ایران قربانی ترور و پرچمدار مبارزه با تروریسم است

دبیرکل بنیاد هابیلیان با یادآوری ۱۷هزار شهید ترور کشور، گفت: ایران خود قربانی ترور و پرچمدار مبارزه با تروریسم است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور)، سید محمدجواد هاشمی‌نژاد در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه امروز سنندج با بیان اینکه  ۱۷ هزار نفر از شهدای ایران را شهدای ترور به خود اختصاص داده‌اند، اظهار کرد: این شهدا شامل مردم و مسئولین از اقوام، مذاهب و قشرهای مختلف هستند که در حوادث مختلف تروریستی توسط ۳۰ گروه تروریستی به شهادت رسیده‌اند.

به گفته این مقام مسوول، ایران قربانی ترور و پرچمدار مبارزه با تروریسم است و تلاش و کوشش خانواده‌ها و بازماندگان شهدای ترور کشور برای افشای چهره تروریست‌ها و کسانی که ادعای حقوق بشر بر چهره می‌زنند رسواسازی آنها است.

دبیرکل بنیاد هابیلیان خاطرنشان کرد: تروریسم دامنه گسترده‌ای دارد و امروز با تلاش‌های فراوان و بعد از ۳۰ سال تلاش توانسته‌ایم نام جمهوری اسلامی ایران را به عنوان قربانی ترور در لیست سازمان ملل قرار دهیم.

وی با بیان اینکه گروه‌های تروریستی در کشورهای اروپایی دارای دفتر هستند، تصریح کرد:  ۱۰ درصد از کل شهدای ترور کشور متولد استان کردستان هستند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با تاکید بر اینکه استان کردستان یک هزار و ۸۷۰ شهید ترور را تقدیم انقلاب کرده است، اذعان داشت: دشمنان ایران سال‌ها ملت ما  به حمایت از تروریسم متهم می‌کردند این در حالی است که زیان‌هایی که کشور ایران در بحث تروریست دیده بسیار زیاد است.

وی با اشاره به تعداد کودکان و زنان بی‌گناه و علمای فرهیخته و برجسته در بین شهدای ترور استان کردستان گفت: باتوجه به اینکه آمار شهدای ترور کردستان بسیار زیاد است، تصمیم گرفتیم با همت مسئولان و نمایندۀ محترم ولی فقیه در استان کردستان یادوارۀ شهدای ترور این استان را برگزار کنیم که ان‌شاءالله دوشنبه ۲۷آذر برگزار می‌شود.

به گفته هاشمی‌نژاد، در تمام موارد از حوادث تروریستی از ردپای کشورهای استعمارگر و تلاش آنها برای جهت‌دادن به حرکت‌های تروریستی در راستای هدف کلی سرنگونی و نابودی نظام جمهوری اسلامی اشکار و قابل انکار نیست.

وی به اهداف بنیاد هابیلیان در کشور نیز گریزی زد و گفت: بنیاد هابیلیان باهدف فعالیت در راه مبارزه با تروریسم و شناساندن ابعاد و دامنه اقدامات و جنایت‌های منافقین و دیگر گروه‌های تروریستی به عموم ملت شریف ایران و گشودن پرونده‌های حقوقی علیه منافقین و زنده‌نگاه‌داشتن یاد و نام شهدا و جانبازان عزیز ترور آغاز به‌کار کرد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان خاطرنشان کرد: این بنیاد یک مجموعه غیردولتی و مرکز پژوهشی‌تخصصی شهدای ترور است.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

جدیدترین مطالب

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب

روایت زندگی شهید دستغیب از زبان دخترش

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

ترور علیه توسعه

به مناسبت سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب

مروری بر زندگی مبارزاتی آیت‌الله عبدالحسین دستغیب

بازنشر به مناسبت سالروز شهادت سومین شهید محراب

اسناد عملیات انتحاری منافقین برای ترور شهید دستغیب

اختتامیه دومین کنفرانس مبارزه با تروریسم

تأکید رؤسای مجالس 6کشور بر مبارزه با تروریسم در عرصه منطقه‌ای

مطالب پربازدید بخش خبر

هابیلیان به بهانه عملیات تروریستی چابهار منتشر می‌کند

با گروهک تروریستی «انصارالفرقان» بیشتر آشنا شوید

افشاگری همسر سوم رودی جولیانی

رسوایی جنسی هوادار گروهک تروریستی منافقین

معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد

اسامی شهدای حادثه تروریستی چابهار

تقویم وقایع تروریستی ایران

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
1
تاریخ : 1359/09/01
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان