرند زیرا اسلام با انقلاب اسلامی عزتمند شد و امروز تعیین کننده بسیاری از سیاست‌ها در جهان است.

باهنر تاکید کرد:‌تروریست‌ها دشمن بشریت هستند و دیدیم در روزهای اخیر که چگونه از کودکان برای جنایات خود استفاده می‌کنند. ما هم برای مبارزه با آن‌ها مصمم هستیم.

به گزارش ایسنا، در ادامه این مراسم، محسن رفیق دوست فرمانده اسبق سپاه پاسداران با بیان اینکه امام خمینی(ره) در اواخر عمر خود دو اقدام ارزشمند انجام داد گفت: یکی از اقدامات حل مسأله قائم مقام رهبری و اقدام دیگر هدایت خبرگان به سمت رهبری آیت الله خامنه‌ای بود.

وی در ادامه افزود: من در همان ابتدا مخالف انتخاب قائم مقام حضرت امام بودم زیرا با وی از زمان زندان رژیم پهلوی آشنایی داشتم. امام هم با این انتخاب مخالف بود اما فضا به گونه‌ای شد که این فرد انتخاب شد.

رفیق‌دوست هم‌چنین با بیان اینکه اگر امام (ره) تکلیف قائم مقامی را در زمان حیات خود روشن نمی‌کرد هنوز ما مشکل داشتیم، تصریح کرد: امام خمینی(ره) احساس کرد اگر مسأله منافقین را حل نکند نظام دچار مشکل می‌شود.انتشار فایل صوتی نیز در این مقطع نشان عجز  و ناتوانی آن‌ها است.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) دنبال اسلامی شدن ایران، اسلامی شدن کشورهای اسلامی و جهانی شدن اسلام بود، گفت: امام قدم به قدم و دقیق پیش آمد و ایران را اسلامی کرد اما در مقابل، همه دنیا در برابر انقلاب جمع شدند. من اوایل انقلاب به سفیر شوروی گفتم دشمنی آمریکا با ما طبیعی است ولی شما چرا با ما دشمنی می‌کنید که او در جواب گفت دشمنی شما با ما اثرگذارتر از دشمنی شما با آمریکا است. ما بیش از هفتاد سال است که شعار می‌دهیم دین افیون توده‌ها  است اما انقلاب اسلامی شعار ما را از بین برد.

رفیق دوست با اشاره به حضور نظامیان ایرانی پس از فتح خرمشهر در لبنان اظهار کرد: من با محسن رضایی و شهید صیاد ماموریت یافتیم که مقدمات حضور نظامیان خود را در لبنان و سوریه فراهم کنیم. سردار متوسلیان نیز با نیروهای زیادی آنجا مستقر شد و سپس امام (ره) ما را احضار کرد و گفت: راه کربلا از قدس می‌گذرد با این اقدام امام (ره) دنبال اسلامی کردن کشورهای اسلامی بود. امام خمینی (ره)  در آن زمان که سید حسن نصر الله 22 سال داشت را به  نمایندگی خود برگزید و ما دیدیم که سید حسن نصرالله در جنگ 33 روزه چگونه در مقابل اسرائیلی‌ها مقاومت کرد.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) مقدمات بیداری اسلامی را فراهم کرد و رهبر انقلاب هم این حرکت را در جهان اسلام هدایت کرد، گفت: امروز رهبر انقلاب احساس کرد که باید امام گونه به میدان بیاید و مدافعان حرم را اعزام کند. اگر این اقدام انجام نمی‌شد هیچ آثاری از شیعه و عتبات عالیات هم نبود. البته مدافعان حرم داوطلبانه به ماموریت می‌روند و هیچ یک با دستور اعزام نمی‌شوند.

رفیق دوست در پایان تاکید کرد: همه عزت، قدرت و کرامت انسانی را امام (ره) به ما داد و رهبری آن را نگاه داشت. اکنون هم باید نسل سوم و چهارم امانت دار انقلاب اسلامی باشد و این حکومت باید زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) شود.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

گفتگو با برادر حمید، معاون امنیت واحد اطلاعات سپاه منطقه‎ی 3 کشوری

جدال نفس‎گیر با منافقین در جنگل‎های شمال

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

چرا گروهک تروریستی منافقین به تصفیه‌های درونی رو آورد

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوچهل‌وسوم)

شهید سلطانی هرگز تسلیم تهدیدهای منافقین نشد

یادداشت روح‌الله نخعی در روزنامه همدلی

ترور یک شهر: حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی و آمریکا به غزه

شهید استان مازندران

شهید قربان بابایی

شهید استان مازندران

شهید میررحیم طاهری

گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید سید علی‌اکبر حسینی

گروهک تروریستی کومله پسر 16ساله‌‌ام را با بی‌رحمی به‌شهادت رساند

با همکاری بنیاد هابیلیان و حوزه هنری خراسان رضوی

همایش «خاطرات شاهدان عینی جنایت‌های آمریکا» برگزار شد

مجموعه اقدامات بنیاد هابیلیان در کنفرانس افق نو

حضور پررنگ هابیلیان در ششمین کنفرانس بین‌المللی افق نو

جدیدترین مطالب

گفت‌وگوی هابیلیان با مادر شهید سید علی‌اکبر حسینی

گروهک تروریستی کومله پسر 16ساله‌‌ام را با بی‌رحمی به‌شهادت رساند

سلطه‌گری آمریکا از طریق سفارتخانه‌هایش

مروری بر توطئه‌های سفارت‌ آمریکا در کشورهای جهان

گفت‌وگو با مسئول اطلاعات قرارگاه حضرت ابوالفضل(ع)

تشکیلات جنگل منافقین از طریق نفوذ متلاشی شد

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

انتقام عربستان از حزب‌الله به بهانه حمایت از تروریسم

به مناسبت سالروز شهادت شهید لطیف راستی

خون شهیدان تثبیت کننده امنیت پایدار کردستان است

دکتر مصطفی انتظاری هروی، بنیاد هابیلیان

اروپا در هراس از جنگ‌افروزی‌های آمریکا

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوچهل‌وچهارم)

ماجرای لو رفتن خانه تیمی منافقین و خودکشی یکی از اعضا

شهید استان کرمان

شهید حسین عسگری

نماینده ولی‌فقیه استان چهارمحال‌وبختیاری در دیدار با دبیرکل بنیاد هابیلیان

152 شهید ترور در چهارمحال‌وبختیاری ظرفیت بسیار بالایی است

تقویم وقایع تروریستی ایران

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1359
شنبه یکشنبه دو شنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1
تاریخ : 1359/02/01
2
تاریخ : 1359/02/02
3
4
5
6
7
8
9
10
تاریخ : 1359/02/10
11
تاریخ : 1359/02/11
12
تاریخ : 1359/02/12
13
تاریخ : 1359/02/13
14
تاریخ : 1359/02/14
15
تاریخ : 1359/02/15
16
تاریخ : 1359/02/16
17
تاریخ : 1359/02/17
19
تاریخ : 1359/02/19
20
تاریخ : 1359/02/20
21
تاریخ : 1359/02/21
22
تاریخ : 1359/02/22
24
تاریخ : 1359/02/24
25
تاریخ : 1359/02/25
26
تاریخ : 1359/02/26
27
تاریخ : 1359/02/27
28
تاریخ : 1359/02/28
29
تاریخ : 1359/02/29
30
تاریخ : 1359/02/30
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان