دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا

در‌حالی‌که اتحادیه اروپا یکی از بزرگترین مدعیان مبارزه با تروریسم و حمایت از حقوق بشر است، سران جنایت‌کار و اعضای سازمان منافقین که بیش از 12000 نفر از مردم ایران را به خاک و خون کشیده‌اند، آزادانه در کشورهای اروپایی به فعالیت می‌پردازند و آزادی عمل آن‌ها گاهی از نمایندگان اروپایی حاضر در این نشست نیز بیشتر است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) نشست مشترک تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی، فراکسیون زنان و نمایندگان اقلیت‌های دینی مجلس شورای اسلامی با هیئتی از نمایندگان پارلمان اروپا در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این نشست نمایندگانی از هر دو طرف به اظهار نظر درباره مسائل مختلف از جمله برجام و مبارزه با تروریسم پرداختند. هیئت اروپایی شامل 12 نفر از نمایندگان پارلمان اروپا و سفیر بلغارستان در جمهوری اسلامی بود که مسئولیت این هیئت بر عهده دیوید مک‌آلیستر، رئیس کمیسیون روابط خارجی پارلمان اروپا قرار داشت.

سید محمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان نیز که با دعوت رسمی دکتر بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، در این نشست حضور داشت، به عنوان تنها فرد حاضر در این جلسه که کسوت نمایندگی مجلس را نداشت، فرصت سخنرانی در این نشست را پیدا کرد.

آقای بروجردی پس از معرفی آقای هاشمی‌نژاد به‌عنوان نماینده 17000 قربانی ترور ایران از ایشان درخواست کرد در جمع نمایندگان سخنرانی کند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با ذکر تعداد قربانیان ترور در ایران که بیش از 17000 نفر است، کتاب دایره‌المعارف 17000 شهید ترور ایران را به عنوان سندی بر قربانی قرار‌گرفتن مردم ایران در بحث تروریسم به نمایندگان اروپایی نمایش داد.

وی سپس به مبحث حضور منافقین در اروپا پرداخت و یادآوری کرد در‌حالی‌که اتحادیه اروپا یکی از بزرگترین مدعیان مبارزه با تروریسم و حمایت از حقوق بشر است، سران جنایت‌کار و اعضای سازمان منافقین که بیش از 12000 نفر از مردم ایران را به خاک و خون کشیده‌اند، آزادانه در کشورهای اروپایی به فعالیت می پردازند و آزادی عمل آن‌ها گاهی از نمایندگان اروپایی حاضر در این نشست نیز بیشتر است.

وی ادامه داد مریم رجوی به‌طور مداوم در پارلمان اروپا رفت‌و‌آمد می‌کند و حتی در حضور اخیر خود در این پارلمان دستور ضرب‌و‌شتم تعدادی از مخالفین خود را صادر کرده است.

هاشمی‌نژاد در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد: منافقین همان سازمانی است که طبق گزارش مسئولین بلندپایه سیا بعد از خروج از فهرست گروه‌های تروریستی، در ترور تعدادی از دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران مشارکت داشته‌است.

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در انتها گفت: براساس گزارش وزارت خارجه آمریکا، دستگاه‌های امنیتی برخی از کشورهای اروپایی و تعدادی از موسسات تحقیقاتی مستقل، منافقین در دهه 90 میلادی به‌طور همزمان به سفارت‌خانه‌های جمهوری اسلامی در 13 کشور حمله کردند؛ حال چگونه ممکن است چنین سازمانی با این سوابق تروریستی به‌شکل سالیانه در پاریس تجمعی برگزار کند که امکانات برگزاری تجمعی در این سطح حتی در اختیار برخی از دولت‌ها قرار ندارد؟

آقای هاشمی‌نژاد آخرین سخنران نشست بود و پس از اتمام جلسه، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله آقای بروجردی، آقای ذوالنور، آقای دهقانی فیروزآبادی و خانم هاجر چنارانی و تعداد دیگری از نمایندگان از حضور و سخنرانی آقای هاشمی‌نژاد در این نشست تشکر کردند.

در نهایت نیز گفت‌و‌گوی جداگانه‌ای با خانم آنا گومز یکی از نمایندگان اروپایی حاضر در جلسه که در گذشته مواضعی علیه منافقین گرفته بود انجام شد که در این دیدار آقای هاشمی‌نژاد به عنوان نماینده خانواده قربانیان ترور ایران از مواضع شجاعانه این نماینده پارلمان اروپا قدردانی کرد.

خانم گومز نیز در این گفت‌وگو اظهار کرد به دلیل مواضعی که علیه منافقین گرفته به وی اتهام مزدوری برای حکومت ایران زده شده است اما هیچگاه نمی‌تواند با چنین گروهی کنار بیاید. وی همچنین از پیشنهاد هابیلیان مبنی بر برقراری ارتباطات بیشتر در آینده استقبال کرد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

گفت‌وگو با مادر شهید شاهرخ طهماسبی که با شکنجه وحشیانه منافقین شهید شد

کاش منافقین پسرم را در لحظه ربایش به شهادت می‌رساندند!

دکتر رضا اختیاری امیری، بنیاد هابیلیان

منافقین و اعتراضات مدنی ایران: توهم یک بازی برد-برد

به مناسبت سالروز شهادت سه پاسدار

منافقین سه پاسدار را در عملیات مهندسی سلاخی کردند

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)

یک تیم تروریستی در شمال غرب کشور منهدم شد

دیدار با خانواده شهید ترور مهدی قیومی

خانواده شهید قیومی در برنامه ستارگان پر فروغ

گفت‌وگوی بنیاد هابیلیان با همسر شهید عباس وصال

خمپاره کومله به گردن همسرم اصابت کرده بود

گفت‌وگوی هابیلیان با همسر شهید عزیزالله حیدری

بدنش پر از ترکش‌های ضدانقلاب بود

جدیدترین مطالب

گفت‌وگوی هابیلیان با خواهر شهید عبدالمهدی تیکدری‌نژاد

کومله بعد از اتمام درگیری، از پشت به برادرم شلیک کرد

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوشصت‌ونهم)

منافقین سه بار سوء قصد به جان شهید سلطانی کرده بودند

شهید استان کردستان

شهید اسماعیل احمدی

دیدار با خانواده شهید ترور مهدی قیومی

خانواده شهید قیومی در برنامه ستارگان پر فروغ

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

وقتی وطن‌فروشان، شعار حفظ وطن را می‌دهند!

دکتر مصطفی مطهری، بنیاد هابیلیان

توهمی که فرقه رجوی بدان مبتلا شده است

گفت‌وگوی بنیاد هابیلیان با همسر شهید عباس وصال

خمپاره کومله به گردن همسرم اصابت کرده بود

خاطرات شهدای ترور (قسمت صدوشصت‌وهشتم)

ماجرای سیلی‌های ساواک و گونه‌های قرمز شهید غیبی

مطالب پربازدید بخش خبر

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
تاریخ : 1359/04/01
2
تاریخ : 1359/04/02
3
تاریخ : 1359/04/03
4
تاریخ : 1359/04/04
5
تاریخ : 1359/04/05
6
تاریخ : 1359/04/06
8
تاریخ : 1359/04/08
10
تاریخ : 1359/04/10
12
تاریخ : 1359/04/12
14
تاریخ : 1359/04/14
15
تاریخ : 1359/04/15
17
تاریخ : 1359/04/17
19
تاریخ : 1359/04/19
22
تاریخ : 1359/04/22
24
تاریخ : 1359/04/24
28
تاریخ : 1359/04/28
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان