المپیاد وزنه برداری یادواره شهید نورخدا موسوی در لرستان برگزار می‌شود

المپیاد وزنه برداری یادواره شهید نورخدا موسوی در لرستان برگزار می‌شود

به گزارش هابیلیان و به نقل از تسنیم، سید علی شاهرخی عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان از برگزاری المپیاد ورزشی وزنه برداری به نام شهید نورخدا موسوی در لرستان خبر داد و اظهارداشت: مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته وزنه برداری از یکم تا ششم آذر ماه در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این المپیاد ورزشی با حضور 450 ورزشکار و عوامل اجرایی از 31 استان کشور برگزار می‌شود افزود: این مسابقات در دو نوبت صبح و عصر و در 10 وزن برگزار می‌شود.

رئیس هیئت وزنه برداری استان لرستان عنوان کرد: یکم آذر ماه تیم‌های ورزشی در استان حضور پیدا می‌کنند و روز جمعه دوم آذر ماه مراسم افتتاحیه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ششم آذر ماه تیم‌ها و نفرات برتر مشخص می‌شوند بیان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات پیدا کردن استعدادهای برتر در رشته وزنه‌برداری است و تیم استان لرستان نیز با ترکیب کامل در این دوره از مسابقات حضور دارد.

شاهرخی گفت: از تمام همشهری‌ها و هم استانی‌های عزیز دعوت می‌شود تا برای تشویق ورزشکاران لرستانی در سالن شهید چاغروند مجموعه تختی خرم‌آباد حضور پیدا کنند و ان‌شاءلله امیدی باشند برای المپیک 2020 و المپیک جوانان 2022 و شاهد درخشش این ورزشکاران باشیم.

بیشتر بخوانید

روایتی از زندگی شهید نورخدا موسوی

پیکر شهید نورخدا موسوی فردا تشییع می‌شود


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
17
تاریخ : 1359/11/17
24
تاریخ : 1359/11/24
25
تاریخ : 1359/11/25
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان