ارزيابي دبيرکل کانون هابيليان از گزارش سالانه وزارت خارجه آمريکا درباره تروريسم

دولت آمريکا براي تصميم گيري در مورد خروج منافقين از فهرست گروه هاي تروريستي با مانع افکار عمومي داخلي اين کشور مواجه است زيرا مردم آمريکا منافقين را همدست صدام مي دانند

سيدمحمد جواد هاشمي نژاد، دبيرکل کانون هابيليان (خانواده هاي شهداي ترور) در گفت وگو با خراسان در بيان ارزيابي خود از گزارش جديد وزارت خارجه آمريکا درباره کشورهاي حامي تروريسم درجهان، گفت: ادعاي حمايت ايران از تروريسم و برخي دلايل اين ادعا همچون حمايت از حماس و حزب ا... موضوع جديدي در گزارش اخير وزارت خارجه آمريکا نيست.

هاشمي نژاد افزود: تنها نکته اي که در اين گزارش جديد به نظر مي آيد ادعاي حمايت مالي ايران از گروه تروريستي طالبان است، اين درحالي است که آمريکا و انگليس خود باب مذاکرات با طالبان را گشوده اند و ايران همواره از اقدامات تروريستي اين گروه متضرر شده است.

دبيرکل کانون هابيليان همچنين در پاسخ به اين سوال که آيا در پي انتشار اين گزارش وزارت خارجه آمريکا زمينه براي خروج منافقين از فهرست گروه هاي تروريستي اين وزارتخانه مهيا تر از گذشته شده است، اظهار کرد: در وهله اول بايد بر اين نکته تاکيد کرد که بودن يا نبودن منافقين در ليست گروه هاي تروريستي، تاثيري درحمايت آمريکا از اين گروهک تروريستي ندارد. هاشمي نژاد ادامه داد: از آن جا که آمريکا به سوي خصومت هرچه بيشتر با ايران حرکت مي کند احتمال اين که در اين راستا از همه ابزارهاي ممکن عليه ايران استفاده کند، محتمل است اما بايد به اين نکته توجه داشت که دولت آمريکا براي تصميم گيري در مورد خروج منافقين از فهرست گروه هاي تروريستي با مانع افکار عمومي داخلي اين کشور مواجه است زيرا مردم آمريکا منافقين را همدست صدام مي دانند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش خبر

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
17
تاریخ : 1359/11/17
24
تاریخ : 1359/11/24
25
تاریخ : 1359/11/25
28
29
30
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان